Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Ціни відділення ортопедії та травматології

Код Назва послуги Ціна
2013 Прийом лікаря ортопеда-травматолога провідного спеціаліста 1000 грн.
2011 Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 грн.
2012 Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 грн.
2150 Накладення гіпсової пов'язки 300 грн.
2151 Зняття гіпсової пов'язки 250 грн.
2152 Накладення еластичної пов'язки 150 грн.
2153 Закрита репозиція фрагментів перелому кісток 950 грн.
2154 Вправлення вивиху плечової кістки, кісток передпліччя та ін. 900 грн.
2155 Видалення чужорідного тіла м'яких тканин 1500 грн.
2156 Пункція суглоба 550 грн.
Показати весь список послуг

Що таке медична реабілітація?

Медична реабілітація - це медикаментозні і профілактичні процедури, які спрямовані на повне можливе відновлення загублених здібностей хворого після різного роду патологій.

Лікарі-ортопеди та травматологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Для чого потрібна реабілітація

Медична реабілітація - це медикаментозні і профілактичні процедури, які спрямовані на повне можливе відновлення загублених здібностей хворого після різного роду патологій. Реабілітаційне лікування має величезне значення, особливо в галузі нейрохірургії, де пацієнт після важких захворювань і пошкоджень втрачає важливі навички та здібності. Реабілітація також направлена на поліпшення якості м'язів, а також запобігання повторної патології або розвитку негативних наслідків.

Сьогодні в медицині використовуються інноваційні технології, досвід і майстерність реабілітологів, які дають можливість поліпшити якість життя пацієнта. Однак треба врахувати той факт, що навіть найтонша робота лікаря-хірурга не може 100% відновити стан людини або хоча б повернути його до того, що було до травми, якщо він не пройде повний курс реабілітації.

Потрібно сказати, що в Україні до недавнього часу відновлення проводилося рідко, цей крок був, можна сказати, формальним, і навіть самі пацієнти не думали про якісний результат, покладаючи всю відповідальність на лікаря, який проводив терапію спочатку. У той же час, за кордоном давно зрозуміли, реабілітація - найважливіший етап в лікуванні, тому там є не просто лікар-реабілітолог, а ціла категорія лікарів, які беруть участь в процесі реабілітації після хірургії або травмування.

Лікарі-реабілітологи медичного центу «Омега-Київ» готові провести якісне лікування. Тут проводиться реабілітація після ендопротезування, переломів, вивихів, операцій. Звичайно, правильно зроблена операція - це ключ до повернення здоров'я, але якщо не буде проведена реабілітація, результати хірургії можуть бути не такими, яких очікував лікар і пацієнт. Травму людина може отримати за долі секунди, а реабілітація після перелому або іншого ушкодження триває не малий час. Операція або консервативне лікування (гіпс) - це велика, але не вся частина комплексу заходів, спрямованих на повне одужання хворого. Потрібно місяцями відновлювати, а іноді і навчати людину навичкам, втраченої функції організму.

Які є види реабілітації

Залежно від галузі використання, реабілітація може бути:

  1. Ортопедична. Вона виконується після травмування та хірургічного лікування з приводу патологій кісткової і м'язової системи, переломів, вад розвитку хребетного стовпа і проблем з поставою. Реабілітація після артроскопії повинна здійснюватися в обов'язковому порядку.
  2. Неврологічна і нейрохірургічна. Дуже серйозний вид реабілітації, так як в її виконанні бере участь найбільша кількість лікарів - неврологи, фізіотерапевти, масажисти, психотерапевти, логопеди, ортопеди і ін. Вона потрібна після травмування та оперативного втручання на ЦНС, при захворюваннях периферичної нервової системи, крововиливах у мозок , парези і паралічі.
  3. Кардіологічна. Реабілітаційний період після гострого інфаркту, при патологіях серцево-судинної системи.

Без реабілітації на повне відновлення розраховувати не варто.

Показання до реабілітації

Метою відновного періоду є стрімка регенерація м'язової тканини, коли вона атрофується, щоб відновити сили і тонус кінцівки. Також реабілітаційні заходи проводяться, щоб відновити повноцінний обсяг рухів в суглобах після переломів. Реабілітація після вивиху, виконується, щоб прискорити регенерацію хрящової тканини. Заходи ведуться для того, щоб поліпшити трофіку тканин органів і кісток, підвищити рухливість при спаєчному процесі в очеревині після лапаратомних операцій.

 

Реабилитология Киева
Реабилитология Киева
Реабилитология Киева
Реабилитология Киева
Реабилитология Киева

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати