Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

МРТ ліктьового суглоба в Києві

Магнітно-резонансна томографія або МРТ ліктьового суглоба – високоінформативний, безпечний метод діагностики, без болю та опромінення. Як «золотий стандарт» у радіології, МРТ дозволяє достовірно візуалізувати навіть дрібні анатомічні структури суглоба, визначити їхній стан і локалізацію, виявити патології та призначити ефективне лікування.

Ціни на МРТ ліктьового суглоба

МРТ ліктьового суглобу - час виконання 20 хв. 1700 ₴ записатися
МРТ ліктьового суглобу з контрастом - час виконання 30 хв. 2700 ₴ записатися

Показання для проведення МРТ ліктьових суглобів

Причиною болю, втрати рухливості, набряклості в лікті можуть бути патології різних тканин суглоба – кісток, суглобових хрящів, зв'язок, сухожилля. Показання до МРТ ліктьових суглобів:

  • запальні захворювання: суглобової порожнини та хрящової тканини (артрит), суглобової сумки (бурсит), синовіальної оболонки (синовіт);
  • дегенеративно-дистрофічні патології: хрящової тканини (артроз), м'язів та сухожилля (епікондиліт);
  • новоутворення, метастази у ділянці суглоба;
  • інфекційні захворювання кісткової тканини (остеомієліт);
  • травми ліктя: переломи, пошкодження хрящів та/або зв'язок;
  • порушення кровопостачання з відмирання клітин кістки (остеонекроз);
  • нейропатія ліктьового, променевого чи серединного нервів;
  • захворювання кісткового мозку;
  • повторне обстеження після рентгенографії чи КТ;
  • післяопераційний контроль.

Підготовка до дослідження МРТ ліктьового суглоба

Перед обстеженням не потрібно специфічної підготовки, пити, їсти та приймати ліки можна у звичайному режимі. Якщо має бути процедура МРТ ліктьового суглоба з контрастом, слід утриматися від пиття та їжі протягом 4-6 годин. Перед МР-скануванням необхідно зняти аксесуари, наручний годинник, одяг з металевими блискавками, заклепками (можна одягнути одноразовий халат), прибрати смартфон.

На процедуру пацієнту слід взяти з собою направлення лікаря, матеріали попереднього сканування (якщо воно проводилося) та витяг з медичної картки.

Лікарі-рентгенологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

МРТ ліктьового суглоба з контрастною речовиною

Якщо потрібна докладніша візуалізація, за направленням лікаря роблять обстеження з контрастуванням. Показанням до МРТ ліктьового суглоба з контрастом є підозра на пухлинні осередки (визначення характеру новоутворення, його локалізації), а також контроль рецидивів після лікування.

Гіпоалергенна, нешкідлива речовина-підсилювач на основі гадолінію вводиться пацієнту через катетер внутрішньовенно. Через добу після томографії контраст виводиться з організму природним чином із сечею.

Переваги проведення МРТ ліктьового суглоба у МЦ Омега-Київ

Діагностичні центри мережі клінік Омега-Київ оснащені високоточним обладнанням для МРТ ліктьового суглоба. Обстеження проводиться на сучасному томографі PHILIPS ACHIEVA 1.5 Тесла з використанням 16-ти канальної котушки нового покоління. Апаратура дозволяє отримувати надтонкі пошарові 3D зображення (зрізи) тканин суглоба та діагностувати найменші патологічні зміни.

Лікарі-рентгенологи високої кваліфікації ведуть прийом на Правому та Лівому березі Києва. Адреси діагностичних відділень: вул. М. Максимовича, 10 (ст. метро "Васильківська"), вул. А. Малишка, 39 (ст. метро «Чернігівська», «Дарниця»). Уточнити всі нюанси процедури МРТ ліктя та записатися на обстеження можна за тел: (044) 333-4-333 або (0800) 75-33-57 (безкоштовно з мобільного). Запис також проводиться через форму на сайті Омега-Київ або за допомогою зручного месенджера.

Фотографії діагностичного центра

МРТ локтевого сустава в Киеве
МРТ локтевого сустава в Киеве
МРТ локтевого сустава в Киеве
МРТ локтевого сустава в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Павлюк Олександр Віталійович

Лікар-рентгенолог вищої категорії

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати