Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

УЗД серця (ехокардіографія) в Києві

Автор статті:

Дудник Ганна Євгеніївна

Лікар-кардіолог першої категорії, кандидат медичних наук

Ціни на УЗД серця

Вартість УЗД серця (Київ) у нашому медичному центрі вказана у прайс-листі. Там же ви можете ознайомитися з цінами на первинну та подальшу консультації лікаря-кардіолога, а також дізнатися про вартість інших діагностичних процедур.

Код Назва послуги Ціна
67 УЗД сердця (ехокардіографія) 600 грн.

Що таке УЗД серця (ехокардіографія)?

ЕХО-КГ (ехокардіографія), або УЗД серця - це ультразвукове дослідження функції серцевого м'яза. Виконується за тим самим принципом, як і інші види УЗД. Як і кардіограма, ця процедура проводиться за умов стаціонару. Ультразвукове дослідження серця вважається одним із найбільш інформативних та безпечних для здоров'я діагностичних методів. Такий вид діагностики показаний у разі, коли потрібно візуалізувати дані, отримані з рентгенівського знімка чи ЕКГ, під час прослуховування фонендоскопом тощо.

Безпека пацієнта понад усе!
Ознайомтеся з актуальними правилами відвідування клініки, у звʼязку з поширенням COVID-19, та з нашими рекомендаціями.
Пройдіть діагностику на COVID-19
Ми проводимо дослідження за допомогою плр-тесту, плр-тесту з виїздом та антиген-тесту. Також доступна послуга забору аналізів вдома. Додатково можна провести моніторинг здоров`я під час/після коронавірусу - тест на антитіла, кт легень при коронавірусі

Лікарі, які виконують УЗД серця

У відділенні кардіології МЦ “Омега-Київ” практикує лікар-кардіолог першої категорії Дудник Ганна Євгенівна, проводить консультації, виконує ехокардіографію серця та інші процедури (ЕКГ, холтерівське моніторування), необхідні для діагностики та призначення терапевтичної схеми.

Показання для проведення УЗД серця

Процедура ЕХО-КГ проводиться для діагностики серцево-судинних захворювань. Особливо потрібна вона у тому випадку, якщо ЕКГ показав порушення у роботі серцевого м'яза, і їх необхідно візуалізувати для більш точної діагностики. Крім цього, ехокардіографія потрібна, якщо відхилення показав фонендоскоп (шуми у серці) або рентгенівський знімок (зміни у серці чи судинах).

Рекомендується електрокардіографія серця і в таких випадках:

 • порушення ритму серця;
 • хронічна втома та задишка;
 • синюшна шкіра;
 • набряки кінцівок, особливо вранці;
 • біль у грудях незрозумілого походження;
 • непритомність;
 • часті перепади артеріального тиску;
 • перенесений ревматизм;
 • оніміння лівої руки, передпліччя або лопатки;
 • серцево-судинні хвороби в анамнезі у пацієнта або його родичів за наявності перерахованих вище симптомів;
 • перенесений інфаркт.

Тяжка фізична робота або постійні психоемоційні навантаження також є показанням до УЗД серця – у профілактичних цілях.

Профілактична ехокардіографія серця бажана для майбутньої мами, особливо при задишці та болю у грудях: під час вагітності збільшується навантаження на серце. На терміні в 18-22 тижні обов'язково проводиться ЕХО-КГ плода - це необхідно для спостереження за розвитком серця у малюка та діагностики або виключення вад серця.

Також ця процедура є обов'язковою для професійних спортсменів: постійні високі фізичні навантаження можуть негативно позначитися на роботі серця, а невиявлене вчасне відхилення може коштувати пацієнтові життя.

Як проводиться УЗД серця і що воно показує?

У процесі лікар УЗД  уважно розглядає серцевий м'яз, товщину його стінок, розміри передсердь та шлуночків, оцінює серцеві скорочення та функціонування серцевих клапанів. На підставі цього складається протокол та висновок обстеження, яке надалі передається лікарю-кардіологу.

ЕХО-КГ показує будову серцевого м'яза і коронарних судин, порушення структури оболонки (перикарда), руху стінок серця та об'єм крові, що викидається за одне скорочення.

Ця процедура може показати такі відхилення у роботі серця:

 • міокардит (запалення серцевого м'яза);
 • вада серця (вроджена чи набута);
 • аритмію;
 • стоншення перикарда;
 • тромбоз;
 • рідина у навколосерцевій сумці;
 • інфаркт міокарда.

УЗД серця не вимагає жодної попередньої підготовки, єдина рекомендація – не вживати алкоголю напередодні процедури. Бажано також повідомити лікаря про такі звички, як куріння та регулярне вживання алкоголю – ці фактори можуть спотворити результати дослідження, і краще, якщо лікар врахує заздалегідь отримані відомості, складаючи висновок після обстеження.

Як часто потрібно робити УЗД серця?

Частота проведення ЕХО-КГ залежить від результатів початкової діагностики. При нормальних показниках досить профілактичного огляду щорічно. Але якщо вже виявлено серйозні відхилення, ехокардіографія серця призначається повторно через деякий час – для відстеження динаміки хвороби та результативності лікування. Частоту проведення УЗД серця визначає лікар.

Завдяки своїй безпеці, неінвазивності та відсутності побічних ефектів ЕХО-КГ можна проводити скільки завгодно разів з будь-якою періодичністю.

Переваги УЗД серця в Омега-Київ

У клініці “Омега-Київ” використовується багатофункціональний сонограф, що дозволяє у тому числі проводити УЗД серця (Київ). Результати дослідження дадуть можливість лікарю поставити найбільш точний діагноз.

Ви можете записатися на процедуру ЕХО-КГ в будь-який зручний час, через форму на сайті. З уточненням часу вам допоможуть наші оператори – з ними ви можете зв'язатися телефоном або через месенджер. Процедура проводиться у клініці за адресою вул. М. Максимовича, 10 (ст.м. Васильківська).

УЗИ сердца (эхокардиография) в Киеве
УЗИ сердца (эхокардиография) в Киеве
УЗИ сердца (эхокардиография) в Киеве
УЗИ сердца (эхокардиография) в Киеве
УЗИ сердца (эхокардиография) в Киеве

Автор статті:

Автор статті:

Дудник Ганна Євгеніївна

Лікар-кардіолог першої категорії, кандидат медичних наук

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати