Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo

Лікування епікондиліту в Києві

Що таке епіконділіта?

Епіконділіта - це запалення тканин, які оточують ліктьовий суглоб.

Лікарі-ортопеди та травматологи

Бансал Алок

Банcал
Алок

Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, PhD, Заслужений лікар України

Кива Максим Игоревич

Ківа
Максим Ігорович

Лікар ортопед-травматолог

Заложникова Елена Ивановна

Заложнікова
Олена Іванівна

Головна медична сестра вищої категорії

Примак Ирина Анатольевна

Примак
Ірина Анатоліївна

Старша медична сестра

Попова Дина Владимировна

Попова
Діна Володимирівна

Медична сестра

Козак Наталья Александровна

Козак
Наталія Олександрівна

Медична сестра

Ціни відділення ортопедії та травматології

Код Назва послуги Ціна Де роблять
2013
Прийом лікаря ортопеда-травматолога провідного спеціаліста

Прийом лікаря ортопеда-травматолога провідного спеціаліста (консультація, огляд)

800 грн.
вул. М. Максимовича 10
2011
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд)

Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд)

500 грн.
вул. М. Максимовича 10
2012
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога

Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд)

450 грн.
вул. М. Максимовича 10
2150
Накладення гіпсової пов'язки

Накладення гіпсової пов'язки

300 грн.
вул. М. Максимовича 10
2151
Зняття гіпсової пов'язки

Зняття гіпсової пов'язки

250 грн.
вул. М. Максимовича 10
Показати весь список послуг

На жаль, на сьогоднішній день найпоширенішими захворюваннями скелета є різні запальні процеси в суглобах. Існує багато різновидів хвороб, які обмежують рухливість даної частини тіла і супроводжуються періодичними або постійними больовими відчуттями. Запальні процеси можуть з'являтися в наслідок травм, як ускладнення після захворювання, високих навантажень на суглоби. Одним з таких патологій є епікондиліт. Це запалення тканин, які оточують ліктьовий суглоб. Запалення при такому захворюванні локалізується в місцях кріплення сухожиль. Епікондиліт cерйозне захворювання, яке не можна пускати на самоплив.

Особливості та наслідки

Епікондиліт суглоба може розвиватися в різних місцях передпліччя. Фахівці ділять епікондиліт на:

 1. внутрішній епікондиліт, характеризується як запальний процес в м'язах, які відповідають за розгинальні і згинальні функції кисті.
 2. зовнішній епікондиліт розвиває запальний процес в сухожиллях, які знаходяться на зовнішній стороні руки.

Лікарі відзначили, що зовнішній епікондиліт зустрічається набагато частіше, це пов'язано з анатомічними особливостями руки людини. Епікондиліт -захворювання, яке має хронічний характер і дуже важливо виявити його на ранній стадії розвитку. Причини виникнення пов'язані з професійною діяльністю. Наприклад, найчастіше епікондиліт спостерігається у людей, чия діяльність пов'язана з грою в теніс, проведенням масажних процедур, будівництвом. Часто епікондиліт можна зустріти у людей з професією швачки, доярки, тракториста. Хвороба виникає через часті повторювані рухи, такі  як розгинання передпліччя і обертання його назовні. Ці рухи провокують мікротріщини в тканинах, які утворюють рубці. Мікротравми і є основною причиною виникнення запалення тканин.

 

Основні симптоми

Епікондиліт має певну симптоматику, на яку слід звернути увагу. Залежно від місця ураження спостерігаються такі симптоми:

Зовнішній епікондиліт суглоба ліктя проявляється болем при згинанні і розгинанні. Біль з'являється в кисті руки. М'язи помітно слабшають, особливо це проявляється, коли пацієнтові пропонують здавити який-небудь предмет.

Внутрішній епікондиліт супроводжується гострим болем в районі ліктьового суглоба при пронації під прямим кутом. Біль посилюється при згинанні передпліччя в момент опору.

Симптоми, які проявляються,  помітно обмежують рухливість пацієнта. Сильні болі можуть викликати легке підвищення температури тіла. При запущених випадках спостерігаються припухлості в зоні запалення. Дуже важливо при появі перших симптомів звернутися за допомогою до фахівців для проходження обстеження і виявлення ранньої стадії захворювання.

Процедури діагностики

Епікондиліт найчастіше діагностується на основі зовнішнього огляду і конкретніше згаданих скарг пацієнта. Додаткові обстеження можуть призначатися у випадках якщо:

 • паралельно розвивається некроз суглобів;
 • йде утиск ліктьового нерва;
 • розвиток артриту;
 • проблема виникла у людини молодого віку.

У рідкісних випадках можуть призначати рентген і томографію. Якісна діагностика дозволяє визначити патологію на ранніх стадіях розвитку. Раннє діагностування забезпечує результативне лікування.

Лечение эпикондилита в Киеве
Лечение эпикондилита в Киеве
Лечение эпикондилита в Киеве
Лечение эпикондилита в Киеве
Лечение эпикондилита в Киеве

Методи лікування

Лікування епікондаліту ліктьового суглоба проводиться амбулаторно лікарем. Підбираються методи терапії з урахуванням особливостей порушень, тривалості захворювання, змін з боку м'язової тканини і сухожиль.

Лікування направлено на:

 • зняття больових відчуттів;
 • відновлення процесів кровообігу в пошкоджених тканинах;
 • повернення рухової функції;
 • повернення сили м'язів;
 • попередження атрофічних процесів.

Також лікування передбачає повний спокій ушкодженого суглоба, не рекомендується робити рухи, при яких больовий симптом посилюється. У разі явно вираженого больового синдрому, на руку накладають спеціальну пов'язку для повного обмеження рухів. Хронічну форму в період загострення лікують за допомогою фізіотерапії. Лікування передбачає такі процедури:

 • ультразвук;
 • фонофорез;
 • парафінотерапія.

Якщо больовий симптом протягом періоду лікування не проходить, можливе застосування так званої блокади. Блокада, це ін'єкція зі спеціально розробленим препаратом, який блокує больовий синдром. Відновлювальний період супроводжується сеансами масажу і процедур із застосуванням лікувальних грязей.

Операція при епікондиліті призначається в разі, якщо вищезгадане лікування не принесло позитивних результатів. Оперативне втручання проводиться планово в стаціонарі під загальним наркозом. Після операції накладають гіпс. Реабілітаційний період передбачає проходження фізіотерапевтичних процедур та лікувальної фізкультури.

Епікондиліт - захворювання, що вимагає правильного підходу і сучасних методів лікування. Медичний центр «Омега-Київ» надає широкий спектр послуг, які допоможуть своєчасно визначити проблему і призначити ефективний метод терапії. Фахівці мають високу кваліфікацію, яку регулярно підвищують. Лікарі «Омега-Київ» йдуть в ногу з часом і освоюють найсучасніші методи терапії всіх відомих хвороб.

Наша лабораторія своєчасно надає найточніші результати досліджень. Для отримання консультації лікаря, людям немає необхідності вистоювати довгі черги, достатньо записатися на прийом через сайт. Медичний центр «Омега-Київ» надає пацієнтам безкоштовні консультації з фахівцями вузького профілю. Цінова політика також приємно дивує. Ціни на медичне обслуговування доступні абсолютно для кожного. Порівняно низька ціна не впливає на якість обслуговування. Медичний центр «Омега-Київ» є перлиною в сфері медицини. Багато пацієнтів залишили позитивні відгуки про клініку, які можна прочитати на інформаційному сайті.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю