Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Автор статті:

Василів Ірина Любомирівна

Лікар-рентгенолог

Шановні пацієнти МЦ Омега-Київ!
З 21.03.2022 ви можете записатися на МРТ-дослідження зі знижкою 10%. Прийом проводиться за адресою: вул. М. Максимовича  10, вул. А. Малишка 39.

Ціни на діагностику МРТ суглобів

У прайс-листі представлені ціни на магнітно-резонансну томографію суглобів з контрастом і без. Наш медичний центр дотримується максимально гнучкої цінової політики.

Код Назва послуги Ціна
1037 МРТ здухвинно-крижових сполучень 1300 грн.
1038 МРТ здухвинно-крижових сполучень з контрастним посиленням 2700 грн.
1039 МРТ колінного суглоба 1500 грн.
1040 МРТ колінного суглоба з контрастом 2700 грн.
1041 МРТ плечового суглоба 1700 грн.
1042 МРТ плечового суглоба з контрастом 2700 грн.
1043 МРТ обох кульшових суглобів 1700 грн.
1044 МРТ обох кульшових суглобів з контрастом 2700 грн.
1045 МРТ гомілковостопного суглоба 1700 грн.
1046 МРТ гомілковостопного суглоба з контрастним посиленням 2700 грн.
Показати весь список послуг

Що таке МРТ суглобів?

МРТ суглобів - один із найбільш ефективних та інформативних методів діагностики захворювань та травм суглобів. Ця процедура – ​​невіддільна частина спортивної медицини та геронтології. Професійні спортсмени та люди старшого віку найчастіше страждають на хвороби суглобів і більше ніж інші ризикують отримати травму. Перші - через регулярні важкі фізичні навантаження, другі - через вікові зміни: у літньому віці й кістки, і суглоби більш крихкі. Магнітно-резонансна томографія суглобів може виявити такі порушення: ушкодження зв'язок, менісків, міжхребцевих дисків, дегенеративні процеси у суглобах (артроз), ушкодження поверхні суглобів. За допомогою МРТ можна виявити переломи та надломи, мікротравми сухожиль, зв'язок і м'язів, які не покаже рентгенівський знімок. А це, своєю чергою, полегшує ранню діагностику та дає можливість зберегти повноцінну рухливість суглоба.

Безпека пацієнта понад усе!
Ознайомтеся з актуальними правилами відвідування клініки, у звʼязку з поширенням COVID-19, та з нашими рекомендаціями.
Пройдіть діагностику на COVID-19
Ми проводимо дослідження за допомогою плр-тесту, плр-тесту з виїздом та антиген-тесту. Також доступна послуга забору аналізів вдома. Додатково можна провести моніторинг здоров`я під час/після коронавірусу - тест на антитіла, кт легень при коронавірусі

Лікарі-рентгенологи, які проводять МРТ суглобів

МРТ суглобів у Києві проводять радіологи відділення діагностики медичного центру Омега-Київ:

 • Василів Ірина Любомирівна – лікар-рентгенолог;
 • Палійчук Аріадна Володимирівна – лікар-рентгенолог, завідувач рентгенодіагностичного відділення;
 • Дереш Наталія Володимирівна – кандидат медичних наук, лікар-рентгенолог першої категорії

та інші першокласні фахівці.

Результати МРТ суглобів у нашому медичному центрі завжди максимально точні та інформативні для лікаря будь-якої спеціалізації.

Показання до проведення магнітно-резонансної томографії суглобів

Суглоб – одна з найскладніших конструкцій у людському організмі. Разом з цим цей орган досить тендітний - найменше порушення цілісності викликає дискомфорт, біль та обмежену рухливість. Запущена травма чи хвороба суглоба можуть навіть призвести до інвалідизації пацієнта, тому діагностику та лікування відкладати надовго не можна.

МРТ суглобів необхідно зробити у таких випадках:

 • біль у ділянці суглоба;
 • підозра на вивих чи розрив зв'язок;
 • спортивна травма;
 • порушення нормальної рухливості суглоба;
 • хронічний артрит та артроз;
 • підозра на запалення у суглобах та хрящах;
 • інші травми зв'язок та сухожилля.

Магнітно-резонансна томографія суглобів дає можливість докладно вивчити структуру суглоба та тканин, що його оточують, візуалізувати травму, новоутворення чи запальний процес, визначити стадію розвитку захворювання.

Які суглоби можна дослідити?

 • МРТ плечових суглобів проводиться у разі травми, підозри на дегенеративні зміни у суглобі чи злоякісне новоутворення. У останньому випадку застосовується МРТ суглобів з контрастом. Біль у плечі невідомого походження – також показання до проведення діагностики.
 • МРТ ліктьових суглобів роблять при появі больових відчуттів, контрактури (скутість) суглоба, у разі підозри на запалення чи новоутворення, і навіть для діагностики травми.
 • МРТ променево-зап'ясткового суглоба необхідне при опуханні та болю у суглобі, при порушенні рухливості пальців рук і для більш детальної діагностики травми (забитого місця, перелому, вивиху).
 • МРТ кульшового суглоба найчастіше робиться після травми - перелому, вивиху, а також при підозрі на артроз.
 • МРТ колінного суглоба - один із найчастіших запитів на МРТ суглобів у Києві. Річ у тім, що коліна щодня зазнають колосального навантаження - крім того, вони страждають від малорухливого способу життя та зайвої ваги. Найчастіше за допомогою МРТ діагностують артрит та артроз, а також бурсит, травми колінного суглоба та меніска.
 • МРТ гомілковостопного суглоба теж проводиться часто – при підозрі на травму, забій, розтягнення зв'язок, запальний процес чи дегенеративні зміни у суглобі.
 • МРТ крижово-клубових зчленувань виконується при підозрі на пухлини у цій галузі, для діагностики остеохондрозу або запалення суглоба.
 • МРТ скронево-нижньощелепного суглоба роблять у разі порушення його рухливості, болю в цій галузі або при підготовці до ортодонтичних процедур.
 • МРТ стопи виконується для діагностики травми, запалення суглобів, артрозу або плоскостопості.

Як проходить МРТ суглобів у Києві?

МРТ суглобів не потребує спеціальної підготовки, якщо проводиться без контрасту. Пацієнт може бути на процедурі у власному одязі, якщо він вільний, без металевих пряжок або застібок.

Перед МРТ з використанням контрасту потрібно надати лікареві інформацію про наявність алергії на контраст та стан здоров'я нирок. Також рекомендується утриматися від їжі хоча б за кілька годин, щоб не було нудоти.

Магнітно-резонансна томографія суглобів безпечна та безболісна, не завдає пацієнтові жодного дискомфорту. Без контрасту процедура триває 20-30 хвилин. Використання контрасту може збільшити час проведення МРТ у півтора-два рази. Процедура артрографії, під час якої контраст вводиться в порожнину суглоба, триває довше, ніж звичайна МРТ без контрасту.

Протипоказання щодо дослідження

Найбезпечніший і водночас інформативний спосіб діагностики травм та хвороб опорно-рухового апарату – це МРТ суглобів (Київ демонструє величезний попит на цю процедуру). Але й до нього є деякі протипоказання:

 • неможливість лежати нерухомо;
 • наявність феромагнітних імплантів або судинних кліпсів у зоні дослідження;
 • загальний тяжкий стан;
 • стан алкогольного чи наркотичного сп'яніння;
 • психомоторне збудження чи панічна атака.

Підготовка до МРТ суглоба

До МРТ суглобів не потрібна підготовка, якщо не використовується контраст. Якщо магнітно-резонансна томографія суглоба проводиться з контрастом, потрібно утриматися від їжі за кілька годин до процедури та пити тільки чисту негазовану воду.

Для максимально точної МРТ-діагностики необхідно сидіти чи лежати нерухомо в одній позі. Тому одягатися слід у комфортний вільний одяг, на якому не повинно бути металевих деталей чи аксесуарів.

Як записатися на МРТ суглобів у Києві?

Здійснити запис на МРТ суглобів у Києві дуже просто! Зв'яжіться з нами за телефоном 044 333 4 333 або 0800 753 357 з кол-центром медичного центру “Омега-Київ”. Також ви можете записатися до нас прямо на сайті – у такому разі вам оперативно передзвонить наш оператор. Крім цього, ви можете написати у будь-який зручний месенджер, щоб уточнити вільний час під запис або спланувати в один день візит до лікаря, діагностику, здачу аналізів та інші необхідні процедури.

МРТ суставов в Киеве
МРТ суставов в Киеве
МРТ суставов в Киеве
МРТ суставов в Киеве
МРТ суставов в Киеве

Автор статті:

Автор статті:

Василів Ірина Любомирівна

Лікар-рентгенолог

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати