Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Артроскопія колінного суглоба в Києві

Артроскопічна операція - це процедура, яка дає можливість зсередини вивчити структуру коліна. Колінний суглоб піддається великим навантаженням, повноцінну його рухливість і стійкість забезпечують здорові стегнові м'язи, а для зменшення тертя капсула покрита синовіальною оболонкою, яка створює спеціальну рідину.

Ціни на артроскопію колінного суглоба

Прийом лікаря ортопеда-травматолога - провідного спеціаліста (лікар вищої категорії)(консультація, огляд) 1000 ₴ записатися
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 ₴ записатися
Артроскопія - резекція меніска 18000 ₴ записатися
Показати все Сховати

Артроскопічна операція - це процедура, яка дає можливість зсередини вивчити структуру коліна. Колінний суглоб піддається великим навантаженням, повноцінну його рухливість і стійкість забезпечують здорові стегнові м'язи, а для зменшення тертя капсула покрита синовіальною оболонкою, яка створює спеціальну рідину. Для того щоб було гарне ковзання, суглоб покритий хрящем, нормальна його товщина близько 4 мм, і в нормальному стані він білий і гладкий.

Артроскопія колінного суглоба дає можливість діагностувати такі патологічні процеси

 1. Пошкодження меніска.
 2. Хондромаляція.
 3. Ревматоїдний або подагричний артрит.
 4. Наявність вільних фрагментів хряща або кістки всередині суглобів.
 5. Розриви зв'язок.
 6. Вивихи надколінка і його нестабільність.
 7. Розсікаючий остеохондрит та інші патології.

Знос хрящової тканини колінного суглоба веде до розвитку такої патології, як артроз. Викликати такі руйнування можуть різні причини, зазвичай хрящ руйнується через травми, інфікування, вікових змін або ревматоїдних процесів. Крім цього, артроз супроводжується періодичним больовим синдромом, може розвинутися набряк, і рухливість суглоба обмежується. Самостійно відновитися хрящ не здатен. Операція з відновлення хряща проводиться в клініці "Омега-Київ".

 

Артроскопія колінного суглоба коштує недорого, вартість можна уточнити по телефонам: 044 333 4 333 або 0 800 753 357, скористатися формою "запис на сайті" чи зручний месенджер.

Лікарі-ортопеди та травматологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Переваги артроскопії колінного суглоба

Артроскопія колінного суглоба є альтернативою відкритої артротоміі, коли виконується великий розріз і розтин суглоба, тому операція має ряд переваг:

 1. Малоінвазивність, робиться розріз шириною близько 4 мм, і часто навіть немає потреби накладати шов, так як він заживає сам.
 2. Відсутність рубців, залишається лише малопомітний слід збоку від надколінка.
 3. Післяопераційний період у стаціонарі в середньому 1 день.
 4. Швидке відновлення після операції.
 5. Немає потреби, після операції обмежувати рухливість суглоба, якщо не ушивали меніски і зв'язки.
 6. Потрібно менше знеболюючих засобів.
 7. Артроскопія колінного суглоба може проводитися під регіональною анестезією.

Артроскопія колінного суглоба вважається малоінвазивною операцією. Ціна лікування в Україні доступна. Вартість процедури в Києві не відрізняється в порівнянні з іншими областями.

Реабілітаційний період після операції

Реабілітаційний період залежить за часом від того, що саме проводилося при артроскопії і наскільки сильно був пошкоджений суглоб. Майже всі пацієнти виписуються з клініки в той же день, коли проводилася артроскопія колінного суглоба або на 2 день.

Лікарі попереджають, що після артроскопії коліно може помірно боліти. В такому стані коліно може бути кілька днів. У перший день лікарі рекомендують постільний режим, ногу краще тримати на висоті, а до коліна прикладати холодний компрес. Не можна відразу після артроскопії давати сильні навантаження, це посилить больовий синдром і може з'явитися набряклість, а процес одужання затягнеться.

Артроскопия коленного сустава в Киеве
Артроскопия коленного сустава в Киеве
Артроскопия коленного сустава в Киеве
Артроскопия коленного сустава в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Алок Бансал

Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, PhD, заслужений лікар України

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати