Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

МРТ ліктьового суглоба в Києві

Магнітно-резонансна томографія або МРТ ліктьового суглоба – високоінформативний, безпечний метод діагностики, без болю та опромінення. Як «золотий стандарт» у радіології, МРТ дозволяє достовірно візуалізувати навіть дрібні анатомічні структури суглоба, визначити їхній стан і локалізацію, виявити патології та призначити ефективне лікування.

Ціни на МРТ ліктьового суглоба

МРТ ліктьового суглобу - час виконання 20 хв. 1700 ₴ записатися
МРТ ліктьового суглобу з контрастом - час виконання 30 хв. 2800 ₴ записатися

Показання для проведення МРТ ліктьових суглобів

Причиною болю, втрати рухливості, набряклості в лікті можуть бути патології різних тканин суглоба – кісток, суглобових хрящів, зв'язок, сухожилля. Показання до МРТ ліктьових суглобів:

  • запальні захворювання: суглобової порожнини та хрящової тканини (артрит), суглобової сумки (бурсит), синовіальної оболонки (синовіт);
  • дегенеративно-дистрофічні патології: хрящової тканини (артроз), м'язів та сухожилля (епікондиліт);
  • новоутворення, метастази у ділянці суглоба;
  • інфекційні захворювання кісткової тканини (остеомієліт);
  • травми ліктя: переломи, пошкодження хрящів та/або зв'язок;
  • порушення кровопостачання з відмирання клітин кістки (остеонекроз);
  • нейропатія ліктьового, променевого чи серединного нервів;
  • захворювання кісткового мозку;
  • повторне обстеження після рентгенографії чи КТ;
  • післяопераційний контроль.

Підготовка до дослідження МРТ ліктьового суглоба

Перед обстеженням не потрібно специфічної підготовки, пити, їсти та приймати ліки можна у звичайному режимі. Якщо має бути процедура МРТ ліктьового суглоба з контрастом, слід утриматися від пиття та їжі протягом 4-6 годин. Перед МР-скануванням необхідно зняти аксесуари, наручний годинник, одяг з металевими блискавками, заклепками (можна одягнути одноразовий халат), прибрати смартфон.

На процедуру пацієнту слід взяти з собою направлення лікаря, матеріали попереднього сканування (якщо воно проводилося) та витяг з медичної картки.

Лікарі-рентгенологи

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

МРТ ліктьового суглоба з контрастною речовиною

Якщо потрібна докладніша візуалізація, за направленням лікаря роблять обстеження з контрастуванням. Показанням до МРТ ліктьового суглоба з контрастом є підозра на пухлинні осередки (визначення характеру новоутворення, його локалізації), а також контроль рецидивів після лікування.

Гіпоалергенна, нешкідлива речовина-підсилювач на основі гадолінію вводиться пацієнту через катетер внутрішньовенно. Через добу після томографії контраст виводиться з організму природним чином із сечею.

Переваги проведення МРТ ліктьового суглоба у МЦ Омега-Київ

Діагностичні центри мережі клінік Омега-Київ оснащені високоточним обладнанням для МРТ ліктьового суглоба. Обстеження проводиться на сучасному томографі PHILIPS ACHIEVA 1.5 Тесла з використанням 16-ти канальної котушки нового покоління. Апаратура дозволяє отримувати надтонкі пошарові 3D зображення (зрізи) тканин суглоба та діагностувати найменші патологічні зміни.

Лікарі-рентгенологи високої кваліфікації ведуть прийом на Правому та Лівому березі Києва. Адреси діагностичних відділень: вул. М. Максимовича, 10 (ст. метро "Васильківська"), вул. А. Малишка, 39 (ст. метро «Чернігівська», «Дарниця»). Уточнити всі нюанси процедури МРТ ліктя та записатися на обстеження можна за тел: (044) 333-4-333 або (0800) 75-33-57 (безкоштовно з мобільного). Запис також проводиться через форму на сайті Омега-Київ або за допомогою зручного месенджера.

Фотографії діагностичного центра

МРТ локтевого сустава в Киеве
МРТ локтевого сустава в Киеве
МРТ локтевого сустава в Киеве
МРТ локтевого сустава в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Павлюк Олександр Віталійович

Лікар-рентгенолог вищої категорії

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все

Відгуки про нашу клініку

Залишити відгук
Ваше повідомлення надіслано!
При відправці повідомлення сталася помилка. Продублюйте його, будь ласка, на пошту адміністратора mc.omegakyiv@gmail.com
capcha
Для того, щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами