Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

Лабораторія в Києві

Лабораторія "Омега-Київ" гарантує високу якість результатів аналізів. На кожному етапі проведення досліджень у нас використовуються високотехнологічні автоматичні аналізатори та тест-системи найкращих світових виробників.

Ціни на лабораторні аналізи

22. Борелія IgG Імуноблот (підтверджуючий тест) - час виконання 4 дн. 540 ₴ записатися
ПЛР. Неінвазивна пренатальна ДНК-діагностика резус-фактору плоду по крові вагітної - час виконання 4 дн. 5000 ₴ записатися
Дослідження біоценозу урогенітального тракту 14 - час виконання 2 дн. 2000 ₴ записатися
Дослідження біоценозу урогенітального тракту 9 - час виконання 2 дн. 1700 ₴ записатися
Показати все Сховати

Медичні лабораторії "Омега Київ" - це сучасні лабораторні дослідження високої якості. Кредо нашої лабораторії: оперативність, відповідальність, достовірність та цінова доступність.

Структура лабораторії включає:

 • загальноклінічні відділення;
 • бактеріологічну лабораторію;
 • ПЛР-лабораторію.

Лікарі-лаборанти

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Які аналізи можна здати в Омега-Київ?

У нашій лабораторії проводяться такі дослідження, як:

Забір матеріалу для аналізів проводиться вакуумними італійськими системами FL-MEDICAL, що є гарантом надійності та комфорту для пацієнтів.

Всі наші клієнти можуть отримати необхідну консультацію фахівців з інтерпретації результатів аналізів, а також, за необхідності, добір методик подальшого обстеження.

Для корпоративних клієнтів ми пропонуємо індивідуальні програми співпраці.

Де здати аналізи в Омега-Київ?

Лабораторії для здачі аналізів у Києві доступні у всіх наших медичних центрах. Здати аналізи у Києві ви можете за такими адресами:

 • вул. А. Малишка, 39 (ст. м. Чернігівська);
 • вул. М. Максимовича, 10 (ст. м. Васильківська);
 • вул. Володимирська, 81-А (ст.м. Пл. Льва Толстого);
 • пр-т. В. Маяковського, 70.

Детальніше про те, які аналізи ви можете здати в лабораторії Омега-Київ за конкретною адресою, уточнюйте у наших операторів за телефоном або через звичний для вас месенджер. Записатися на аналізи ви можете, заповнивши форму на сайті або операторів нашого колл-центру.

Переваги лабораторії Омега-Київ

Лабораторія медичного центру "Омега Київ" - це сучасні лабораторні дослідження високої якості. Кредо нашої лабораторії: оперативність, відповідальність, достовірність та цінова доступність. Структура лабораторії включає: загальноклінічні відділення, бактеріологічна лабораторія та ПЛР-лабораторія.

Лабораторія "Омега-Київ" гарантує високу якість результатів аналізів. На кожному етапі проведення досліджень у нас використовуються високотехнологічні автоматичні аналізатори та тест-системи найкращих світових виробників.

Проведення аналізів, видача результатів і навіть реєстрація у нашій лабораторії виключають вплив людського чинника, оскільки ми використовуються повністю автоматизовані системи штрихкодування.

У лабораторії щоденно проводиться внутрішній контроль якості, зовнішній контроль якості Українського референс-центру з лабораторної діагностики та міжнародні контролі PREVECAL, RIQAS, SEQAS.

Омега-Київ – лабораторія, визнана однією з найкращих лабораторій аналізів у Києві!

Фотографії лабораторного центра

Лаборатория в Киеве
Лаборатория в Киеве
Лаборатория в Киеве

Поширені питання

Навіщо потрібні лабораторні дослідження?

За допомогою лабораторних аналізів можна вивчити функціонування всіх органів і систем. Показники тих чи інших гормонів, поживних речовин, солей та інших хімічних сполук інформують лікаря про норму чи порушення функції конкретного органу. Ці ж цифри дають змогу оцінити ефективність лікування та відстежити динаміку захворювання.

Як отримати результати після здачі аналізів?

Здавши аналізи в “Омега-Київ”, ви зможете отримати результати на електронну пошту, вказану під час запису, або забрати їх у медсестри у роздрукованому вигляді.

Скільки чекати на результати аналізів?

Час очікування на результати лабораторних аналізів в Омега-Київ - від 1 доби до тижня залежно від специфіки дослідження. Терміни отримання результатів (без урахування дня забору аналізів) наведено на сайті.

Як працює лабораторія Омега-Київ?

Графік роботи наших клінік вказано на сайті. Лабораторії аналізів Омега-Київ працюють у тому ж режимі, що й інші відділення.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Данилюк Владимир Владимирович

Автор статті:

Данілюк Володимир Володимирович

Заступник генерального директора з лабораторної роботи

Список літератури

 1. Жіноче здоров’я: які обстеження та аналізи необхідно робити щорічно – 28.05.2021.
 2. Автоматизированный анализ крови: методологические нюансы – 27.03.2015, подготовила Александра Яковец, номер: № 7 апрель - Общетерапевтический номер.
 3. Не нехтуйте загальним аналізом крові! – автори: C. Hogan і співавт. 12.07.2019, переклала з англ. Ольга Королюк, медична газета "Здоров’я України 21 сторіччя" № 11 (456), червень 2019 р.
 4. Правила підготовки до аналізу – Published Січень 17, 2018 Клініко-біохімічні дослідження.
 5. ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО ТЕСТИ ІМУНОФЕРМЕНТНОГО АНАЛІЗУ (ІФА-ТЕСТИ) НА COVID-19 – 26.05.2020, за метаріалами Центра громадскького здоров'я МОЗ України.

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все

Відгуки про нашу клініку

Залишити відгук
Ваше повідомлення надіслано!
При відправці повідомлення сталася помилка. Продублюйте його, будь ласка, на пошту адміністратора mc.omegakyiv@gmail.com
capcha
Для того, щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами