Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Біохімічний скринінг в Києві

Біохімічний скринінг є головною і невід'ємною частиною медико-генетичного консультування вагітних жінок. Постійно зростаюче число хромосомних порушень внутрішньоутробного розвитку, викликає серйозне занепокоєння у лікарів і вчених, закликаючи до подальшого вдосконалення методів ранньої діагностики.

Ціни на біохімічний скринінг

Прийом лікаря-провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії)(лікар акушер-гінеколог: консультація, огляд, проста кольпоскопія) 700 ₴ записатися
Прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог: консультація, огляд, проста кольпоскопія) 600 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог: консультація) 500 ₴ записатися
Консультація акушера-гінеколога, що оперує 800 ₴ записатися
Показати все Сховати

Біохімічний скринінг є головною і невід'ємною частиною медико-генетичного консультування вагітних жінок. Постійно зростаюче число хромосомних порушень внутрішньоутробного розвитку, викликає серйозне занепокоєння у лікарів і вчених, закликаючи до подальшого вдосконалення методів ранньої діагностики.

Лабораторія «Омега-Київ» для проведення імунохімічного аналізу має у своєму розпорядженні унікальне устаткування.

Стандартне визначення в крові альфафетопротеїну (АФП), проводиться практично всім вагітним жінкам, не дає, однак, повністю достовірних результатів. Для комплексної біохімічної оцінки ризику розвитку вроджених вад плода одночасно проводяться дослідження в крові бета-хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ), плазменного протеїну (ПАПП-А), некон'югованого естріолу (НЕ).

Визначення цих показників дає можливість прогнозувати можливу патологію з імовірністю до 70%.

Точна оцінка результатів аналізів не була б можлива без сучасного лабораторного та комп'ютерного оснащення. Одним з світових лідерів виробництва точного медико-діагностичного обладнання є американська корпорація Diagnostic Products Corporation, що представляє для лабораторій унікальну автоматизовану иммунохемилюминисцентную аналітичну систему IMMULITE-1000. Використовувані в цій системі високочутливі аналізатори на сьогоднішній день практично не мають собі рівних у світі.

Діагностика внутрішньоутробних патологій спрямована насамперед на виявлення хромосомних аберацій. Мутації хромосом можуть виникати як в окремо взятих парах (синдроми Дауна, Едвардса), так і представляти собою численні генетичні порушення. Чинники, що викликають ці порушення, можуть призводити не тільки до патології плода та мертвонароджень, але і бути причиною безпліддя і невиношуваності. Таким чином, біохімічний скринінг має важливе значення як для зниження можливості появи на світ хворої дитини, так і для планування вагітності у жінок, що входять в групу ризику.

 

Лікарі акушери-гінекологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Показаннями (за рекомендаціями ВООЗ) для повного біохімічного обстеження є такі категорії вагітних жінок:

 1. Жінки, вік яких перевищує 35 років.
 2. Жінки, які перенесли як мінімум 2 мимовільних викидня в перші тижні вагітності.
 3. Жінки, які застосовували на ранніх термінах вагітності деякі лікарські засоби.
 4. Жінки, що перенесли під час вагітності деякі бактеріальні або вірусні інфекції (краснуха, герпес, гепатит, цитомегаловірус), або були в контакті з інфекційними хворими.
 5. Жінки, у родинах яких є ускладнений генетичний анамнез:
 • в сім'ї вже є дитина з вродженими генетичними порушеннями;
 • був випадок мертвонародження з діагностованими вадами розвитку;
 • батьки є носіями ушкоджених хромосом;
 • серед родичів є випадки генетичних порушень.

У першому триместрі вагітності визнані оптимальними аналізи на бета-ХГЧ і ПАПП-А. Найбільш інформативним вважається період з 9 по 14 тиждень. У випадках, коли бета-ХГЛ перевищує норму, а АФП і НЕ будуть значно нижче норми, можна припустити наявність у плода синдрому Дауна або Тернера. Подальше дослідження необхідно проводити на термін 15-20 тижнів, при цьому обов'язково повинен бути проведений порівняльний аналіз обох зразків сироватки.

Дані про концентрації АФП допомагають також діагностувати відкриті дефекти тканин ембріона. Рівень АФП буде значно підвищений при відкритті нервової тканини, дефектах стінки шлунково-кишкового тракту, вади розвитку сечостатевої системи. Виявлення цих дефектів за рівнем АФП можлива до 95%.

Біохімічний скринінг є важливим фактором діагностики внутрішньоутробної патології. Від результатів початкової діагностики крові вагітних жінок часто може залежати результат вагітності. При найменших відхиленнях від нормативних значень даних аналізів жінка повинна бути направлена на консультацію до лікаря-генетика і на інвазивні дослідження.

Біохімічний скринінг включає визначення наступних біохімічних параметрів:

 • Вільний бета-ХГЛ ( кров).
 • PAPP-A - білок.
 • ХГЛ, кров (2-ий триместр).
 • Альфафетопротеїн.
 • Вільний естріол.
 • Плацентарний лактоген.
Биохимический скрининг в Киеве
Биохимический скрининг в Киеве
Биохимический скрининг в Киеве
Биохимический скрининг в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Пономаренко Олександра Василівна

Лікар акушер-гінеколог

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати