Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Реабілітація після артроскопії в Києві

Артрокопія - хірургічний метод лікування колінного суглоба. Як і після будь-якого оперативного втручання, після артрокопіі необхідно відновити організм.

Ціни відділення ортопедії та травматології

Прийом лікаря ортопеда-травматолога - провідного спеціаліста (лікар вищої категорії)(консультація, огляд) 1000 ₴ записатися
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 ₴ записатися
Артроскопія - резекція меніска 18000 ₴ записатися
Показати все Сховати

Як проходить реабілітація після артроскопії

Артрокопія - хірургічний метод лікування колінного суглоба. Як і після будь-якого оперативного втручання, після артрокопіі необхідно відновити організм.

Реабілітація після атроскопіі - дуже важливий етап лікування. У післяопераційний період рекомендується дотримуватися вказівок лікаря-ортопеда. Залежно від характеру і сили пошкодження, лікар призначає курс реабілітації після атроскопіі.

Загальні правила допоможуть значно прискорити процес одужання. На початку важливо не навантажувати хвору ногу, для перерозподілу ваги використовуються милиці. Їх застосування може знадобитися від кількох тижнів до кількох місяців в залежності від тяжкості. Не допускайте отримання травм, будьте обережні під час руху і якщо є сумніви, що ви не впораєтеся, з тим чи іншим рухом краще почекати.

Лікарі-ортопеди та травматологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Реабілітація після атроскопіі полягає в поступовому збільшенні фізичної сили і витривалості організму. В якості відновлювальних процедур рекомендується велотренажер, гімнастика, плавання. Потрібно виконувати вправи, що виключають різкі і сильні рухи. Підвищення навантаження контролює лікар, без його рекомендації самостійно змінювати план реабілітації заборонено. Передчасне збільшення фізичного навантаження може привести не тільки до погіршення стану, але і травм.

Реабілітація після атроскопіі в Києві проводиться в спеціалізованому центрі. Фахівці з реабілітації в індивідуальному порядку складають програму, дотримуватися режиму якій необхідно повністю. Хороший результат після операції, підкріплений правильно проведеною реабілітацією, призведе до дуже швидкого відновлення нормальної життєдіяльності людини без обмеження руху. Етап реабілітації досить тривалий, проте його потрібно проходити від початку до кінця.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати