Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Ціни відділення ортопедії та травматології

Код Назва послуги Ціна
2013 Прийом лікаря ортопеда-травматолога провідного спеціаліста 1000 грн.
2011 Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 грн.
2012 Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 грн.
2150 Накладення гіпсової пов'язки 300 грн.
2151 Зняття гіпсової пов'язки 250 грн.
2152 Накладення еластичної пов'язки 150 грн.
2153 Закрита репозиція фрагментів перелому кісток 950 грн.
2155 Видалення чужорідного тіла м'яких тканин 1500 грн.
2156 Пункція суглоба 550 грн.
2157 Внутрішньосуглобове введення препаратів 450 грн.
Показати весь список послуг

Що таке перелом?

Переломом називається пошкодження кістки з порушенням її цілісності. За механізмом травми розрізняють переломи: від перегинання, обертання, зрізання, стиснення (компресії).

Безпека пацієнта понад усе!
Ознайомтеся з актуальними правилами відвідування клініки, у звʼязку з поширенням COVID-19, та з нашими рекомендаціями.
Пройдіть діагностику на COVID-19
Ми проводимо дослідження за допомогою плр-тесту, плр-тесту з виїздом та антиген-тесту. Також доступна послуга забору аналізів вдома. Додатково можна провести моніторинг здоров`я під час/після коронавірусу - тест на антитіла, кт легень при коронавірусі

Лікарі-ортопеди та травматологи

Переломом називається пошкодження кістки з порушенням її цілісності. За механізмом травми розрізняють переломи: від перегинання, обертання, зрізання, стиснення (компресії). Велике значення має також локалізація лінії перелому в тілі кістки або розташування її поблизу суглоба. Найчастіше переломи бувають закритими, рідше (1:10) - відкритими (область перелому повідомляється з раною).

Як правило, переломи виникають внаслідок впливу зовнішньої сили. У деяких випадках при патологічних змінах в структурі кістки навіть звичайне навантаження може привести до перелому (спонтанний перелом).

Симптоми перелому

Всі ознаки переломів поділяються на абсолютні (явні і не підлягають сумніву), і відносні (вказують на можливу травму кістки, але можуть бути й ознаками інших, схожих за клінікою пошкоджень).

відносні:

 • Присутній біль, який може посилюватися при навантаженні на місце перелому. Якщо зламана гомілка, постукування по п'ятці посилить біль в зоні травми;
 • На місці перелому може утворитися набряк, але він розвивається не завжди швидко і не може служити прямим доказом перелому, навпаки, це скоріше свідоцтво забиття або розтягнення зв'язок;
 • Гематома може утворитися не відразу, якщо гематома пульсуюча, це свідчить про великий крововилив в підшкірну клітковину;
 • Обмеження рухової активності, рух викликає больові відчуття;
 • Пошкоджена кістка, кінцівка може виглядати нетипово (перелом променевої кістки, гомілки і так далі).

абсолютні:

 • Явне нехарактерне положення і зовнішній вигляд кінцівки;
 • Надмірна рухливість в зонах, де немає суглобів;
 • При пальпації відчувається характерний хруст - крепітація прослуховується за допомогою фонендоскопа, часом неозброєним вухом;
 • Відкрита рана і кісткові фрагменти при відкритому вигляді перелому.

Остаточний висновок щодо перелому можна зробити на підставі рентгенологічного дослідження, зробленого не менше ніж у двох проекціях.

При підозрі на перелом обов'язково зверніться за консультацією до медичного центру «Омега-Київ», де досвідчені ортопеди-травматологи негайно нададуть Вам невідкладну допомогу і проведуть повний спектр процедур: від якісної діагностики і необхідного лікування до повного курсу реабілітації після травми.

Лікування переломів

У медичному центрі «Омега-Київ» лікування переломів проводиться в наступній послідовності:

 • репозиція кісткових уламків по можливості в нормальному положенні; Репозиція, як правило, проводиться під місцевою анестезією, а в певних випадках під загальним наркозом.
 • фіксація пошкодженої ділянки. Найпоширенішим способом фіксації кісткових уламків є накладення полімерних пов'язок.
 • іммобілізація пошкодженої ділянки на необхідний для зрощення термін. При простих переломах рук пов'язка накладається на чотири-шість тижнів. Переломи ніг вимагають приблизно вдвічі більшого часу, оскільки кістки ніг повинні витримувати вагу всього тіла.
 • проведення лікувальної гімнастики і фізіотерапевтичних процедур.

Фахівці медичного центру «Омега-Київ» успішно проводять реконструктивно-відновлювальні процедури по лікуванню переломів. Широкі можливості наших лікарів - травматологів надають пацієнтам доступне і ефективне лікування.

 

Лечение переломов в Киеве
Лечение переломов в Киеве
Лечение переломов в Киеве
Лечение переломов в Киеве
Лечение переломов в Киеве

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати