Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Лікування переломів у Києві

Переломом називається пошкодження кістки з порушенням її цілісності. За механізмом травми розрізняють переломи: від перегинання, обертання, зрізання, стиснення (компресії).

Ціни відділення ортопедії та травматології

Прийом лікаря ортопеда-травматолога - провідного спеціаліста (лікар вищої категорії)(консультація, огляд) 1000 ₴ записатися
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 ₴ записатися
Накладення гіпсової пов'язки 300 ₴ записатися
Показати все Сховати

Переломом називається пошкодження кістки з порушенням її цілісності. За механізмом травми розрізняють переломи: від перегинання, обертання, зрізання, стиснення (компресії). Велике значення має також локалізація лінії перелому в тілі кістки або розташування її поблизу суглоба. Найчастіше переломи бувають закритими, рідше (1:10) - відкритими (область перелому повідомляється з раною).

Як правило, переломи виникають внаслідок впливу зовнішньої сили. У деяких випадках при патологічних змінах в структурі кістки навіть звичайне навантаження може привести до перелому (спонтанний перелом).

Симптоми перелому

Всі ознаки переломів поділяються на абсолютні (явні і не підлягають сумніву), і відносні (вказують на можливу травму кістки, але можуть бути й ознаками інших, схожих за клінікою пошкоджень).

відносні:

 • Присутній біль, який може посилюватися при навантаженні на місце перелому. Якщо зламана гомілка, постукування по п'ятці посилить біль в зоні травми;
 • На місці перелому може утворитися набряк, але він розвивається не завжди швидко і не може служити прямим доказом перелому, навпаки, це скоріше свідоцтво забиття або розтягнення зв'язок;
 • Гематома може утворитися не відразу, якщо гематома пульсуюча, це свідчить про великий крововилив в підшкірну клітковину;
 • Обмеження рухової активності, рух викликає больові відчуття;
 • Пошкоджена кістка, кінцівка може виглядати нетипово (перелом променевої кістки, гомілки і так далі).

абсолютні:

 • Явне нехарактерне положення і зовнішній вигляд кінцівки;
 • Надмірна рухливість в зонах, де немає суглобів;
 • При пальпації відчувається характерний хруст - крепітація прослуховується за допомогою фонендоскопа, часом неозброєним вухом;
 • Відкрита рана і кісткові фрагменти при відкритому вигляді перелому.

Остаточний висновок щодо перелому можна зробити на підставі рентгенологічного дослідження, зробленого не менше ніж у двох проекціях.

Лікарі-ортопеди та травматологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

При підозрі на перелом обов'язково зверніться за консультацією до медичного центру «Омега-Київ», де досвідчені ортопеди-травматологи негайно нададуть Вам невідкладну допомогу і проведуть повний спектр процедур: від якісної діагностики і необхідного лікування до повного курсу реабілітації після травми.

Лікування переломів

У медичному центрі «Омега-Київ» лікування переломів проводиться в наступній послідовності:

 • репозиція кісткових уламків по можливості в нормальному положенні; Репозиція, як правило, проводиться під місцевою анестезією, а в певних випадках під загальним наркозом.
 • фіксація пошкодженої ділянки. Найпоширенішим способом фіксації кісткових уламків є накладення полімерних пов'язок.
 • іммобілізація пошкодженої ділянки на необхідний для зрощення термін. При простих переломах рук пов'язка накладається на чотири-шість тижнів. Переломи ніг вимагають приблизно вдвічі більшого часу, оскільки кістки ніг повинні витримувати вагу всього тіла.
 • проведення лікувальної гімнастики і фізіотерапевтичних процедур.

Фахівці медичного центру «Омега-Київ» успішно проводять реконструктивно-відновлювальні процедури по лікуванню переломів. Широкі можливості наших лікарів - травматологів надають пацієнтам доступне і ефективне лікування.

 

Лечение переломов в Киеве
Лечение переломов в Киеве
Лечение переломов в Киеве
Лечение переломов в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати