Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Лікування дисплазії суглобів у Києві

Дисплазія суглоба - процес, коли сполучна тканина неправильно розвивається і формується, внаслідок чого вона слабшає, а це, в свою чергу, веде до розвитку патологій.

Ціни на лікування дисплазії суглобів

Прийом лікаря ортопеда-травматолога - провідного спеціаліста (лікар вищої категорії)(консультація, огляд) 1000 ₴ записатися
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 ₴ записатися
Ендопротезування тазостегнового суглоба 30000 ₴ записатися
Показати все Сховати

Людський опорно-руховий апарат формується ще в утробі матері, на 4-му тижні розвитку ембріона, а закінчення цього процесу відбувається вже після пологів, коли малюк починає ходити. Але це формування не завжди проходить без проблем. На кожному з етапів можливі різного роду порушення росту і розвитку тканин. Саме вони є дисплазією.

Дисплазія суглоба - процес, коли сполучна тканина неправильно розвивається і формується, внаслідок чого вона слабшає, а це, в свою чергу, веде до розвитку патологій. Порушення розвитку можуть статися на будь-якому етапі, але дисплазія суглоба - зазвичай хвороба генетичного плану і часто діагностується у кількох родичів.

Неправильне формування може відбутися в період виношування дитини, під час:

  • токсикозу;
  • гестозу;
  • інфекцій;
  • порушень ендокринної системи.

Причинами неправильного розвитку в утробі матері, є також погана екологія, шкідливе виробництво на роботі, неправильний спосіб життя жінки, яка виношує дитину (тютюнопаління, вживання спиртних напоїв і наркотичних засобів), нездорове харчування. Жінка повинна вживати вітамінні комплекси, мінерали та білки. Особливо важливий кальцій, без якого правильне формування сполучної тканини неможливо. Дисплазія у новонародженого може бути діагностована через похилий вік батьків.

Лікарі ортопеди-травматологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Різновиди дисплазії суглобів

Якщо діагностовано дисплазію суглобів, лікування можна пройти в клініці "Омега-Київ". Основний вид дисплазії - ураження тазостегнового суглоба, але в медицині часто діагностують і такі види:

  1. Підвивих.
  2. Предвивіх.
  3. Вивих головки стегна, який вкорочує кінцівку.

Ознаки захворювання проявляються яскраво. Запідозрити дисплазію можна, якщо помічені такі ознаки: асиметрії сідничних і пахових складок, нижні кінцівки мають різну довжину, хода порушена, суглоби клацають під час руху.

Терапія дисплазії тазостегнових суглобів

Якщо діагностика буде проведена правильно, а лікування призначено своєчасно, то вилікувати патологію цілком можливо. Дисплазія суглобів у дорослих лікується складніше. Таке захворювання зустрічається у дорослих дуже рідко, зазвичай недуга виявляють в дитинстві. Терапія проводиться з моменту виявлення патології. Якщо лікуванням буде займатися грамотний фахівець, то перемогти хворобу можна.

Лечение дисплазии суставов в Киеве
Лечение дисплазии суставов в Киеве
Лечение дисплазии суставов в Киеве
Лечение дисплазии суставов в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Алок Бансал

Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, PhD, заслужений лікар України

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати