Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Ціни на ультразвукове дослідження

Нижче представлені ціни на УЗД (Київ). Ви можете вибрати процедуру за призначенням лікаря або пройти профілактичний огляд на ультразвуковому апараті - наприклад, обстеження черевної порожнини або спеціальний комплекс УЗД для жінок.

Код Назва послуги Ціна
205 Комплекс "УЗД для жінок" (Щитоподібна залоза, органів малого тазу, молочні залози) 1200 грн.
54 УЗД молочних залоз і зон лімфовідтоку + доплерівське картування 450 грн.
55 УЗД щитоподібної залози + доплер 400 грн.
50 УЗД трансабдомінальне органів малого тазу у жінок + доплер 600 грн.
56 УЗД вагінальне/ректальне органів малого тазу у жінок + доплер 600 грн.
4 Фолікулометрія 300 грн.
307 УЗД статевого члена 400 грн.
318 УЗД статевого члена + доплерографія пенальних судин 550 грн.
52 УЗД черевної порожнини + доплер 550 грн.
118 УЗД органів позаочеревинного простору + доплер 400 грн.
Показати весь список послуг

Що таке УЗД в Києві?

УЗД (ультразвукове дослідження, або сонографія) - це неінвазивна діагностична процедура, заснована на диферентній провідності ультразвукових променів різними тканинами людського організму. УЗД в Києві не вимагає оперативного втручання, не має побічних ефектів і відрізняється невисокою ціною. Ультразвукова діагностика проводиться на підставі даних, отриманих за допомогою відображення ультразвукових хвиль. Вони проходять крізь тканини та органи, а їх відображення показує спеціальний екран. Лікар отримує на екрані зображення, на якому видно стан тканин. Зміна структури тканин змінює і провідність УЗ-променів, завдяки чому на зображенні чітко видно, де локалізовані осередки патологій в тканинах. Вперше УЗД почали застосовувати для медичних обстежень ще в 60-х роках. Цей метод досі пір не втратив актуальність. Ультразвукова діагностика в Києві теж користується високим попитом завдяки своїй безпечності, універсальності і високій інформативності.

Лікарі УЗД-діагностики

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Показання для проведення

Ультразвукове дослідження (Київ користується особливо високим попитом на цю процедуру) проводиться для виявлення порушень функції практично будь-якого органу або системи. Зробити УЗД в Києві в нашому медцентрі зазвичай рекомендують з такою метою:

 • УЗД серця - для аналізу кровообігу, стану судин, клапанів і перегородок, скоротливості серцевого м'яза;
 • дослідження черевної порожнини (печінки, жовчного міхура, селезінки шлунка і підшлункової залози) на предмет запалень і новоутворень, а також каменів в жовчному міхурі;
 • ультразвукова діагностика патологій щитовидної залози (новоутворення, зміна розмірів, запальний процес);
 • УЗД області малого тазу для діагностики захворювань сечостатевої сфери у чоловіків та жінок;
 • ультразвукове дослідження нирок для виявлення пухлин, кіст, запалень, сечокам'яної хвороби;
 • УЗД молочних залоз для діагностики новоутворень в грудях, мастопатії, кіст, маститу;
 • ультразвукове обстеження вагітних для оцінки стану плода, визначення його статі, виявлення відхилень у розвитку і т.д .;
 • УЗД вен і артерій;
 • ультразвукова діагностика захворювань і травм суглобів.

Розрізняють традиційну ультразвукову діагностику та дуплексне сканування (яке ще називається доплерографією). Різниця між ними в тому, що доплерографія потрібна для дослідження об'єктів, що рухаються - наприклад, потоку крові в судинах або биття серця. На доплерографічному зображенні також використовується колірне кодування, щоб показати проблемні зони (порушення або блокування кровообігу).

Доплерографія вважається незамінною для діагностики захворювань, пов'язаних з кровопостачанням органів і систем, а також судинних патологій. Для останніх це єдиний в своєму роді метод діагностики, який дозволяє побачити структуру артерій та вен, тромби, звуження артерій, розширення вен, наявність атеросклеротичних бляшок, які блокують кровотік.

Переваги

Через 60 років сонографічний метод діагностики все ще актуальний і широко застосовується практично у всіх областях медицини завдяки таким перевагам:

 • неінвазивність;
 • безпечність - зробити УЗД в Києві можна навіть новонародженому;
 • безболісність;
 • інформативність;
 • можливість виявити патологію на ранній стадії;

відсутність обмежень на частоту і кількість УЗД-діагностики.

Підготовка

Для того, щоб зробити УЗД в Києві, може знадобитися попередня підготовка.

Так, для трансвагінального гінекологічного дослідження слід дочекатися закінчення менструації, а безпосередньо перед процедурою - спорожнити сечовий міхур.

УЗД грудей у ​​жінок дітородного віку завжди проводиться в першу фазу циклу (5-14 день), у жінок старшого віку (в період менопаузи і постменопаузи) - в будь-який день.

Перед УЗД нирок і надниркових залоз рекомендується приймати вітрогінні препарати - зменшення газів в кишечнику дозволяє отримати чіткішу картину.

Для УЗД сечового міхура важливо, щоб він був повним, тому за годину до дослідження необхідно випити 1 літр води. Те ж саме стосується і трансабдоминального дослідження. Важливо: пити потрібно саме воду, соки і газовані напої не можна.

Перед УЗД передміхурової залози обов'язкова очисна клізма і повний сечовий міхур, для чого слід випити літр води за годину до процедури. За добу - активоване вугілля або Еспумізан для зниження газоутворення.

Ультразвуковая диагностика в Киеве
Ультразвуковая диагностика в Киеве
Ультразвуковая диагностика в Киеве
Ультразвуковая диагностика в Киеве
Ультразвуковая диагностика в Киеве

Найретельнішої підготовки вимагає УЗД органів черевної порожнини. Обстеження проводиться натщесерце (як мінімум за 6 годин до процедури не можна нічого їсти і пити), а за 2-3 дні необхідно витримати низьковуглеводну дієту, виключити всі газообразующие продукти і 3 рази в день приймати Еспумізан або інший вітрогонний препарат.

Більш детальну інформацію про підготовку до УЗД в Києві в нашому діагностичному центрі ви можете дізнатися за телефоном 044 333 4 333; 0 800 753 357 або в зазначених на сайті месенджерах. Консультанти докладно розкажуть вам про те, як підготуватися до процедури.

Що можна досліджувати за допомогою УЗД?

На екрані УЗД-апарату (або сонографія) видна структура внутрішніх органів. Це дозволяє розглянути новоутворення різної природи, чужорідні тіла, камені в нирках і жовчному міхурі.

УЗД-діагностика - одна з найважливіших частин ведення вагітності. З її допомогою акушер-гінеколог може спостерігати за розвитком плоду, виявляти вади розвитку і визначати передлежання дитини перед пологами.

Можливість виміряти розміри органу і судин дає можливість діагностувати порушення кровообігу і патологічна зміна розмірів (наприклад, збільшення або атрофія щитовидної залози).

У хірургії ультразвукові дослідження необхідні для визначення області операції, а також для відстеження динаміки хвороби і процесу реабілітації пацієнта.

Діагностика за допомогою УЗД серцево-судинних захворювань на ранній стадії (гіпертонія, стенокардія, аневризма і т.д.) дозволила значно знизити смертність серед хворих за умови своєчасного звернення до кардіолога.

В діагностиці та лікуванні сечокам'яної і жовчнокам'яної хвороби ультразвукова діагностика відіграє ключову роль: завдяки її можливостям можна не тільки визначити наявність каменів, але і розглянути їх форму і розміри.

Протипоказання

Сонографія (або ультразвукова діагностика) - одна з найбезпечніших процедур, яку можна проводити необмежену кількість разів. Однак і до неї є деякі протипоказання:

 • загострення інфекційних захворювань;
 • рани та свищі в області дослідження;
 • гнійничкові висипи.

Як проходить дослідження

Пацієнта кладуть на кушетку. Шкіру над досліджуваною областю змащують спеціальним гелем для того, щоб датчик краще ковзав, і проводять дослідження, переміщаючи і нахиляючи його під різними кутами.

Для гінекологічного ультразвукового дослідження застосовують трансвагінальну насадку, а УЗД передміхурової залози виконують ректально.

Як часто можна робити УЗД

Частота проведення УЗД нічим не обмежена, ця процедура вважається найбезпечнішою. Зробити УЗД в Києві рекомендується і в профілактичних цілях. Оскільки вона дає можливість діагностувати багато хвороб на ранніх, безсимптомних стадіях, лікарі рекомендують проходити щорічне ультразвукове дослідження. Патологія, виявлена ​​на початку свого розвитку, лікується набагато легше і швидше, ніж на тій стадії, коли вона вже проявляється вираженими симптомами. Своєчасна ж ультразвукова діагностика дає можливість надати допомогу своєчасно і не допустити розвитку ускладнень, переходу хвороби в хронічну або невиліковну стадію.

Устаткування

У нашому діагностичному центрі УЗД (Київ) використовується таке обладнання:

 • ультразвукове обладнання VOLUSON 730 Pro компанії General Electric;
 • ультразвукова система Philips ClearVue 650;
 • ультразвукова діагностична система Toshiba Aplio XG premium класу;
 • ультразвукової цифровий апарат LOGIQ компанії General Electric.

Ультразвуковий апарат Philips ClearVue 650 адаптований для скринінгу розвитку плода, діагностики його серцевої діяльності та виявлення порушень (наприклад, вади серця).

Устаткування LOGIQ від General Electric призначене для рутинних обстежень і відрізняється високою точністю.

Діагностична система Toshiba Aplio XG - це обладнання широкого профілю преміум-класу. Вона дає можливість отримувати не тільки стандартні, але і специфічні вимірювання для досліджень різних систем і органів. Це робить його незамінним в багатопрофільному медичному центрі.

Ультразвуковий сканер VOLUSON 730 Pro дає можливість проводити 3D-УЗД з високим розширенням. Він оснащений спеціальними акушерськими приставками, які дозволяють регулювати променеве навантаження апарату відповідно до терміну вагітності. Тому, якщо ви шукаєте, де зробити УЗД в Києві для майбутньої мами і малюка, наш діагностичний центр - кращий вибір, оскільки процедура на цьому апараті максимально безпечна.

Де зробити УЗД в Києві

Діагностичний центр Омега-Київ запрошує вас зробити УЗД в Києві за такими адресами:

 • вул. Малишка, 39 (м. Чернігівська);
 • вул. Максимовича, 10 (м. Васильківська, м. Виставковий центр);
 • вул. Володимирська 81-а (м. Пл. Льва Толстого).

Ми виконуємо традиційну процедуру УЗД в Києві, а також доплерографію при необхідності досліджувати стан судин або при веденні вагітності (у відділенні по вул. Володимирській 81-а і Максимовича, 10).

Часто
задавані
питання

Фріз
Артур Петрович

14 років Досвіду

Лікар ультразвукової діагностики

Що таке УЗД?

Затребуваний інструмент діагностики, популярний у медичній практиці. В основі методу використання ультразвукових високочастотних хвиль, що дозволяють візуалізувати стан внутрішніх органів та м'яких тканин.

У яких сферах застосовують УЗД?

Кардіологія, гінекологія та акушерство, педіатрія, діагностика органів черевної порожнини, візуалізація судин, скелета, суглобів.

Що дозволяє побачити УЗД?

Новоутворення, кісти, конкременти, запальні процеси.

Як часто можна робити УЗД?

УЗД – безпечна методика. Її можна проводити стільки разів, скільки необхідно лікарю. Для профілактики рекомендовано проходити УЗД щороку.

Як часто роблять УЗД при вагітності?

Стандартно УЗД роблять 3 рази – кожний триместр. Якщо лікар-гінеколог вважає за потрібне, він може призначити додаткову УЗД-діагностику.

Яким чином проводять УЗД?

Найчастіше для дослідження лікар наносить спеціальний гель на поверхню шкіри та проводить сканування. Трансабдомінально – через зовнішню стінку черевної порожнини. Трансректально – через задній прохід. Трансвагінально – через піхву.

Протипоказання до УЗД

Гнійні захворювання на шкірі, інфекційні захворювання, відкриті рани на досліджуваній ділянці.

З якого віку можна робити УЗД?

УЗД - безпечна процедура, що не викликає ускладнень, тому проводити дослідження можна з перших днів життя.

Чи можна робити УЗД та іншу діагностику в один день?

Якщо одного дня плануються різні види досліджень, первинно роблять УЗД, та був іншу діагностику.

Скільки часу триває УЗД-діагностика?

Залежно від ділянки обстеження, складності випадку та інших факторів діагностика може зайняти від 10 до 60 хвилин.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Брєжнєв Ігор Феліксович

Лікар УЗД першої категорії

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати