Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Лікування та діагностика уреаплазмозу в Києві

Уреаплазмозом називають групу інфекційних захворювань сечостатевої системи, які викликані шкідливими мікроорганізмами родини Mycoplasmataceae, що складається з двох родів: Уреаплазма і Мікоплазма.

Ціни на лікування уреаплазмозу

Прийом лікаря-провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії) 700 ₴ записатися
Прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог) 600 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог) 500 ₴ записатися
Консультація акушера-гінеколога, що оперує 800 ₴ записатися
Показати все Сховати

Уреаплазмозом називають групу інфекційних захворювань сечостатевої системи, які викликані шкідливими мікроорганізмами родини Mycoplasmataceae, що складається з двох родів: Уреаплазма і Мікоплазма. У людини збудниками хвороб урогенітальних органів є М. genitalium, М. hominis і У. Urealyticum. Мікоплазми мають можливість поодиноко або в комбінації з іншими патогенними мікроорганізмами приймати участь в еволюції запальних процесів.

На сьогоднішній день було доведено, що урогенітальні мікоплазми беруть участь у формуванні простатиту і негонококкового уретриту у чоловіків, а у жінок - цервіціта, післяпологового ендометриту, вторинного безпліддя і неспецифічного вагініту.

У середньому, інкубаційний період становить 2-4 тижні. Перебіг цих захворювань не має яскраво виражених симптомів, чому діагностика та причини запалення виявляються тільки в ході лабораторних методів дослідження.

Лікарі-гінекологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Клінічні прояви

Симптоми уреаплазмоза у більшості випадків не мають характерних рис. Під час активізації запального процесу симптомами можуть послужити прискорене сечовипускання, що доставляє дискомфорт, свербіж і дискомфорт в області зовнішніх статевих органів, невеликі виділення з сечівника чи піхви. З перебігом захворювання також запалюються придатки у жінки (маткові труби, яєчники) і яєчка і простата у чоловіка. Найбільш страшні наслідки, які викликає уреаплазмоз, є завмерла вагітність, тяжкі аномалії плоду, викидні на ранніх термінах, безпліддя. Тому, якщо Вам поставили діагноз «уреаплазмоз, лікування необхідно розпочати негайно.

 

 

Як вилікувати уреаплазмоз?

Для того, щоб лікування уреаплазмозу дало позитивний результат, для виявлення микоплазмів застосовують:

  • ПЛР-діагностику.
  • Цитологічні дослідження.
  • Культурально-біохімічні дослідження.

Діагностика уреаплазмоза і подальше лікування повинне проходити під ретельним наглядом досвідченого лікаря в клінічних умовах.

У медичному центрі «Омега - Київ» Вам допоможуть впоратися з будь-яким захворюванням:

  • точне діагностичне дослідження;
  • швидке та ефективне лікування;
  • профілактичні заходи.

Ми гарантуємо повну анонімність обстеження і лікування в нашій клініці, а для візиту до нас Вам не знадобляться направлення лікаря або які-небудь інші документи.

Записатися на консультацію до лікаря або процедуру можна за телефонами: 044 333 4 333 та 0 800 753 357, через форму «запис на сайті» або зручний месенджер (Fb, Viber, WhatsApp).

Лечение и диагностика уреаплазмоза в Киеве
Лечение и диагностика уреаплазмоза в Киеве
Лечение и диагностика уреаплазмоза в Киеве
Лечение и диагностика уреаплазмоза в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Шевнюк Сергій Леонідович

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати