Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Автор статті:

Бугрименко Дмитро Віталійович

Лікар-уролог, лікар-хірург першої категорії

Що таке урологія?

Урологія - це розділ клінічної медицини, що вивчає порушення і патології сечостатевої системи. До лікаря-уролога звертаються у разі захворювання нирок, сечоводів і сечового міхура, а також з проблемами чоловічої репродуктивної сфери - безпліддя, еректильна дисфункція, запальні процеси у статевих органах. До уролога-андролога приводять на профілактичний огляд хлопчиків і підлітків, щоб виключити порушення у процесі статевого дозрівання. Також уролог може діагностувати статеві інфекції - як у чоловіків, так і у жінок (урогінекологія).

Лікарі-урологи

Ціни на послуги уролога

Нижче представлені ціни на консультацію уролога, а також вартість діагностичних і терапевтичних процедур.

 

Код Назва послуги Ціна Де роблять
11
Прийом лікаря-уролога провідного спеціаліста

Прийом лікаря-уролога провідного спеціаліста

500 грн.
вул. Володимирська 81-А
44
Повторний прийом лікаря уролога провідного спеціаліста

Повторний прийом лікаря уролога провідного спеціаліста

450 грн.
вул. Володимирська 81-А
8
Прийом лікаря андролога-сексопатолога з рекомендаціями

Прийом лікаря андролога-сексопатолога з рекомендаціями

450 грн.
вул. Володимирська 81-А
19
Огляд лікаря-уролога

Огляд лікаря-уролога

200 грн.
вул. Володимирська 81-А
вул. М. Максимовича 10
1617
Одномоментне виведення голівки

Одномоментне виведення голівки

1600 грн.
вул. Володимирська 81-А
Показати весь список послуг

Коли потрібна консультація уролога?

Негайно звертатися до лікаря (уролога, андролога-сексопатолога) слід при наявності таких симптомів:

 • біль у паху, внизу живота або у попереку;
 • часті нічні позиви до сечовипускання можуть бути симптомом гострого або хронічного простатиту;
 • різь, біль, утруднення при сечовипусканні - разово таке буває після носіння неправильно підібраної білизни (синтетичної, занадто тісної), а також як реакція на неякісний презерватив або лубрикант. Однак дискомфорт, що виникає регулярно, може бути симптомом патології передміхурової залози;
 • відчуття неповного випорожнення сечового міхура - найчастіше вказує на цистит або інше запалення;
 • осад у сечі, зміна кольору - ознаки порушення функції нирок (сечокам'яна хвороба, пієлонефрит, гломерулонефрит);
 • кров у сечі може бути симптомом патології нирок або сечового міхура;
 • рясні виділення з уретри - це може вказувати на запальний процес у передміхуровій залозі або сечівнику в результаті переохолодження або інфекції;
 • висипання в області зовнішніх статевих органів - явний симптом ЗПСШ;
 • порушення еректильної функції;
 • зниження або повна відсутність лібідо;
 • загальна слабкість, постійна втома на тлі перерахованих вище симптомів.

Щоб уникнути серйозних проблем зі здоров'ям, треба регулярно показуватися урологу, не чекаючи появи неприємних симптомів.

З якою регулярністю звертатися до уролога?

Хлопчика слід показати дитячому урологу-андрологу у перші місяці після народження, щоб виключити фімоз або інші вроджені патології. Надалі планові урологічні огляди хлопчиків мають проходити раз на 3 роки: у віці 3, 6 і 9 років. Старшим хлопцям рекомендовано показуватися фахівцю в 12, 14, 15, 16, 17 років.

Після 18 і до 40 років рекомендується проходити огляд раз на рік. Чимало урологічних захворювань, в тому числі й небезпечних для життя (рак нирок, рак простати) на початкових стадіях протікають безсимптомно, і тільки регулярні огляди можуть допомогти виявити їх вчасно.

Після 40 років необхідні профілактичні огляди раз на 6 місяців.

Навіть якщо ніяких видимих ​​погіршень самопочуття немає, чоловікам необхідно регулярно показуватися уролога, особливо в таких випадках:

 • Вік старше 40 років. У цьому віці рівень тестостерону починає поступово знижуватись, а це збільшує ймовірність розвитку простатиту, гіперплазії передміхурової залози та розлади еректильної функції.
 • Сидячий спосіб життя. Це може призвести до застою крові в органах малого таза, який дає "зелене світло" багатьом чоловічим хворобам.
 • Нерегулярне статеве життя. Аденома простати та еректильна дисфункція частіше розвивається у чоловіків без пари;
 • Випадкові зв'язки - щоб обстежитися на наявність інфекцій.

Рання діагностика - більше шансів на успішне лікування, тому плановими візитами до уролога нехтувати не варто. І тим більш не можна ігнорувати симптоми, які вже з'явилися, і терпіти біль: захворювання не мине, а перейде в хронічну форму і може навіть загрожувати ускладненнями.

Запись на прием к урологу
Запись на прием к урологу
Запись на прием к урологу
Запись на прием к урологу
Запись на прием к урологу

Урологічні захворювання

У відділенні урології нашого медичного центру лікують такі захворювання:

 • Запальні процеси: уретрит (запалення сечовипускального каналу), баланопостит, везикуліт (сперматоцистит), орхіт, епідидиміт, цистит.
 • Хвороби передміхурової залози: простатит, доброякісна гіперплазія (аденома простати), рак простати.
 • Інфекційні захворювання (ЗПСШ): мікоплазмоз, кандидоз, трихомоніаз, генітальний герпес, цитомегалія, папіломавірус (ВПЛ).
 • Розлади статевої функції: еректильна дисфункція (імпотенція), передчасна еякуляція.
 • Чоловіче безпліддя і його причини.

Деякі з цих хвороб можуть потребувати огляду і консультації суміжних фахівців, а в разі інфекції - діагностики та консультації не тільки самого пацієнта, але і його партнерки у гінеколога.

У медичному центрі "Омега-Київ" проводяться діагностичні та терапевтичні процедури. За необхідності ви можете пройти діагностику не тільки в уролога, а й у суміжних фахівців для більш точної діагностики. Це дає можливість побачити повну картину і призначити саме ту схему лікування, яка дасть потрібний результат.

Методи лікування урологічних захворювань

Вибір методу лікування уролог визначає на підставі діагностики. Для того, щоб скласти максимально ефективну схему терапії, потрібен точний діагноз. У разі будь-якого призначення лікар-уролог враховує не тільки стадію хвороби, яку лікує, а й загальний стан здоров'я пацієнта, перенесені в минулому захворювання та багато іншого.

Патології сечостатевої сфери лікують такими методами:

 • медикаментозне лікування;
 • фізична терапія;
 • хірургічне втручання (як правило, малоінвазивне).

Останнє призначається у тому випадку, якщо консервативного лікування недостатньо.

Як проходить огляд в уролога?

Спочатку проводиться опитування пацієнта щодо скарг, їх давності, анамнезу (чи хворів він раніше на будь-які урологічні захворювання чи ЗПСШ), спадкових факторів (наявність цих хвороб у близьких родичів), способу життя (куріння, вживання алкоголю, рухова активність протягом дня, режим сну), наявності постійного статевого партнера і методи контрацепції.

Крім цього, лікар-уролог з'ясовує наявність у пацієнта хронічних захворювань інших органів і систем, оскільки деякі з них можуть опосередковано впливати і на репродуктивну функцію (наприклад, при порушенні кровопостачання органів або гормональному дисбалансі).

Після опитування проводиться огляд зовнішніх статевих органів, в процесі чого оцінюється:

 • Стан нирок - для цього проводиться мануальне дослідження поперекової області. Больові відчуття під час пальпації можуть вказувати на запальний процес.
 • Стан сечового міхура - для цього уролог виконує легке натискання в нижній частині живота.
 • Стан зовнішніх статевих органів для виявлення шкірних запалень, фімозу (звуження крайньої плоті), варикоцеле (розширення вен в області мошонки) та інших патологій.
 • Стан простати - для цього потрібно ректальне дослідження (пальпація простати через стінку прямої кишки). Спеціаліст оцінює розміри та форму простати, питає пацієнта щодо больових відчуттів. Наприклад, гострий колючий біль під час дослідження - типовий симптом гострого простатиту.

На підставі результатів опитування та огляду може бути прийнято рішення про додаткові діагностичні процедури.

Перевага урологічного відділення «Омега-Київ»

У нашому урологічному центрі працюють провідні фахівці - практикуючі урологи вищої категорії та урологи-хірурги першої категорії зі стажем роботи понад 15 років, постійні учасники профільних семінарів і конференцій. Досвід лікарської практики та постійне підвищення кваліфікації - це те, що дає можливість знайти рішення практично будь-якої проблеми, пов'язаної з чоловічим репродуктивним здоров'ям, і допомогти кожному нашому пацієнту.

Сучасне високоточне обладнання забезпечує не тільки ефективність і безпечність усіх процедур, а й комфорт пацієнта у процесі діагностики і лікування.

Зручне розташування наших відділень дозволяє швидко добратися на прийом як на особистому, так і на громадському транспорті.

Як записатися до уролога в Києві?

Для запису на консультацію до відділення урології в Києві по вулиці Володимирській, 81-А (метро "пл. Льва Толстого") або в урологічне відділення по вулиці М. Максимовича, 10 (метро Васильківська), ви можете написати нам у будь-який із зазначених на сайті месенджерів, зателефонувати за телефоном 044 333 4 333 або 0 800 753 357. Ви також можете заповнити на сайті форму для запису, і наші координатори відразу ж зателефонують вам для уточнення даних. Як правило, це займає кілька хвилин!