Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

УЗД вад плоду в Києві

До вроджених вад розвитку плоду (ВВР) відносяться аномалії формування органів і тканин новонародженого, що мають стійкий характер і викликають порушення функціонування органів.

Ціни на УЗД вад плоду

УЗД при вагітності до 10 тижнів 600 ₴ записатися
УЗД плоду експертне (термін вагітності 11-13,6 тижнів) + доплер, 3-D та 4-D ехографія (PRISKA) 650 ₴ записатися
УЗД плоду експертне (термін вагітності 18 - 21 тижнів)+доплер, 3-D та 4-D ехографія (PRISKA) 750 ₴ записатися
УЗД плоду експертне ( 32 - 34 тижні)+ 3-D та 4-D ехографія 650 ₴ записатися
Показати все Сховати

До вроджених вад розвитку плоду (ВВР) відносяться аномалії формування органів і тканин новонародженого, що мають стійкий характер і викликають порушення функціонування органів.

Множинні вроджені пороки розвитку (МВПР), характеризуються наявністю патології більше однієї системи органів. Так, наприклад, комбінуються вади розвитку центральної нервової системи і серцево-судинної.

Найбільш часто зустрічаються пороки розвитку плоду:

 • відсутність (повна або часткова) органів плоду, деформація органа або його частини (головний мозок, руки, ноги, внутрішні органи);
 • відсутність головного мозку (або аненцефалія), атрезія (відсутність) кінцівки;
 • дефекти обличчя і шиї анатомічного характеру (заяча губа, вовча паща, інші аномалії скелету);
 • незарощення спинномозкового каналу (spina bifida) - відкрита спинномозкова грижа;
 • пороки серця вродженого характеру;
 • синдроми Едвардса, Дауна.

Причинами вроджених вад розвитку плоду і множинних вроджених вад розвитку найчастіше є хромосомні і генні аномалії розвитку, негативний вплив тератогенних факторів на процес формування органів і тканин плоду, внутрішньоутробні інфекційні захворювання, опромінення рентгенівськими променями.

Діагностика вроджених вад, як правило, проводиться на термінах 10-11, 19-20 і 31-32 тижні вагітності. Використовуючи додаткові методи діагностики, можна виключити наявність хромосомних захворювань і навіть своєчасно (за медичними показаннями) перервати вагітність. Багато пороків коригуються хірургічно відразу ж після народження дитини або через деякий час.

Лікарі УЗД-діагностики

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Види УЗД плоду для виявлення вад:

 • Трансабдомінальне УЗД;
 • Допплерометрия;
 • Пренатальний скринінг.

Трансабдомінальне ультразвукове дослідження проводитися з метою визначити стан плоду, виявити відхилення у розвитку внутрішніх органів. Ультразвукове дослідження проводиться через стінку живота, пацієнтка при цьому знаходиться в положенні лежачи на спині. На живіт наноситься спеціальний гель, який видаляє повітря і сприяє кращому зіткненню датчика зі шкірою.

Допплер узі при вагітності - спеціальний метод ультразвукового дослідження, заснований на ефекті Доплера. Особливість допплероскопіі полягає в кольоровому позначенні кровотоку і судин. Це допомагає більш чітко визначити порушення роботи серцево-судинної системи плоду (вад серця, аномалій судин), визначити патологію предлежания, обвиття пуповиною і проблеми з плацентою.

Пренатальний скринінг передбачає комплекс медичних досліджень, спрямованих на виявлення групи ризику по розвитку пороків серця і аномальних відхилень під час вагітності. Скринінг передбачає два типи досліджень - аналіз венозної крові і УЗД.

Ультразвукове дослідження допомагає виявити такі патології:

 • Синдром Едвардса;
 • Синдром Патау;
 • Синдром Корнелії де Ланге.
УЗИ пороков плода в Киеве
УЗИ пороков плода в Киеве
УЗИ пороков плода в Киеве
УЗИ пороков плода в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати