Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Реабілітологія Києва

Медична реабілітація - це медикаментозні і профілактичні процедури, які спрямовані на повне можливе відновлення загублених здібностей хворого після різного роду патологій.

Ціни відділення ортопедії та травматології

Прийом лікаря ортопеда-травматолога - провідного спеціаліста (лікар вищої категорії)(консультація, огляд) 1000 ₴ записатися
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 ₴ записатися
Накладення гіпсової пов'язки 300 ₴ записатися
Показати все Сховати

Для чого потрібна реабілітація

Медична реабілітація - це медикаментозні і профілактичні процедури, які спрямовані на повне можливе відновлення загублених здібностей хворого після різного роду патологій. Реабілітаційне лікування має величезне значення, особливо в галузі нейрохірургії, де пацієнт після важких захворювань і пошкоджень втрачає важливі навички та здібності. Реабілітація також направлена на поліпшення якості м'язів, а також запобігання повторної патології або розвитку негативних наслідків.

Сьогодні в медицині використовуються інноваційні технології, досвід і майстерність реабілітологів, які дають можливість поліпшити якість життя пацієнта. Однак треба врахувати той факт, що навіть найтонша робота лікаря-хірурга не може 100% відновити стан людини або хоча б повернути його до того, що було до травми, якщо він не пройде повний курс реабілітації.

Потрібно сказати, що в Україні до недавнього часу відновлення проводилося рідко, цей крок був, можна сказати, формальним, і навіть самі пацієнти не думали про якісний результат, покладаючи всю відповідальність на лікаря, який проводив терапію спочатку. У той же час, за кордоном давно зрозуміли, реабілітація - найважливіший етап в лікуванні, тому там є не просто лікар-реабілітолог, а ціла категорія лікарів, які беруть участь в процесі реабілітації після хірургії або травмування.

Лікарі-реабілітологи медичного центу «Омега-Київ» готові провести якісне лікування. Тут проводиться реабілітація після ендопротезування, переломів, вивихів, операцій. Звичайно, правильно зроблена операція - це ключ до повернення здоров'я, але якщо не буде проведена реабілітація, результати хірургії можуть бути не такими, яких очікував лікар і пацієнт. Травму людина може отримати за долі секунди, а реабілітація після перелому або іншого ушкодження триває не малий час. Операція або консервативне лікування (гіпс) - це велика, але не вся частина комплексу заходів, спрямованих на повне одужання хворого. Потрібно місяцями відновлювати, а іноді і навчати людину навичкам, втраченої функції організму.

Лікарі-ортопеди та травматологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Які є види реабілітації

Залежно від галузі використання, реабілітація може бути:

  1. Ортопедична. Вона виконується після травмування та хірургічного лікування з приводу патологій кісткової і м'язової системи, переломів, вад розвитку хребетного стовпа і проблем з поставою. Реабілітація після артроскопії повинна здійснюватися в обов'язковому порядку.
  2. Неврологічна і нейрохірургічна. Дуже серйозний вид реабілітації, так як в її виконанні бере участь найбільша кількість лікарів - неврологи, фізіотерапевти, масажисти, психотерапевти, логопеди, ортопеди і ін. Вона потрібна після травмування та оперативного втручання на ЦНС, при захворюваннях периферичної нервової системи, крововиливах у мозок , парези і паралічі.
  3. Кардіологічна. Реабілітаційний період після гострого інфаркту, при патологіях серцево-судинної системи.

Без реабілітації на повне відновлення розраховувати не варто.

Показання до реабілітації

Метою відновного періоду є стрімка регенерація м'язової тканини, коли вона атрофується, щоб відновити сили і тонус кінцівки. Також реабілітаційні заходи проводяться, щоб відновити повноцінний обсяг рухів в суглобах після переломів. Реабілітація після вивиху, виконується, щоб прискорити регенерацію хрящової тканини. Заходи ведуться для того, щоб поліпшити трофіку тканин органів і кісток, підвищити рухливість при спаєчному процесі в очеревині після лапаратомних операцій.

 

Реабилитология Киева
Реабилитология Киева
Реабилитология Киева
Реабилитология Киева

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати