Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Що таке медична реабілітація?

Медична реабілітація - це медикаментозні і профілактичні процедури, які спрямовані на повне можливе відновлення загублених здібностей хворого після різного роду патологій.

Лікарі-ортопеди та травматологи

Ціни відділення ортопедії та травматології

Код Назва послуги Ціна Де роблять
2013
Прийом лікаря ортопеда-травматолога провідного спеціаліста

Прийом лікаря ортопеда-травматолога провідного спеціаліста (консультація, огляд)

800 грн.
вул. М. Максимовича 10
2011
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд)

Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд)

500 грн.
вул. М. Максимовича 10
2012
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога

Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд)

450 грн.
вул. М. Максимовича 10
2150
Накладення гіпсової пов'язки

Накладення гіпсової пов'язки

300 грн.
вул. М. Максимовича 10
2151
Зняття гіпсової пов'язки

Зняття гіпсової пов'язки

250 грн.
вул. М. Максимовича 10
Показати весь список послуг

Для чого потрібна реабілітація

Медична реабілітація - це медикаментозні і профілактичні процедури, які спрямовані на повне можливе відновлення загублених здібностей хворого після різного роду патологій. Реабілітаційне лікування має величезне значення, особливо в галузі нейрохірургії, де пацієнт після важких захворювань і пошкоджень втрачає важливі навички та здібності. Реабілітація також направлена на поліпшення якості м'язів, а також запобігання повторної патології або розвитку негативних наслідків.

Сьогодні в медицині використовуються інноваційні технології, досвід і майстерність реабілітологів, які дають можливість поліпшити якість життя пацієнта. Однак треба врахувати той факт, що навіть найтонша робота лікаря-хірурга не може 100% відновити стан людини або хоча б повернути його до того, що було до травми, якщо він не пройде повний курс реабілітації.

Потрібно сказати, що в Україні до недавнього часу відновлення проводилося рідко, цей крок був, можна сказати, формальним, і навіть самі пацієнти не думали про якісний результат, покладаючи всю відповідальність на лікаря, який проводив терапію спочатку. У той же час, за кордоном давно зрозуміли, реабілітація - найважливіший етап в лікуванні, тому там є не просто лікар-реабілітолог, а ціла категорія лікарів, які беруть участь в процесі реабілітації після хірургії або травмування.

Лікарі-реабілітологи медичного центу «Омега-Київ» готові провести якісне лікування. Тут проводиться реабілітація після ендопротезування, переломів, вивихів, операцій. Звичайно, правильно зроблена операція - це ключ до повернення здоров'я, але якщо не буде проведена реабілітація, результати хірургії можуть бути не такими, яких очікував лікар і пацієнт. Травму людина може отримати за долі секунди, а реабілітація після перелому або іншого ушкодження триває не малий час. Операція або консервативне лікування (гіпс) - це велика, але не вся частина комплексу заходів, спрямованих на повне одужання хворого. Потрібно місяцями відновлювати, а іноді і навчати людину навичкам, втраченої функції організму.

Які є види реабілітації

Залежно від галузі використання, реабілітація може бути:

  1. Ортопедична. Вона виконується після травмування та хірургічного лікування з приводу патологій кісткової і м'язової системи, переломів, вад розвитку хребетного стовпа і проблем з поставою. Реабілітація після артроскопії повинна здійснюватися в обов'язковому порядку.
  2. Неврологічна і нейрохірургічна. Дуже серйозний вид реабілітації, так як в її виконанні бере участь найбільша кількість лікарів - неврологи, фізіотерапевти, масажисти, психотерапевти, логопеди, ортопеди і ін. Вона потрібна після травмування та оперативного втручання на ЦНС, при захворюваннях периферичної нервової системи, крововиливах у мозок , парези і паралічі.
  3. Кардіологічна. Реабілітаційний період після гострого інфаркту, при патологіях серцево-судинної системи.

Без реабілітації на повне відновлення розраховувати не варто.

Показання до реабілітації

Метою відновного періоду є стрімка регенерація м'язової тканини, коли вона атрофується, щоб відновити сили і тонус кінцівки. Також реабілітаційні заходи проводяться, щоб відновити повноцінний обсяг рухів в суглобах після переломів. Реабілітація після вивиху, виконується, щоб прискорити регенерацію хрящової тканини. Заходи ведуться для того, щоб поліпшити трофіку тканин органів і кісток, підвищити рухливість при спаєчному процесі в очеревині після лапаратомних операцій.

 

Реабилитация после травм в Киеве
Реабилитация после травм в Киеве
Реабилитация после травм в Киеве
Реабилитация после травм в Киеве
Реабилитация после травм в Киеве