Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Компьютерная томография

Комп'ютерна томографія


у медичному центрі "Омега-Київ"

Комп'ютерна томографія - це метод точного багатошарового і безболісного сканування організму за допомогою спеціального рентгенівського обладнання та комп'ютера для отримання тривимірного розширення знімків.

КТ дозволяє отримати детальні зображення, кісток, легень, кровоносних судин і визначити мінімальні зміни органів. Метод використовується для діагностики онкології, захворювань і травм опорно-рухового апарату, пошкоджень або порушень в роботі внутрішніх органів.

Детальні результати комп'ютерної томографії можуть виключити або зменшити необхідність хірургічного втручання.

Лікарі-радіологи медичного центру «Омега-Київ» використовують новітні технології візуалізації для точної діагностики широкого спектру захворювань, від простих до складних.

У нашому Медичному центрі використовується одна з найбільш передових КТ-систем: 64-зрізовий сканер Philips Brilliance: апарат, який створює детальні зображення будь-якого органу за кілька секунд і надає чіткі 3D зображення в одну мить. Це дозволяє нам отримувати зображення найкращої якості з мінімально можливим випромінюванням.