Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

Реабілітологія Києва

Медична реабілітація - це медикаментозні і профілактичні процедури, які спрямовані на повне можливе відновлення загублених здібностей хворого після різного роду патологій.

Ціни відділення ортопедії та травматології

Прийом лікаря ортопеда-травматолога - провідного спеціаліста (лікар вищої категорії)(консультація, огляд) 1000 ₴ записатися
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 650 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 550 ₴ записатися
Накладення гіпсової пов'язки 300 ₴ записатися
Показати все Сховати

Для чого потрібна реабілітація

Медична реабілітація - це медикаментозні і профілактичні процедури, які спрямовані на повне можливе відновлення загублених здібностей хворого після різного роду патологій. Реабілітаційне лікування має величезне значення, особливо в галузі нейрохірургії, де пацієнт після важких захворювань і пошкоджень втрачає важливі навички та здібності. Реабілітація також направлена на поліпшення якості м'язів, а також запобігання повторної патології або розвитку негативних наслідків.

Сьогодні в медицині використовуються інноваційні технології, досвід і майстерність реабілітологів, які дають можливість поліпшити якість життя пацієнта. Однак треба врахувати той факт, що навіть найтонша робота лікаря-хірурга не може 100% відновити стан людини або хоча б повернути його до того, що було до травми, якщо він не пройде повний курс реабілітації.

Потрібно сказати, що в Україні до недавнього часу відновлення проводилося рідко, цей крок був, можна сказати, формальним, і навіть самі пацієнти не думали про якісний результат, покладаючи всю відповідальність на лікаря, який проводив терапію спочатку. У той же час, за кордоном давно зрозуміли, реабілітація - найважливіший етап в лікуванні, тому там є не просто лікар-реабілітолог, а ціла категорія лікарів, які беруть участь в процесі реабілітації після хірургії або травмування.

Лікарі-реабілітологи медичного центу «Омега-Київ» готові провести якісне лікування. Тут проводиться реабілітація після ендопротезування, переломів, вивихів, операцій. Звичайно, правильно зроблена операція - це ключ до повернення здоров'я, але якщо не буде проведена реабілітація, результати хірургії можуть бути не такими, яких очікував лікар і пацієнт. Травму людина може отримати за долі секунди, а реабілітація після перелому або іншого ушкодження триває не малий час. Операція або консервативне лікування (гіпс) - це велика, але не вся частина комплексу заходів, спрямованих на повне одужання хворого. Потрібно місяцями відновлювати, а іноді і навчати людину навичкам, втраченої функції організму.

Лікарі-ортопеди та травматологи

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Які є види реабілітації

Залежно від галузі використання, реабілітація може бути:

  1. Ортопедична. Вона виконується після травмування та хірургічного лікування з приводу патологій кісткової і м'язової системи, переломів, вад розвитку хребетного стовпа і проблем з поставою. Реабілітація після артроскопії повинна здійснюватися в обов'язковому порядку.
  2. Неврологічна і нейрохірургічна. Дуже серйозний вид реабілітації, так як в її виконанні бере участь найбільша кількість лікарів - неврологи, фізіотерапевти, масажисти, психотерапевти, логопеди, ортопеди і ін. Вона потрібна після травмування та оперативного втручання на ЦНС, при захворюваннях периферичної нервової системи, крововиливах у мозок , парези і паралічі.
  3. Кардіологічна. Реабілітаційний період після гострого інфаркту, при патологіях серцево-судинної системи.

Без реабілітації на повне відновлення розраховувати не варто.

Показання до реабілітації

Метою відновного періоду є стрімка регенерація м'язової тканини, коли вона атрофується, щоб відновити сили і тонус кінцівки. Також реабілітаційні заходи проводяться, щоб відновити повноцінний обсяг рухів в суглобах після переломів. Реабілітація після вивиху, виконується, щоб прискорити регенерацію хрящової тканини. Заходи ведуться для того, щоб поліпшити трофіку тканин органів і кісток, підвищити рухливість при спаєчному процесі в очеревині після лапаратомних операцій.

 

Реабилитология Киева
Реабилитология Киева
Реабилитология Киева
Реабилитология Киева

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Кива Максим Игоревич

Автор статті:

Ківа Максим Ігорович

Лікар ортопед-травматолог

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все

Відгуки про нашу клініку

Залишити відгук
Ваше повідомлення надіслано!
При відправці повідомлення сталася помилка. Продублюйте його, будь ласка, на пошту адміністратора mc.omegakyiv@gmail.com
capcha
Для того, щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами