Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Лікування деформуючого спондилоартроаз шийного відділу в Києві

Ціни на лікування деформуючого спондилоартроаз шийного відділу

Код Назва послуги Ціна
2003 Прийом лікаря вертебролога 550 грн.
2004 Повторний прийом лікаря вертебролога 450 грн.
2131 Електрофорез БТЛ 150 грн.
2200 Масаж м'язів спини (три відділи) 500 грн.
2211 Масаж м'язів спини (шийно-комірцева зона) (30 хв.) 400 грн.
3 Розпис схеми лікування ( консультація + схема лікування) 700 грн.
33 Магнітотерапія зовнішня 170 грн.
2130 Магнітотерапія БТЛ 150 грн.
2135 Ударно-хвильова терапія (одна зона) 400 грн.
2136 Ударно-хвильова терапія однієї критичної точки 200 грн.
Показати весь список послуг

Що таке спондилоартроз шийного відділу?

Спондилоартроз шийного відділу – це дегенеративне захворювання шийного відділу хребта, яке призводить до появи патологічних наростів на краях тіл хребців, стоншування міжхребцевих дисків і зрощення суглобових поверхонь.

Лікарі-вертебрологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Часті питання по спондилоартрозу шийного відділу хребта

Чи можна вилікувати спондилоартроз шийного відділу хребта?

Спондилоартроз шийного відділу хребта відноситься до числа захворювань, остаточно вилікувати неможливо. Сучасні методи лікування спрямовані на те, щоб зупинити подальше прогресування недуги з допомогою консервативного впливу.

Як вчасно виявити спондилоартроз шийного відділу хребта?

Запорукою успішного лікування спондилоартрозу є своєчасне звернення до лікаря-вертебролога. Звернутися до лікаря слід негайно, якщо Вас турбують такі симптоми: втрата рівноваги, болі в ділянці потилиці, запаморочення, скутість рухів в області шиї.

Спондилоартроз шийного відділу – це дегенеративне захворювання шийного відділу хребта, яке призводить до появи патологічних наростів на краях тіл хребців, стоншування міжхребцевих дисків і зрощення суглобових поверхонь. При зрощення суглобових поверхонь шийний відділ хребта може майже повністю втратити свою рухливість.

Тому з діагностикою і лікуванням спондилоартрозу шийного відділу не варто зволікати, бажано звернутися до досвідченого лікаря при появі перших симптомів цієї недуги. У клініці «Омега-Київ» огляд проводить лікар-вертебролог вищої категорії, в розпорядженні якого сучасні методи апаратної діагностики та лікування недуги.

Причини спондилоартрозу шийного відділу

Сучасній медицині відомо кілька причин спондилоартрозу шийного відділу. Слід зазначити, що саме шийний відділ найчастіше страждає від цієї недуги, порівняно з грудним і поперековим відділами. У групі ризику в основному люди старшого віку – після 60 років. Проте останнім часом від перших симптомів спондилоартрозу страждають люди 30-річного віку, що свідчить про те, що хвороба помітно помолодшала.

Однією з причин спондилоартрозу шийного відділу є надмірні фізичні навантаження, які призводять до порушень функціональності хребетного стовпа. Причиною недуги також може бути:

 • патологія формування хребта;
 • порушення обміну речовин;
 • порушення гормонального балансу.

Симптоми спондилоартрозу шийного відділу

Слід зазначити, що рання діагностика даного захворювання дозволяє забезпечити найбільш ефективне лікування. Тому до початкових ознаками спондилоартрозу шийного відділу слід поставитися уважно. Це може бути:

 • біль в області потилиці;
 • біль в шиї, яка віддає в область плечей, верхніх кінцівок;
 • скутість рухів плечового пояса після сну;
 • втрата рівноваги;
 • запаморочення;
 • погіршення зору.

Діагностика спондилоартрозу шийного відділу

При наявності перелічених вище симптомів необхідно негайно звернутися до лікаря за консультацією, діагностикою і лікуванням. У клініці «Омега-Київ» діагностику проводить досвідчений лікар вищої категорії, він огляне пацієнта, пропальпирует проблемну область, визначить характер болю. Це дозволить спеціалісту призначить необхідні дослідження, щоб уточнити клінічну картину захворювання.

З цією метою в клініці застосовують тільки сучасні інструментальні методи діагностики, які дають точний результат в найкоротші терміни. До їх числа можна віднести:

 • комп'ютерна томографія – це метод дослідження, який дає змогу «просвітити» проблемну область і отримати її тривимірний знімок. Обстеження проводять із застосуванням апарату PhilipsBrilliance.
 • магнітно-резонансна томографія забезпечує пошарове знімок тканин, даючи уявлення про ступені ураження і стадії розвитку недуги. З цією метою в нашій клініці застосовують апарат PhilipsAchievaT 16ch.

Лікування спондилоартрозу шийного відділу

Спондилоартроз є незворотнім захворюванням, яке не можна повністю вилікувати, але можна призупинити розвиток та повернути функціональність опорно-рухової системи при правильному лікуванні.

При наявності гострого больового синдрому лікування починають з медикаментозних препаратів:

 • болезаспокійливі препарати;
 • нестероїдні препарати, що знімають запалення;
 • хондропротектори, що відновлюють хрящову тканину.

До немедикаментозних методів лікування можна віднести:

 • масаж;
 • фізіотерапія;
 • санаторно-курортне лікування.

Профілактика спондилоартрозу шийного відділу

Найкраще лікування – це недопущення появи і розвитку недуги, то є його профілактика. Тому бажано вести здоровий спосіб життя, стежити за правильним харчуванням, уникати травм хребетного стовпа, стежити за нормальною масою тіла.

Для здоров'я хребта будуть корисні помірна фізична активність, плавання. Дотримання цих простих заходів дозволить Вам попередити розвиток захворювання. Якщо ж Ви все-таки відчуваєте нездужання в області шиї, то рекомендуємо звернутися до професіоналів клініки «Омега-Київ».

Лечение деформирующего спондилоартроза шейного отдела в Киеве
Лечение деформирующего спондилоартроза шейного отдела в Киеве
Лечение деформирующего спондилоартроза шейного отдела в Киеве
Лечение деформирующего спондилоартроза шейного отдела в Киеве
Лечение деформирующего спондилоартроза шейного отдела в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати