Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

Лікар терапевт у Києві

Лікар терапевт – перша ланка у процесі надання медичної допомоги. Це універсальний фахівець, крім ГРВІ та грипу він діагностує та лікує безліч хвороб внутрішніх органів. На підставі скарг та огляду пацієнта лікар видає попередній медичний висновок, призначає консервативне лікування. Для уточнення діагнозу терапевт може направити на обстеження або консультацію до вузькопрофільних лікарів. Якщо у вас є сумніви у вашому сімейному лікарі або потрібно уточнити діагноз, правильним рішенням буде записатися на прийом лікаря-терапевта платно.

Ціни відділення терапії

Прийом лікаря терапевта (консультація, огляд) 800 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря - терапевта (консультація, огляд) 700 ₴ записатися
Прйом лікаря гастроентеролога 800 ₴ записатися
Комплекс "УЗД для жінок" (Щитоподібна залоза, органів малого тазу, молочні залози) 1300 ₴ записатися
Показати все Сховати

Коли потрібна консультація терапевта

Консультація терапевта необхідна у таких випадках:

 • Підозра на будь-яке внутрішнє захворювання. Терапевт – це лікар, який володіє знаннями про патології органів та систем, достатнім для збирання анамнезу, аналізу скарг та диференціальної діагностики. Цей фахівець розрізняє види болю та нездужань, характерні для певних захворювань, не завжди очевидні для пацієнта.
 • Поява симптомів ГРВІ та грипу – найчастіший привід записатися на консультацію до лікаря терапевта, особливо восени та взимку, в сезон загострення респіраторних інфекцій. Консультація терапевта потрібна, щоб розрізнити ці два типи захворювань та призначити адекватне лікування, а також отримати лікарняний лист.
 • Супровід пацієнтів, які перебувають на диспансерному обліку. При деяких хронічних захворюваннях потрібні регулярні консультації терапевта та послуги лікарів вузького профілю.
 • Прийом терапевта також показаний донорам крові та кісткового мозку безпосередньо перед взяттям донорського матеріалу. Необхідно переконатися в тому, що майбутній донор здоровий і не має жодних протипоказань до процедури.
 • Вакцинація населення від COVID-19 і ревакцинація дорослих від інших небезпечних захворювань (краснухи, кору, правця) входить у компетенцію сімейного лікаря чи терапевта.
 • Вагітність. Крім лікаря акушера-гінеколога, майбутній мамі бажано показуватися терапевту – для вивчення сімейного анамнезу, оцінки можливих ризиків у процесі виношування та пологів, а також з метою профілактики.
 • Нарешті, проходження профілактичного огляду у клініці чи медичному центрі завжди завершується прийомі лікаря терапевта. Саме він підбиває підсумки обстеження та діагностики, виносить вердикт про стан пацієнта.

Попри те, що в нашому медичному центрі прийом лікаря-терапевта здійснюється платно, його вартість більше ніж помірна та доступна широкому колу пацієнтів.

Лікарі-терапевти

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

При будь-яких симптомах, що турбують, загальній слабкості і погіршенні самопочуття варто записатися на прийом до фахівця, це може бути сімейний лікар або приватний терапевт в Києві. Навіть якщо ознаки нездужання незначні, ігнорувати їх не варто – на ранній стадії всі розлади мають слабко виражені прояви. Чим раніше вони виявляються, тим швидше та легше лікуються. Своєчасний прийом терапевта в Києві (бюджетного чи приватного) та виявлення проблеми зі здоров'ям у деяких випадках може навіть урятувати життя.

Що лікує терапевт

Якщо говорити загалом, терапевт – сімейний лікар у районній лікарні або приватний спеціаліст в клініці – лікує практично всі хвороби, що не потребують оперативного втручання:

 • захворювання шлунково-кишкового тракту;
 • застуда, ГРВІ, бронхо-легеневі патології;
 • порушення роботи печінки, жовчного міхура, нирок, сечостатевої системи;
 • хвороби серця та судин;
 • захворювання опорно-рухового апарату, суглобів, сполучної тканини;
 • неврологічні проблеми;
 • шкірні хвороби;
 • захворювання крові (геморагічні діатези, лейкози, анемії);
 • гормональні збої тощо.

Часто про проблеми зі здоров'ям організм сигналізує неспецифічними симптомами (характерними не для однієї конкретної недуги, а для багатьох захворювань):

 • хронічна втома;
 • сонливість;
 • проблеми з пам'яттю, увагою та мисленням;
 • порушення сну;
 • різке зниження чи набір маси тіла;
 • набряки;
 • часті головні болі;
 • підвищена температура;
 • біль у спині;
 • депресивний стан, дратівливість.

До функцій терапевта входить розібратися в симптоматиці, визначити характер хвороби та її природу. На основі отриманої інформації він може направити пацієнта на додаткові діагностичні процедури (МРТ, КТ, ЕКГ, аналізи). Якщо вже відомо, який орган уражений, терапевт може перенаправити на консультацію до фахівця вузького профілю для більш детальної діагностики.

Консультація терапевта: як проходить прийом

Первинна консультація терапевта (Київ, приватна клініка Омега-Київ) включає стандартні послуги, до яких зазвичай входить:

 • збір інформації на підставі скарг та історії хвороби;
 • загальнотерапевтичний візуальний огляд;
 • пальпація (обмацування), перкусія (постукування) та аускультація (вислуховування), якщо цього вимагає діагностика;
 • вимірювання тиску, сатурації крові, пульсу, частоти дихання, зросту та ваги.

При необхідності лікар терапевт в Києві проводить розшифрування даних ЕКГ, призначає медикаментозну терапію, дієту та корекцію способу життя – якщо участь лікаря вузької спеціалізації не є обов'язковою.

У медичному центрі Омега-Київ веде прийом платний терапевт, ціна послуг лікаря та додаткової діагностики (аналізи, МРТ, КТ) – середня по Києву.

Фотографії терпевтичного відділення

консультація терапевта київ
Врач терапевт в Киеве
Врач терапевт в Киеве
Врач терапевт в Киеве

Як записатися на прийом до терапевта у Києві

Хочете потрапити на прийом швидше, отримавши при цьому якісні та недорогі послуги – потрібну діагностику та найкращу схему лікування? Платна консультація терапевта дозволить уникнути черг на запис, середня ціна послуг, Київ – 550-650 грн. Записатися на консультацію до терапевта можна у приватному медичному центрі Омега-Київ. Запис проводиться через форму на сайті, за тел. 0800753357 або 044333 4333 або через будь-який зручний месенджер (Viber, Messenger, Telegram, WhatsApp).

Переваги терапевтичного відділення в Омега-Київ

 • Відділення терапії обладнане всім необхідним для якісної діагностики та комфорту пацієнта.
 • У клініці працюють кваліфіковані лікарі-терапевти з великим досвідом роботи.
 • Близькість медичного центру від метро, ​​можливість швидко дістатися як громадським транспортом, так і особистим.
 • Попередній запис з можливістю проведення консультації та всіх необхідних діагностичних процедур за один день.

Поширені питання

Що лікує терапевт?

У сферу компетенції терапевта входить рання діагностика та лікування захворювань органів шлунково-кишкового тракту, легень, печінки, нирок, серця та судин, сечостатевої системи, шкіри, гормональних порушень та багатьох інших проблем зі здоров'ям. Крім лікування хвороб, лікар-терапевт займається їх профілактикою: проводить регулярні огляди, організовує вакцинацію, консультує пацієнтів щодо заходів запобігання розвитку патологій (наприклад, правильного харчування).

Що перевіряє терапевт?

Вислухавши скарги пацієнта, вивчивши його медичну карту, терапевт проводить огляд: прослуховує стетоскопом грудну клітину та органи черевної порожнини, вимірює вагу, температуру тіла, артеріальний тиск, пульс, проводить пальпацію живота.

Що потрібно взяти із собою на прийом до терапевта?

На прийом до лікаря необхідно взяти медичну картку та результати попередніх досліджень – аналізів, інструментальної діагностики.

Чи можна отримати консультацію лікаря-терапевта телефоном?

Можливість консультації телефоном обговорюється з лікарем, все індивідуально і залежить від конкретного випадку. У деяких клініках передбачено онлайн-формат послуг терапевта, на які потрібно попередньо записуватись у оператора.

Навіщо проходити терапевта під час вагітності?

Відвідування терапевта включено до програми ведення вагітності з метою діагностики та контролю хвороб внутрішніх органів (крім органів репродуктивної системи – цим займається акушер-гінеколог). Прийти на прийом до терапевта потрібно при постановці на облік при вагітності, а також у 3 триместрі та протягом 30-34 тижнів.

Що говорити на прийомі у лікаря-терапевта?

На прийомі терапевта важливо, щоб пацієнт якнайточніше описав свої скарги: у яких випадках виникає біль, коли симптоми виникли вперше, як змінювався стан і під впливом якихось факторів. Можна заздалегідь скласти перелік запитань терапевту – це допоможе не розгубитись.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Фещук Елена Александровна

Автор статті:

Фещук Олена Олександрівна

Лікар-кардіолог вищої категорії, лікар-терапевт

Список літератури

 1. Human gene therapy: A scientometric analysis – Wuyuan Zhoua, XiangWangb, Biomedicine & Pharmacotherapy Volume 138, June 2021.
 2. ЩО ВИВЧАЄ ТЕРАПІЯ? ЩО ЛІКУЄ ЛІКАР-ТЕРАПЕВТ?
 3. РІЗНИЦЯ МІЖ ТЕРАПЕВТОМ І ЛІКАРЕМ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ – стаття з ресурсу https://www.avktarget.com/
 4. Хто такий сімейний лікар і чим він відрізняється від дільничого терапевта? – матеріал від 18.04.2018
 5. Мені тільки спитати: 12 запитань до лікаря-терапевта – дата публікації: 23.11.2018, розділ: Соціум, автор: Анастасія Візняк

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все

Відгуки про нашу клініку

Залишити відгук
Ваше повідомлення надіслано!
При відправці повідомлення сталася помилка. Продублюйте його, будь ласка, на пошту адміністратора mc.omegakyiv@gmail.com
capcha
Для того, щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами