Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

Мікросклеротерапія в Києві

Сама назва процедури - «мікросклеротерапія» говорить про те, що робота лікаря буде копіткою і вимагає достатнього досвіду. Хірург-флеболог застосовує дуже тонкі інструменти - катетери та голки, товщина яких менше діаметра оперованих судин.

Ціни відділення флебології

Консультація лікаря хірурга-флеболога 600 ₴ записатися
Мікросклеротерапія (1 зона) 4000 ₴ записатися
Ендовенозная лазерна абляція однієї кінцівки в поєднанні зі склеротерапией I категорії складності 12000 ₴ записатися
Ендовенозная лазерна абляція однієї кінцівки в поєднанні зі склеротерапией II категорії складності 14000 ₴ записатися
Показати все Сховати

Дрібні ангіоектазіі, звані інакше судинними зірочками, є в основному, косметичним дефектом, що говорить про початкові ознаки венозної недостатності. Для боротьби з ними в медичному центрі «Омега-Київ» використовується ефективний сучасний метод - мікросклеротерапія. Суть процедури полягає у введенні в дрібні розширені судини спеціальних препаратів з склерозуючую дією. Таким чином, пошкоджені судини закриваються і зовнішні прояви даного дефекту зникають.

Проведення мікросклеротерапії у медичному центрі «Омега-Київ»:

Сама назва процедури - «мікросклеротерапія» говорить про те, що робота лікаря буде копіткою і вимагає достатнього досвіду. Хірург-флеболог застосовує дуже тонкі інструменти - катетери та голки, товщина яких менше діаметра оперованих судин. Для отримання більш точних даних про хід втручання лікар може застосовувати спеціальну оптику. За допомогою голок і катетерів в пошкоджені судини вводиться речовина-склерозант, яка склеює вени, закриваючи їх.

Після того як склерозант введений, поверхня притискається серветками з марлі, а потім ретельно оглядається на предмет того, наскільки добре речовина проникла в судини. При необхідності, проводяться повторні уколи. Зазвичай безпосередньо після введення препарату зірочки пропадають, проте потім виникає реакція шкіри. Вона полягає в появі набряків, кропив'янки, почервоніння, а потім синців в місцях введення препарату. З плином часу сліди втручання зникають разом з ангіоектазіямі.

Після закінчення процедури пацієнту надягають компресійні панчохи, термін носіння яких залежить від ступеня складності втручання і становить від одного до декількох днів. Носіння компресійного трикотажу - обов'язкова умова успішної боротьби з ангіоектазіямі. Якщо пацієнт хоче позбутися від великої кількості дрібних зірочок, процедура проводиться в кілька етапів, інтервал між маніпуляціями може скласти 3-7 днів.

Лікарі-вертебрологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Після операції необхідно спостерігатися у лікаря, перший післяопераційний прийом наші фахівці проводять через 10-14 днів, в залежності від стану пацієнта. Якщо є необхідність, може виконуватися додаткова мікросклеротерапія.

Переваги микросклеротерапии:

  • безболісність;
  • безпека;
  • низька інвазивність;
  • короткий реабілітаційний період;
  • хороший косметичний ефект.

Хірурги-флебологи медичного центру «Омега-Київ» рекомендують проводити процедуру мікросклеротерапії восени або взимку. У ці періоди обов'язкове носіння компресійного трикотажу не викликає проблем. В цілому, можна робити процедуру і в інші пори року, однак повний ефект проявляє себе через 4-6 тижнів після операції.

 

Записатися на консультацію до хірурга-флеболога і пройти мікросклеротерапію Ви можете, зателефонувавши за номером: / 044 / 333-4-333 або заповнивши форму запису на прийом на сайті.

Микросклеротерапия в Киеве
Микросклеротерапия в Киеве
Микросклеротерапия в Киеве
Микросклеротерапия в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати