Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Ціни відділення терапії

Консультація терапевта в Києві може коштувати по-різному в залежності від різних факторів, проте наш медичний центр дотримується гнучкої цінової політики. Ми прагнемо, щоб більше пацієнтів отримали доступ до висококласної медичної допомоги.

Код Назва послуги Ціна
2005 Прийом лікаря-терапевта 500 грн.
205 Комплекс "УЗД для жінок" (Щитоподібна залоза, органів малого тазу, молочні залози) 1200 грн.
64 Загальний розгорнутий аналіз крові (22 параметри, ШОЕ, формула) ⚠ термін виконання 1 день 160 грн.
264 Група крові + резус-фактор ⚠ термін виконання 1 день 130 грн.
62 Аналіз сечі загальний (13 параметрів та мікроскопія) ⚠ термін виконання 1 день 140 грн.
174 Панкреатична амілаза ⚠ термін виконання 1 день 70 грн.
449 ПЛР. Визначення ДНК Mycobacterium tuberculosis (Якісне визначення)(сеча, мокрота) ⚠ термін виконання 5 днів 215 грн.
1064 МРТ жовчовивідних протоків (безконтрастна холангіопанкреатографія ) 2000 грн.
477 Вміст секреторного імуноглобуліну А (один секрет: слина, бронхіальний змив) ⚠ термін виконання 11 днів 220 грн.
1119 КТ легенів - скринінг (для стаціонару) 450 грн.
Показати весь список послуг

Що таке терапія?

Терапія вивчає діагностику і лікування захворювань внутрішніх органів і тісно взаємодіє з більш вузькими медичними дисциплінами (кардіологія, ендокринологія, гінекологія, урологія і т.д.). Цей розділ називають «королевою медичних наук», він визнаний найпопулярнішим в медицині. Терапія Києва представлена ​​в першу чергу сімейними лікарями, які вислуховують скарги пацієнтів на первинній консультації, визначають методи діагностики і направляють, якщо в цьому є необхідність, до вузького спеціаліста. Те ж саме робить і практикуючий терапевт в будь-якій клініці: визначає причину і походження симптомів, проводить діагностику і або призначає схему лікування, або відправляє до спеціаліста в суміжній галузі.

Лікарі-терапевти

Шукаєте, де практикує кращий терапевт Києва? Запишіться на прийом до медичного центру Омега-Київ.

Допомогти в діагностиці і скласти схему лікування для вас зможе кваліфікований лікар.

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Коли потрібна консультація терапевта, сімейного лікаря?

 1. Терапія Києва та України відповідальна за таку важливу задачу, як вакцинація населення, і особливо необхідною вона відчувається сьогодні, під час пандемії COVID-19. Не варто забувати і про ревакцинацію дорослих людей від інших небезпечних захворювань (краснухи, кору, правця). Напрямком на ревакцинацію також займається терапевт.
 2. ГРЗ і ГРВІ - найчастіші причини візиту до лікаря-терапевта в Києві, особливо пізно восени та взимку. Саме консультація терапевта потрібна, щоб розрізнити ці два типи захворювань і призначити адекватне лікування, а також отримати лікарняний лист.
 3. Підозра на будь-яке внутрішнє захворювання. Терапевт - це лікар, який володіє багажем знань про захворювання всіх органів і систем, достатнім для збору анамнезу, диференціальної діагностики та вивчення скарг пацієнта. Цей фахівець розрізняє види болю і нездужань, характерних для певних захворювань і не завжди очевидних для пацієнта.
 4. Вагітність. Крім вузького фахівця (акушера-гінеколога), майбутній мамі дуже бажано показуватися і терапевту для вивчення сімейного анамнезу та профілактичного огляду.
 5. Терапія - це ще і супровід пацієнтів, які перебувають на диспансерному обліку. Деякі хронічні захворювання вимагають регулярної консультації терапевта і вузького фахівця.
 6. Прийом терапевта в Києві також показаний донорам крові та кісткового мозку безпосередньо перед взяттям донорського матеріалу. Лікар має переконатися в тому, що майбутній донор здоровий і не має ніяких протипоказань до процедури.
 7. Нарешті, проходження профілактичного огляду завжди завершується в кабінеті терапевта. Саме він підводить підсумки обстеження та діагностики, виносить вердикт про стан пацієнта.

Що лікує терапевт?

Терапія Києва і не тільки спрямована в першу чергу на діагностику і визначення сфери поразки. За характерними симптомами, скаргами пацієнта і його анамнезом лікар визначає характер хвороби та її природу. На підставі отриманої інформації він може направити пацієнта на додаткові діагностичні процедури (МРТ, КТ, ЕЕГ, аналізи). Якщо вже відомо, який орган уражений, терапевт може перенаправити до фахівця вузького профілю для більш детальної діагностики.

Консультація терапевта обов'язково потрібна при наявності неспецифічних симптомів, таких як:

 • хронічна втома;
 • сонливість;
 • проблеми з пам'яттю, увагою і мисленням;
 • порушення сну;
 • різке зниження або набір маси тіла;
 • набряки;
 • частий головний біль;
 • підвищена температура;
 • біль у спині;
 • депресивний стан;
 • дратівливість.

В різній сукупності ці симптоми можуть вказувати на конкретне захворювання, а можуть і не бути ознакою серйозної хвороби. У будь-якому випадку, ігнорувати їх не варто - на ранній стадії все розлади мають слабо виражені симптоми. Чим раніше вони виявляються, тим швидше і легше лікуються, тому не варто чекати погіршення самопочуття. Консультація терапевта та своєчасна діагностика в деяких випадках може навіть врятувати життя!

Терапевт потрібен і вагітним жінкам - для вивчення анамнезу та оцінки можливих ризиків в процесі виношування і пологів. Оцінивши стан здоров'я майбутньої мами, а при необхідності - і анамнез близьких родичів, лікар зможе спрогнозувати, як буде проходити вагітність і які профілактичні заходи можуть знадобитися пацієнтці, щоб уникнути ускладнень та народити здорового малюка.

Консультація терапевта: як проходить прийом?

Первинна консультація терапевта (Київ, МЦ Омега-Київ) складається з таких послуг:

 • збір інформації на підставі скарг і історії хвороби;
 • загальнотерапевтичний візуальний огляд;
 • пальпація (обмацування), перкусія (постукування) та аускультація (вислуховування), якщо цього вимагає діагностика;
 • вимірювання тиску, сатурації крові, зросту і ваги;
 • вимір пульсу, частоти дихання і серцебиття.

При необхідності терапевт може проводити розшифровку даних ЕКГ, призначати медикаментозну терапію, дієту і корекцію способу життя в тому випадку, якщо участь лікаря вузької спеціалізації не обов'язкова.

Переваги терапевтичного відділення в Омега-Київ

 • найкраща терапія Києва, відділення обладнане всім необхідним;
 • лікар-терапевт вищої категорії з практичним досвідом 26 років і величезним багажем знань;
 • 5 хвилин ходьби від ст.м. Васильківська (відділення на вул. Максимовича, 10);
 • можливість швидко дістатися як громадським транспортом, так і особистим;
 • можливість попереднього запису таким чином, щоб провести консультацію і всі необхідні процедури за один день.
Терапия в Киеве
Терапия в Киеве
Терапия в Киеве
Терапия в Киеве
Терапия в Киеве
Терапия в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати