Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Лабораторія в Києві

Лабораторія "Омега-Київ" гарантує високу якість результатів аналізів. На кожному етапі проведення досліджень у нас використовуються високотехнологічні автоматичні аналізатори та тест-системи найкращих світових виробників.

Ціни на лабораторні аналізи

58. Антитіла IgG проти дифтерії - час виконання 3 дн. 230 ₴ записатися
Імуногістохімія (визначення маркерів хронічного ендометриту) - час виконання 4 дн. 1000 ₴ записатися
Мозковий натрійуретичний пептид (BNP) - час виконання 4 дн. 450 ₴ записатися
Імунні антитіла до еритроцитів чоловіка (повні та неповні) - час виконання 3 дн. 180 ₴ записатися
Показати все Сховати

Медичні лабораторії "Омега Київ" - це сучасні лабораторні дослідження високої якості. Кредо нашої лабораторії: оперативність, відповідальність, достовірність та цінова доступність.

Структура лабораторії включає:

 • загальноклінічні відділення;
 • бактеріологічну лабораторію;
 • ПЛР-лабораторію.

Кожна медична лабораторія "Омега-Київ" гарантує високу якість результатів аналізів. На кожному етапі проведення досліджень у нас використовуються високотехнологічні автоматичні аналізатори та тест-системи найкращих світових виробників.

Проведення аналізів, видача результатів і навіть реєстрація у нашій лабораторії виключають вплив людського чинника, оскільки ми застосовуємо повністю автоматизовані системи штрихкодування.

У лабораторії щоденно проводиться внутрішній контроль якості, зовнішній контроль якості Українського референс-центру з лабораторної діагностики та міжнародні контролі PREVECAL, RIQAS, SEQAS.

Якщо вам потрібно здати аналізи - вибір нашої лабораторії задовольнить ваш запит і запит вашого лікаря на 100%.

Лікарі-лаборанти

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Які аналізи можна здати в Омега-Київ?

У нашій лабораторії проводяться такі дослідження, як:

Забір матеріалу для аналізів проводиться вакуумними італійськими системами FL-MEDICAL, що є гарантом надійності та комфорту для пацієнтів.

Всі наші клієнти можуть отримати необхідну консультацію фахівців з інтерпретації результатів аналізів, а також, за необхідності, добір методик подальшого обстеження.

Для корпоративних клієнтів ми пропонуємо індивідуальні програми співпраці.

Де здати аналізи в Омега-Київ?

Лабораторії для здачі аналізів у Києві доступні у всіх наших медичних центрах. Здати аналізи у Києві ви можете за такими адресами:

 • вул. А. Малишка, 39 (ст. м. Чернігівська);
 • вул. М. Максимовича, 10 (ст. м. Васильківська);
 • вул. Володимирська, 81-А (ст.м. Пл. Льва Толстого);
 • пр-т. В. Маяковського, 70.

Детальніше про те, які аналізи ви можете здати в лабораторії Омега-Київ за конкретною адресою, уточнюйте у наших операторів за телефоном або через звичний для вас месенджер. Записатися на аналізи ви можете, заповнивши форму на сайті або операторів нашого колл-центру.

Переваги лабораторії Омега-Київ

Лабораторія медичного центру "Омега Київ" - це сучасні лабораторні дослідження високої якості. Кредо нашої лабораторії: оперативність, відповідальність, достовірність та цінова доступність. Структура лабораторії включає: загальноклінічні відділення, бактеріологічна лабораторія та ПЛР-лабораторія.

Лабораторія "Омега-Київ" гарантує високу якість результатів аналізів. На кожному етапі проведення досліджень у нас використовуються високотехнологічні автоматичні аналізатори та тест-системи найкращих світових виробників.

Проведення аналізів, видача результатів і навіть реєстрація у нашій лабораторії виключають вплив людського чинника, оскільки ми використовуються повністю автоматизовані системи штрихкодування.

У лабораторії щоденно проводиться внутрішній контроль якості, зовнішній контроль якості Українського референс-центру з лабораторної діагностики та міжнародні контролі PREVECAL, RIQAS, SEQAS.

Омега-Київ – лабораторія, визнана однією з найкращих лабораторій аналізів у Києві!

Фотографії лабораторного центра

Лаборатория в Киеве
Лаборатория в Киеве
Лаборатория в Киеве
Лаборатория в Киеве

Поширені питання

Навіщо потрібні лабораторні дослідження?

За допомогою лабораторних аналізів можна вивчити функціонування всіх органів і систем. Показники тих чи інших гормонів, поживних речовин, солей та інших хімічних сполук інформують лікаря про норму чи порушення функції конкретного органу. Ці ж цифри дають змогу оцінити ефективність лікування та відстежити динаміку захворювання.

Як отримати результати після здачі аналізів?

Здавши аналізи в “Омега-Київ”, ви зможете отримати результати на електронну пошту, вказану під час запису, або забрати їх у медсестри у роздрукованому вигляді.

Скільки чекати на результати аналізів?

Час очікування на результати лабораторних аналізів в Омега-Київ - від 1 доби до тижня залежно від специфіки дослідження. Терміни отримання результатів (без урахування дня забору аналізів) наведено на сайті.

Як працює лабораторія Омега-Київ?

Графік роботи наших клінік вказано на сайті. Лабораторії аналізів Омега-Київ працюють у тому ж режимі, що й інші відділення.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Данилюк Владимир Владимирович

Автор статті:

Список літератури

 1. Жіноче здоров’я: які обстеження та аналізи необхідно робити щорічно – 28.05.2021.
 2. Автоматизированный анализ крови: методологические нюансы – 27.03.2015, подготовила Александра Яковец, номер: № 7 апрель - Общетерапевтический номер.
 3. Не нехтуйте загальним аналізом крові! – автори: C. Hogan і співавт. 12.07.2019, переклала з англ. Ольга Королюк, медична газета "Здоров’я України 21 сторіччя" № 11 (456), червень 2019 р.
 4. Правила підготовки до аналізу – Published Січень 17, 2018 Клініко-біохімічні дослідження.
 5. ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО ТЕСТИ ІМУНОФЕРМЕНТНОГО АНАЛІЗУ (ІФА-ТЕСТИ) НА COVID-19 – 26.05.2020, за метаріалами Центра громадскького здоров'я МОЗ України.

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати