Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo

PRISCA в Києві

Автор статті:

Пономаренко Олександра Василівна

Лікар акушер-гінеколог

Що таке прентальна діагностика?

Пренатальною діагностикою називається обстеження плоду, проведене внутрішньоутробно. Ця процедура є вкрай необхідною, за її допомогою можна виявити у плода важкі спадкові захворювання: вроджені хромосомні захворювання (синдром Едвардса, Дауна, Шерешевського-Тернера, Патау), вроджені вади серця, аномалії розвитку опорно-рухового апарату, серйозні порушення формування головного мозку.

Лікарі акушери-гінекологи

Мауль Инна Игоревна

Мауль
Інна Ігорівна

Лікар акушер-гінеколог

Самосийна Оксана Александровна

Самосійна
Оксана Олександрівна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, PhD

Мокрецов Сергей Евгениевич

Мокрецов
Сергій Євгенович

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, MD, PhD

Алексеенко Лариса Ивановна

Олексієнко
Лариса Іванівна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Чужа Николай Николаевич

Чужа
Микола Миколайович

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, головний лікар, кандидат медичних наук, PhD

Заложникова Елена Ивановна

Заложнікова
Олена Іванівна

Головна медична сестра вищої категорії

Ціни на пренатальну діагностику PRISCA

Код Назва послуги Ціна Де роблять
2
Прийом гінеколога лікаря-провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії)

Прийом лікаря-провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії), (лікар акушер-гінеколог). У прийом входить попередня розмова з уточненням скарг і симптомів, огляд в гінекологічному кріслі мануально і за допомогою гінекологічних дзеркал.

600 грн.
вул. Володимирська 81-А
вул. М. Максимовича 10
вул. А. Малишка 39
148
Повторний прийом гінеколога лікаря-провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії)

Повторний прийом гінеколога лікаря-провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії). У прийом входить консультація, інтерпретація результатів аналізів та обстеження, при необхідності - повторний огляд на гінекологічному кріслі.

500 грн.
вул. Володимирська 81-А
вул. М. Максимовича 10
вул. А. Малишка 39
1
Прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог)

Прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог). У прийом входить попередня розмова з уточненням скарг і симптомів, огляд в гінекологічному кріслі мануально і за допомогою гінекологічних дзеркал, проста кольпоскопія без використання спец. розчинів.

450 грн.
вул. М. Максимовича 10
120
Повторний прийом лікаря гінеколога

Повторний прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог). У прийом входить консультація, інтерпретація результатів аналізів та обстеження, при необхідності - повторний огляд на гінекологічному кріслі, проста кольпоскопія без використання спец. розчинів.

400 грн.
вул. М. Максимовича 10
1540
Консультація акушера-гінеколога, що оперує

Консультація оперуючого акушера-гінеколога (хірург). У прийом входить попередня розмова з уточненням скарг і симптомів, огляд в гінекологічному кріслі мануально і і за допомогою гінекологічних дзеркал. Попереднє обговорення плану оперативного втручання, призначення передопераційної діагностики.

800 грн.
вул. М. Максимовича 10
Показати весь список послуг

Діагностика патологій плоду

Діагностика вроджених патологій плоду, без сумніву, на сьогоднішній день є дуже актуальною. Це пов'язано з тим, що патологія новонароджених — сьогодні не рідкість, а аномалія, яка часто зустрічається. Згідно з даними ВООЗ, вроджені патології новонароджених не мають тенденції до зниження, а постійно знаходяться на одному і тому ж рівні — приблизно 5%. Ось чому діагностика вроджених порушень у плода має важливе медичне, психологічне і соціально-економічне значення. Діагностика необхідна для поліпшення стану здоров'я нового зростаючого покоління.

Пренатальною діагностикою називається обстеження плоду, проведене внутрішньоутробно. Ця процедура є вкрай необхідною, за її допомогою можна виявити у плода важкі спадкові захворювання: вроджені хромосомні захворювання (синдром Едвардса, Дауна, Шерешевського-Тернера, Патау), вроджені вади серця, аномалії розвитку опорно-рухового апарату, серйозні порушення формування головного мозку.

Внутрішньоутробна діагностика на ранніх етапах виявляє захворювання дитини, несумісні з подальшим його життям. Після того, як сім'я дізнається від лікаря про важкі захворювання майбутньої дитини, мати і батько вирішують питання про подальше виношуванні дитини чи про переривання вагітності. Пренатальна діагностика має безліч супротивників і часто вважається негуманною, однак саме вона змушує батьків відповідати за долю ще не народженої дитини. Своєчасне переривання вагітності допомагає вирішити проблему народження важкохворих дітей, крім того, завдяки пренатальній діагностиці значно знижуються втрати в постнатальному періоді, знижується чисельність важкохворих дітей та дітей-інвалідів, що перебувають на утриманні батьків і суспільства.

Своєчасна пренатальна діагностика актуальна за умови активної взаємодії з фахівцями в області акушерства та гінекології, а також лікарів – лабораторних та інструментальних діагностів (лікарів, які проводять біохімічне дослідження крові та ультразвукове дослідження). У клініці «Омега-Київ» працюють саме такі фахівці.

 

Саме тому тут використовується PRISCA — спеціально розроблена комп'ютерна програма, за допомогою якої можна розрахувати ризик виникнення вроджених аномалій у плода. При цьому враховуються результати ультразвукового дослідження та біохімічні показники крові. Програма PRISCA має сертифікат, що дозволяє використовувати її для пренатального скринінгу.

Завдяки спеціально продуманим програмним налаштувань PRISCA працює, використовуючи лабораторні методи діагностики. Для проведення дослідження біохімічний аналіз крові та УЗД обов'язково повинні бути здані в лабораторії клініки «Омега-Київ», а не в іншій лабораторії.

Пренатальна діагностика

До пренатальным діагностичним методам насамперед належать інвазивні методи. При цьому методі необхідно проникнути в маткову порожнину для взяття матеріалу на дослідження. Щоб провести дослідження, необхідно визначити каріотип плода і виключити патологічні синдроми Дауна, Эдварса та ін. Інвазивні методи діагностики проводяться тільки при наявності суворих показань. Неінвазивними методами є безпечні для здоров'я жінки і плоду процедури. Це сканування плода за допомогою ультразвуку, виявлення в крові вагітної жінки біохімічних маркерів.

Інвазивні методи використовують для дослідження навколоплідних вод, плаценти, ворсин хоріона, крові плода, взятої з пуповини. До інвазивних методів належать амніоцентез, біопсія хоріона, кордоцентез, плацентоцентез.

Неінвазивні методи діагностики здійснюються, минаючи порожнину матки. Дослідженню підлягає кров вагітної жінки (діагноз ставиться на підставі біохімічного скринінгу сироваткових факторів матері), мазки з піхви і ультразвукове сканування плаценти і оболонок плода.

Біопсія хоріона дозволяє встановити діагноз до 12-го тижня вагітності. Біопсію роблять під контролем УЗД. Через катетер, введений в канал шийки матки і просунутий до плодного яйця, засмоктують хоріональні ворсини, потім лабораторно досліджують їх. Матеріал також можна отримати при пункції передньої черевної стінки.

 

PRISCA в Киеве
PRISCA в Киеве
PRISCA в Киеве
PRISCA в Киеве
PRISCA в Киеве
PRISCA в Киеве

Амніоцентез має на увазі забор для дослідження навколоплідної (або амніотичної рідини). Амніоцентез найчастіше роблять на 16-17 тижні вагітності.

Кордоцентез роблять після 20 тижня вагітності, а плацентоцентез — у другому триместрі вагітності, у першому випадку на дослідження беруть фрагмент плаценти, а в другому — досліджують кров плоду.

Результати аналізів готові на 3-4 день, з їх допомогою можна об'єктивно оцінювати стан здоров'я майбутньої дитини.

 

Неінвазивні дослідження можуть бути наступних видів:

  • Ультразвуковий скринінговий метод. Методика дозволяє визначити наявність аномалій за допомогою УЗД-діагностики.
  • Біохімічний скринінг. Метод використовує визначення біохімічних показників крові.
  • Комбінований скринінговий метод. Здійснюється завдяки наявності PRISCA — спеціальної комп'ютерної програми, що використовує результати біохімічного аналізу крові в поєднанні з ультразвуковим скринінгом.

Корисна інформація

Боли в спине и шее при сидячей работе

Біль у спині та шиї при сидячій роботі

Чего нужно избегать после лечения эрозии шейки матки?

Чого потрібно уникати після лікування ерозії шийки матки?

Боли в спине – показатель протрузии?

Біль у спині – ознака протрузії?

Чем опасен холецистит при беременности?

Чим небезпечний холецистит при вагітності?

Чем опасен токсоплазмоз?

Чим небезпечний токсоплазмоз?

Чем опасен трихомониаз?

Чим небезпечний трихомоніаз?

Чем опасна аденовирусная инфекция?

Чим небезпечна аденовірусна інфекція?

Чем опасна ОРВИ при беременности?

Чим небезпечне ГРВІ при вагітності?

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю