Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Лікування поліпу уретри в Києві

Поліп уретри - це доброякісна пухлина слизової оболонки сечівника. У жінок поліпи уретри найчастіше виникають в області зовнішнього отвору сечовипускального каналу.

Ціни на видалення поліпів уретри

Видалення, електрокоагуляція поліпа уретри 5000 ₴ записатися
Прийом лікаря-уролога провідного спеціаліста 600 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря уролога провідного спеціаліста 550 ₴ записатися
Прийом лікаря андролога-сексопатолога з рекомендаціями 450 ₴ записатися
Показати все Сховати

Поліп уретри - це доброякісна пухлина слизової оболонки сечівника. У жінок поліпи уретри найчастіше виникають в області зовнішнього отвору сечовипускального каналу.

Симптоми поліпа уретри:

 • Труднощі сечовипускання.
 • Наявність м'якого утворення в області сечівника, яке пацієнт може самостійно намацати або побачити.
 • Печіння в сечівнику, що виникаэ як під час сечовипускання, так і поза ним.
 • Виділення крові з сечівника як під час сечовипускання, так і поза ним.
 • Розбризкування сечі під час сечовипускання.
 • Відчуття стороннього тіла в сечівнику.

Причини поліпа уретри

 • Хронічні запальні захворювання сечівника (уретрит): (папіломавірусна інфекція, хламідійна інфекція, трихомоніаз, генітальний герпес; уреаплазмоз, мікоплазмоз);
 • Механічна травматизація сечівника.
 • Порушення гормонального фону (досить часто пов'язане з клімаксом і постклімактеричними змінами).

Лікарі-урологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Чому поліпи уретри потрібно видаляти

Патологічні утворення в уретрі доставляють пацієнтам виражені незручності у вигляді свербіння і печіння на ранніх стадіях розвитку. На більш пізніх стадіях приєднуються дизуричні розлади - затримка сечі і утруднення сечовипускання. Великі поліпи можуть повністю перекрити просвіт уретри.

Характерна особливість поліпів - підвищена кровоточивість, тому одним із симптомів даного новоутворення є кровотечі з уретри, які призводять до анемії.

У жінок поліпи в уретрі можу стати причиною болючого статевого акту.

Доброякісні новоутворення потенційно можуть стати злоякісними, тому для попередження малігнізації їх слід видаляти.

Чим раніше Ви звернетеся за допомогою до фахівців в медичний центр «Омега-Київ», тим більше шансів зберегти здоров'я і знизити ризик розвитку ускладнень. Записатися до лікаря уролога можна по телефонам: (044) 333-4-333 або 0 800 753 357, через форму "запису на сайті" або зручний месенджер. 

Діагностика і лікування поліпа уретри в медичному центрі «Омега-Київ»:

 • Консультація лікаря-уролога (аналіз скарг і анамнезу життя пацієнта, взяття мазка із сечовивідного каналу для виявлення бактерій, визначення наявності ознак запального процесу.)
 • Лабораторна діагностика (посів сечі і посів мазка для визначення конкретного збудника запального процесу в сечівнику; метод ПЛР).
 • Цістоуретроскопія (введення в сечовий міхур через сечівник оптичного приладу для огляду слизової оболонки уретри і сечового міхура).

Лікування поліпа уретри

Поліп уретри вимагає тільки хірургічного лікування.

У нашому медичному центрі як один з методів лікування поліпа уретри застосовується електрокоагуляція поліпу уретри (руйнування тканини поліпа за допомогою електричного струму і високої температури). Це найбільш сучасний і безпечний метод, у якого практично немає ускладнень.

Після оперативного втручання для швидкого загоєння слизової оболонки уретри наш лікар додатково призначає медикаментозне лікування загальними та місцевими препаратами.

Видалення поліпів уретри в медичному центрі «Омега-Київ» пройде для вас комфортно і безболісно. Використання сучасного обладнання, а також наявність у наших фахівців великого досвіду роботи в області оперативної урології, дозволить провести операцію якісно і швидко. А спостереження і обстеження в післяопераційному періоді дозволять уникнути ускладнень і прибрати дискомфорт після оперативного втручання.

Переваги видалення поліпів уретри в медичному центрі «Омега-Київ»

 • видалення поліпів не вимагає спеціальної підготовки і може проводитися амбулаторно за один раз, на першому прийомі.
 • поліпи видаляються без сліду.
 • при видаленні поліпів наші урологи застосовують апарат радіохвильового видалення кондилом "SURGITRON". Прилад успішно застосовується хірургами Канади, США, і Європи. Сьогодні його широко застосовують і передові вітчизняні клініки, в тому числі і в наш медичний центр.

Якщо у вас спостерігаються симптоми, які характерні для поліпів уретри, поспішайте звернеться до медичного центру «Омега-Київ»! У короткі терміни ви зможете позбутися від неприємної проблеми і знову радіти життю!

Профілактика поліпа уретри

 • Використання бар'єрного методу контрацепції (презерватив) при статевих контактах.
 • Наявність одного постійного статевого партнера.
 • Дотримання дієти (зменшення кількості жирної і білкової їжі, вживання овочів, круп, фруктів, обмеження вживання солі (2-3 г на день)).
 • Прийом антибактеріальних препаратів (препаратів, що сприяють загибелі або зупинки росту бактерій) при запальних захворюваннях сечостатевих органів.
 • Регулярне відвідування уролога (1 раз в рік).

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Бугрименко Дмитро Віталійович

Лікар-уролог, лікар-хірург першої категорії

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати