Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Видалення поліпів матки в Києві

Ціни на видалення поліпів матки

Код Назва послуги Ціна
1503 Офісна гістероскопія 4000 грн.
2 Прийом гінеколога лікаря-провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії) 600 грн.
1504 Діагностична гістероскопія 5000 грн.
1505 Гістероскопія І категорії складності 6000 грн.
1 Прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог) 450 грн.
120 Повторний прийом лікаря гінеколога 400 грн.
1540 Консультація акушера-гінеколога, що оперує 800 грн.
5 Огляд лікаря-гінеколога 200 грн.
43 Комплекс «Фізіологічна вагітність» (до 30 тижнів) 20000 грн.
7 Кольпоскопія розширена 350 грн.
Показати весь список послуг

Поліпи – доброякісні утворення на слизовій оболонці (ендометрії) тіла матки або її шийки. Це поодинокі або множинні грибоподібні нарости розміром до 8 см з тонкою основою – ніжкою. До захворювання схильні жінки фертильного віку, а також старші, в період менопаузи. Основна причина – у гормональному збої, підвищеному виробленні естрогенів та нестачі прогестерону. Видалення поліпів матки необхідне, навіть якщо вони не завдають дискомфорту: є ризик розвитку ускладнень – від сильних кровотеч до безпліддя та переродження в рак.

Лікарі-гінекологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Симптоми поліпів матки

Початкова стадія захворювання часто протікає безсимптомно: невеликі нарости не викликають дискомфорту. Згодом, при активізації зростання поліпа, з'являється характерна симптоматика:

 • рясні місячні;
 • збій циклу менструацій;
 • різкий або тягучий біль унизу живота;
 • міжменструальні кровотечі;
 • кровотечі при менопаузі;
 • рясні білі виділення з піхви;
 • дискомфорт при статевому акті, кров'яні виділення після нього;
 • вагітність не настає при регулярному незахищеному сексі: через поліпи яйцеклітина не може закріпитися на стінці матки.

Незалежно від того, чи звернулися ви до лікаря з патологічною симптоматикою, чи захворювання діагностовано на профілактичному огляді, не варто тягнути з видаленням поліпів матки. Сильні кровотечі можуть спровокувати анемію, серед ускладнень - запалення по-жіночому, безплідність і трансформація доброякісного поліпа в онкологічну пухлину (з віком цей ризик зростає).

Діагностика поліпів матки

Виявивши нарости під час гінекологічного огляду, лікар спрямовує пацієнтку на уточнювальну діагностику:

 • Кольпоскопія - Вивчення шийки матки, стінок піхви за допомогою мікроскопа. Метод допомагає діагностувати розростання поліпів на ранній стадії, встановити їх розміри та локалізацію.
 • УЗД - візуалізує нарости розміром від 1 см, проводиться на 5-7 день менструального циклу. Дослідження дозволяє визначити кількість, тип поліпів за морфологічними ознаками (залізисті, залізисто-фіброзні, фіброзні або аденоматозні, здатні до переродження в рак), промоніторити динаміку зростання.
 • Діагностична гістероскопія – метод оцінки стану порожнини матки за допомогою оптичного приладу гістероскопа. Дозволяє визначити кількість наростів, вивчити місце кріплення ніжки поліпа, діагностувати запальний процес. За допомогою гістероскопії проводиться видалення поліпів матки.
 • Біопсія тканин поліпа – застосовується визначення характеру новоутворення (доброякісне, злоякісне), його структури та етіології.
 • КТ – призначають для диференціальної діагностики та виявлення злоякісних пухлинних процесів, галузі їх поширення, наявності метастазів.

Якщо діагностика підтвердила наявність патологічних утворень в ендометрії, особливо аденоматозного типу, найбільш ефективним рішенням буде видалення поліпів матки.

Способи видалення поліпів матки

Вилікувати наріст медикаментозно та уникнути хірургічного видалення поліпів матки можна тільки якщо утворення маленького розміру. Гінеколог призначає гормональну терапію та контрольне обстеження за її результатами. Якщо лікування виявилося неефективним, пухлина залишилася, знадобиться операція видалення поліпів матки.

Способи видалення поліпів матки:

 • Гістероскопія – малоінвазивна маніпуляція, що проводиться під загальною анестезією. У порожнину матки вводиться спеціальний прилад із камерою та інструментами. Лікар має можливість ретельно оглянути поверхню ендометрію (гістероскоп має функцію збільшення) і прицільно, точково видалити кожен поліп. Щоб уникнути кровотечі та рецидивів, місце видалення поліпів матки піддають коагуляції (припіканню), рубців не залишається.
 • Відкручування поодиноких наростів на "ніжці" спеціальним затискачем з наступним припіканням місця кріплення та контрольною гістероскопією.
 • Вишкрібання матки - хірургічна операція з видалення поліпів матки за допомогою кюретки. Інструмент має вигляд металевої петлі, якою виконується захоплення та видалення освіти. Втручання проводиться під місцевою чи загальною анестезією.

Тривалість операції залежить від обраної методики та поширення патології, але зазвичай не перевищує 1,5 години. Після видалення поліпів матки частинки тканин вирушають на гістологічний аналіз, щоб унеможливити наявність злоякісних процесів.

Переваги діагностики та видалення поліпів матки у МЦ Омега-Київ

У гінекологічному відділенні мережі клінік Омега-Київ проводиться видалення поліпів матки. Досвідчені акушери-гінекологи медичного центру, що оперують, практикують органозбережний, малоінвазивний метод гістероскопії. Для діагностичних маніпуляцій та оперативних втручань використовується високоякісні ендоскопи від провідних світових виробників Karl Storz (Німеччина), Stryker (США).

У багатопрофільному центрі Омега-Київ також можна обстежитись, зробити кольпоскопію, УЗД, КТ, здати аналізи.

Записуйтесь на консультацію за тел. 044 333 4333 або 0800753357, заповнюйте форму на сайті або пишіть у messenger. Для видалення поліпів матки звертайтесь за адресами філій: вул. М. Максимовича, 10 (м. "Васильківська"), вул. А. Малишка, 39 (м. "Чернігівська", "Дарниця"), вул. Володимирська, 81А (м. "Площа Льва Толстого").

Фотографії гінекологічного центра

Удаление полипов матки в Киеве
Удаление полипов матки в Киеве
Удаление полипов матки в Киеве
Удаление полипов матки в Киеве
Удаление полипов матки в Киеве
Удаление полипов матки в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Мауль Інна Ігорівна

Лікар акушер-гінеколог

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати