Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Дерматологія Київ

Автор статті:

Дідик Марина Михайлівна

Лікар-дерматолог першої категорії

Що таке дерматологія?

Людська шкіра - це найперший бар'єр, захисна оболонка організму, що оберігає від впливу всіх зовнішніх чинників. Вона бере на себе такі удари, як перепади температури, атаки бактерій, грибків і вірусів. Це найбільший орган людини, площа якого становить майже 2 квадратних метрів. Дерматологія - це розділ медичної дисципліни, що вивчає захворювання шкіри різного походження. Поразка шкіри може виникати з різних причин. Це може бути результат зовнішнього інфікування або ж ознака серйозного внутрішнього захворювання. Шкірний висип, плями й т.д. можуть бути симптомами аутоімунного захворювання (склеродермія, псоріаз) або інфікування внутрішніх органів (ІПСШ). У будь-якому випадку ураження шкіри не повинно залишатися поза увагою дерматолога: своєчасне обстеження полегшує лікування. У відділенні "Дерматологія" (Київ, медичний центр Омега-Київ) проводять діагностику і терапію шкірних захворювань на будь-якій стадії.

Лікарі-дерматологи

Якщо потрібен лікар-дерматолог (Київ), ви перейшли за правильним посиланням! У медичному центрі "Омега-Київ" приймає Дідик Марина Михайлівна - фахівець широкого профілю, дерматолог першої категорії. Якщо необхідний дитячий дерматолог (Київ) - наприклад, при діатезі або атопічному дерматиті - ви також можете записати дитину  до нашої клініки: у відділенні дерматології приймають і дорослих, і дітей.

 

Ціни на послуги відділення дерматології

Ви можете дізнатися ціну прийому дерматолога, лікувальних і діагностичних процедур, ознайомившись з прайс-листом відділення дерматології. У нас ви отримаєте консультацію і детально розписану терапевтичну схему. В окремих випадках може знадобитися не тільки дерматолог, а й суміжний фахівець.

Код Назва послуги Ціна Де роблять
2305
Консультація дерматолога

Консультація дерматолога

550 грн.
вул. А. Малишка 39
2306
Повторна консультація дерматолога

Повторна консультація дерматолога

350 грн.
вул. А. Малишка 39
2307
Огляд дерматолога первинний перед видаленням новоутворень

Огляд дерматолога первинний перед видаленням новоутворень

150 грн.
вул. А. Малишка 39
2308
Огляд дерматолога повторний перед видаленням новоутворень (без кріодеструкції)

Огляд дерматолога повторний перед видаленням новоутворень (без кріодеструкції)

100 грн.
вул. А. Малишка 39
2309
Дерматоскопія оглядова

 Дерматоскопія оглядова

400 грн.
вул. А. Малишка 39
Показати весь список послуг

Шкірні захворювання: симптоми

Особливість захворювань шкіри в тому, що їх симптоми видно з самого початку. З одного боку, це дає можливість захопити хворобу на самому початку - як відомо, на ранніх стадіях будь-яку проблему зі здоров'ям вирішити легше, а часу і ресурсів потрібно менше.

Однак їх очевидність може завдавати сильний психологічний дискомфорт, особливо при появі висипу або інших утворень на відкритих ділянках тіла - обличчі, шиї, руках.

Дерматологія як медична дисципліна вивчає такі захворювання шкіри:

 • аутоімунні: склеродермія, вітиліго, вовчак, псоріаз;
 • алергічні: екзема, кропив'янка, діатез, атопічний дерматит;
 • інфекційні: бородавки, герпес, оперізувальний лишай;
 • запальні: вугрі, розацеа, себорея.

Коли потрібно звертатися до лікаря-дерматолога?

Клініка дерматології (Київ) в нашому медичному центрі допоможе в діагностиці та лікуванні будь-якого шкірного захворювання. Звертатися до фахівця рекомендується при наявності таких симптомів:

 • свербіж шкіри;
 • поява новоутворень на шкірі (папілом, бородавок);
 • випадання волосся, зміна їх структури;
 • рани та струпи на волосистій частині голови;
 • порушення структури нігтьової пластини (розшарування, плями, ламкість);
 • сильні вугрові висипання;
 • лущення шкіри;
 • судинні зірочки;
 • нездоровий колір шкіри;
 • пігментні плями.

Дитячий дерматолог (Київ) може знадобитися і в тому випадку, якщо дитина повернулася з табору перед навчальним роком. Перевірити малюка на педикульоз та інші потенційно заразні шкірні хвороби краще у свого лікаря, ніж у шкільної медсестри.

Послуги відділення дерматології

У медичному центрі "Омега-Київ" проводиться обстеження на предмет дерматологічних захворювань, а також кріодеструкція новоутворень і радіохвильова терапія. Методи лікування лікар підбирає індивідуально для кожного пацієнта.

Дерматологія нашого медичного центру пропонує такі лікувальні та діагностичні процедури:

 • дерматоскопія;
 • гістологічне дослідження;
 • кріодеструкція;
 • радіохвильова терапія.

Консультація дерматолога

Якщо на шкірі з'явилися підозрілі плями або висип, почав мучити свербіж, краще не втрачати часу, особливо якщо це все виявилося у дитини! Дітям складніше переносити подібні симптоми й фізично, і психологічно, а наслідки запущеної хвороби можуть виявитися більш серйозними. Запускати хворобу не варто ні в якому разі, потрібен досвідчений дитячий дерматолог. Київ користується особливо високим попитом на фахівців, які беруть найменших пацієнтів, тому записуватися краще завчасно.

Дорослим пацієнтам теж не варто сподіватися, що хвороба пройде сама по собі, і нехтувати зовнішніми змінами: вони можуть свідчити про серйозні внутрішні захворювання. Точну відповідь на питання, чи є висип або ранки на шкірі симптомом іншої хвороби, може дати тільки дерматолог. Київ має можливість отримати консультацію провідного фахівця і детальну схему лікування, що підходить саме вам.

Зверніть увагу: перед консультацією не можна мити та обробляти уражені ділянки шкіри, інакше дерматолог може не отримати повну інформацію про захворювання. За дві доби до консультації також не рекомендується наносити мазі та ліки.

Дерматология Киев
Дерматология Киев
Дерматология Киев
Дерматология Киев
Дерматология Киев

Методи діагностики

Для повної й точної діагностики шкірного захворювання дерматологія передбачає такі заходи:

 • Вислухати скарги пацієнта та інформацію про перенесені в минулому захворювання.
 • Оглянути уражені ділянки шкіри, оцінити їх стан та розмір.
 • Провести огляд за допомогою лампи Вуда.
 • При необхідності - неінвазивний тест для виявлення дерматозів.

Додаткові діагностичні процедури:

 • шкірний тест;
 • гістологічне дослідження;
 • пошарове поскаблювання (гратаж);
 • діаскопія;
 • біохімічний аналіз;
 • алергопроби.

Лікування шкірних захворювань

Схеми лікування більшості шкірних хвороб поєднують зовнішні засоби та препарати для внутрішнього застосування. Іноді може знадобитися змінити спосіб життя - наприклад, скорегувати режим харчування, уникати прямого сонячного світла або перепаду температур. Деякі захворювання вимагають хірургічного втручання або естетичних процедур.

Так, для позбавлення від косметичних проблем на кшталт акне, вугрової висипки та комедонів, якщо вони не є наслідком внутрішніх проблем (наприклад, хвороб шлунково-кишкового тракту), найчастіше досить зовнішніх процедур - пілінгів, чисток, фізичної терапії, а також правильного підбору доглядової косметики.

Атопічний дерматит лікується спеціальними мазями та кремами, підбором гіпоалергенної косметики, а також приманням антигістамінних препаратів і вітамінів.

Контактний дерматит - прояв алергічної реакції, тому для складання терапевтичної схеми потрібен не тільки дерматолог, але й алерголог.

Для усунення грибкових інфекцій необхідний лабораторний аналіз, підбір зовнішніх протигрибкових препаратів, при необхідності - антимікотичних антибіотиків.

Лікування екземи вимагає детальної діагностики, оскільки її симптоми схожі з іншими шкірними захворюваннями.

Псоріаз вимагає комплексного підходу, оскільки ця хвороба аутоімунної природи. Крім місцевого лікування для зменшення шкірних висипань, призначається також медикаментозне лікування і фізична терапія.

Деякі новоутворення на шкірі - бородавки, папіломи, родимки (невуси) - можуть бути небезпечними для здоров'я і навіть для життя. Але видаляти їх самостійно ні в якому разі не можна! Навіть якщо родимка не схожа на злоякісну, перед операцією обов'язково проводиться дерматоскопія і гістологічне дослідження. Метод видалення також підбирає лікар після ретельної діагностики.

Переваги дерматології в Омега-Київ:

 • Широкий спектр діагностичних і лікувальних процедур як для дорослих, так і для дітей.
 • Доступна ціна прийому дерматолога і поверхневого огляду;
 • Можливість безболісного видалення рубців, акне і родимок;
 • Зручне розташування - ви зможете швидко дістатися до клініки дерматології в Києві як на громадському транспорті, так і на особистому.
 • Сучасні методики лікування - ефективні та безболісні.

Контакти відділення дерматології

Клініка дерматології в Києві при нашому медичному центрі знаходиться за адресою вул. Малишка, 39 (ст. м. Чернігівська, ст. м. Дарниця).

Для того, щоб записатися до лікаря-дерматолога (Київ) в наш медичний центр, зателефонуйте за номерами 044 333 4 333 або 0 800 753 357 або залиште заявку на сайті. Також ви можете зв'язатися з нами й уточнити час запису через будь-який зручний месенджер.