Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Артроскопія плечового суглоба в Києві

Артроскопія плеча - це малоінвазивна операція. Вартість лікування в клініці "Омега-Київ" невисока, ціна на цю та інші процедури представлені в прайсі.

Ціни на артроскопію плечового суглоба

Прийом лікаря ортопеда-травматолога - провідного спеціаліста (лікар вищої категорії)(консультація, огляд) 1000 ₴ записатися
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 ₴ записатися
Консультація хірурга 700 ₴ записатися
Показати все Сховати

Артроскопія вивела оперативне лікування різних травм суглобів на новий рівень. Артроскопія плечового суглоба виконується з мінімальним пошкодженням шкіри, тим самим скорочуючи час реабілітаційного періоду. Останні досягнення в імплантології та малоінвазивній хірургії дають можливість проводити артроскопічні операції в одному з найважливіших суглобів людського тіла - плечовому.

Коли показано оперативне втручання

В наші дні травматологія та ортопедія досить широко застосовують такий метод лікування і діагностування як артроскопія.

Артроскопія плечового суглоба показана в наступних випадках:

  1. Хронічний больовий синдром в суглобі.
  2. Нестабільність суглоба.
  3. Цілковите чи часткове пошкодження обертальної манжети.
  4. Імпіджмент-синдром.
  5. Хондроматоз.
  6. Пошкодження довгої головки біцепса.
  7. Адгезивний капсуліт.

Артроскопія плечового суглоба проводиться під регіональної анестезією. При бажанні пацієнта анестезіологи роблять операцію під загальним наркозом. Артроскопія плеча це малоінвазивна операція. Вартість лікування в клініці "Омега-Київ" невисока, ціна на цю та інші процедури представлені в прайсі.

Лікарі-ортопеди та травматологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Реабілітаційний період після артроскопії

Щоб дослідити уражений суглоб, крізь маленькі розрізи в його порожнину вводиться спеціальний апарат - артроскоп, а якщо буде потрібно виконати оперативне лікування, робляться ще проколи і вводяться спеціальні інструменти для хірургії.

Реабілітаційний період, після того як була проведена артроскопія плеча скорочується в два або три рази, якщо порівнювати зі звичайною артротомічною операцією. Також скорочується ризик потрапляння в рану інфекції, а, отже, і післяопераційних ускладнень.

Що включає в себе реабілітація? Щоб пацієнт якомога раніше повернувся до повноцінного життя, після операції необхідно пройти комплексний курс відновлювальних процедур. У перший день після операції на пов'язку прикладають холод і приймають прописані лікарем медикаменти, це забезпечить знеболення суглоба і зніме набряк тканин.

Основним способом реабілітації після оперативного втручання є лікувальна фізкультура. Фізичні вправи з перших днів після хірургії допомагають повернути руці рухливість і скоротити час реабілітації. Артроскопія плечового суглоба в нашій клініці проводиться в день надходження пацієнта, ціна на операцію в нашій клініці в Києві доступна, а фахівці мають досвід роботи більше 5-ти років.

Артроскопия плечевого сустава в Киеве
Артроскопия плечевого сустава в Киеве
Артроскопия плечевого сустава в Киеве
Артроскопия плечевого сустава в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Алок Бансал

Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, PhD, заслужений лікар України

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати