онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
запис на прийом через Telegram запис на прийом через WhatsApp запис на прийом через Facebook Messenger
Записатись на огляд
Demo

PRISCA

PRISCA
PRISCA
PRISCA
PRISCA

ТОЧНА ДІАГНОСТИКА

БІЛЬШЕ 14 РОКІВ ДОСВІДУ

РЕЗУЛЬТАТ У НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ

3D, 4D УЗД вагітних

Що таке прентальна діагностика?

Пренатальною діагностикою називається обстеження плоду, проведене внутрішньоутробно. Ця процедура є вкрай необхідною, за її допомогою можна виявити у плода важкі спадкові захворювання: вроджені хромосомні захворювання (синдром Едвардса, Дауна, Шерешевського-Тернера, Патау), вроджені вади серця, аномалії розвитку опорно-рухового апарату, серйозні порушення формування головного мозку.

Лікарі Ведення вагітності

Мауль Инна Игоревна
Мауль
Інна Ігорівна
Лікар акушер-гінеколог
Самосийна Оксана Александровна
Самосійна
Оксана Олександрівна
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, PhD
Мокрецов Сергей Евгениевич
Мокрецов
Сергій Євгенович
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, MD, PhD
Алексеенко Лариса Ивановна
Олексієнко
Лариса Іванівна
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії
Чужа Николай Николаевич
Чужа
Микола Миколайович
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, головний лікар, PhD
Примак Ирина Анатольевна
Примак
Ірина Анатоліївна
Старша медична сестра

Ціни на послуги

Код Назва послуги Ціна Де роблять
2
Прийом гінеколога лікаря-провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії)

Прийом лікаря-провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії)(лікар акушер-гінеколог: консультація, огляд, проста кольпоскопія)

600 грн.
ул. Владимирская 81-А
ул. А. Малышко 39
ул. М. Максимовича 10
148
Повторний прийом гінеколога лікаря -провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії)

Повторний прийом гінеколога лікаря -провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії)

500 грн.
ул. М. Максимовича 10
1
Прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог)

Прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог: консультація, огляд, проста кольпоскопія)

450 грн.
ул. М. Максимовича 10
пр-т В. Маяковского 70
ул. А. Малышко 39
120
Повторний прийом лікаря гінеколога

Повторний прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог: консультація)

400 грн.
ул. М. Максимовича 10
пр-т В. Маяковского 70
ул. А. Малышко 39
1540
Консультація акушера-гінеколога, що оперує

Консультація акушера-гінеколога, що оперує

800 грн.
ул. М. Максимовича 10
Показати весь список послуг

Діагностика патологій плоду

Діагностика вродженимих патологій плоду, без сумніву, на сьогоднішній день є дуже актуальною. Це пов'язано з тим, що патологія новонароджених — сьогодні не рідкість, а аномалія, яка часто зустрічається. Згідно з даними ВООЗ, вроджені патології новонароджених не мають тенденції до зниження, а постійно знаходяться на одному і тому ж рівні — приблизно 5%. Ось чому діагностика вроджених порушень у плода має важливе медичне, психологічне і соціально-економічне значення. Діагностика необхідна для поліпшення стану здоров'я нового зростаючого покоління.

Пренатальною діагностикою називається обстеження плоду, проведене внутрішньоутробно. Ця процедура є вкрай необхідною, за її допомогою можна виявити у плода важкі спадкові захворювання: вроджені хромосомні захворювання (синдром Едвардса, Дауна, Шерешевського-Тернера, Патау), вроджені вади серця, аномалії розвитку опорно-рухового апарату, серйозні порушення формування головного мозку.

Внутрішньоутробна діагностика на ранніх етапах виявляє захворювання дитини, несумісні з подальшим його життям. Після того, як сім'я дізнається від лікаря про важкі захворювання майбутньої дитини, мати і батько вирішують питання про подальше виношуванні дитини чи про переривання вагітності. Пренатальна діагностика має безліч супротивників і часто вважається негуманною, однак саме вона змушує батьків відповідати за долю ще не народженої дитини. Своєчасне переривання вагітності допомагає вирішити проблему народження важкохворих дітей, крім того, завдяки пренатальній діагностиці значно знижуються втрати в постнатальному періоді, знижується чисельність важкохворих дітей та дітей-інвалідів, що перебувають на утриманні батьків і суспільства.

Своєчасна пренатальна діагностика актуальна за умови активної взаємодії з фахівцями в області акушерства та гінекології, а також лікарів – лабораторних та інструментальних діагностів (лікарів, які проводять біохімічне дослідження крові та ультразвукове дослідження). У клініці «Омега-Київ» працюють саме такі фахівці.

 

Саме тому тут використовується PRISCA — спеціально розроблена комп'ютерна програма, за допомогою якої можна розрахувати ризик виникнення вроджених аномалій у плода. При цьому враховуються результати ультразвукового дослідження та біохімічні показники крові. Програма PRISCA має сертифікат, що дозволяє використовувати її для пренатального скринінгу.

Завдяки спеціально продуманим програмним налаштувань PRISCA працює, використовуючи лабораторні методи діагностики. Для проведення дослідження біохімічний аналіз крові та УЗД обов'язково повинні бути здані в лабораторії клініки «Омега-Київ», а не в іншій лабораторії.

Пренатальна діагностика

До пренатальным діагностичним методам насамперед належать інвазивні методи. При цьому методі необхідно проникнути в маткову порожнину для взяття матеріалу на дослідження. Щоб провести дослідження, необхідно визначити каріотип плода і виключити патологічні синдроми Дауна, Эдварса та ін. Інвазивні методи діагностики проводяться тільки при наявності суворих показань. Неінвазивними методами є безпечні для здоров'я жінки і плоду процедури. Це сканування плода за допомогою ультразвуку, виявлення в крові вагітної жінки біохімічних маркерів.

Інвазивні методи використовують для дослідження навколоплідних вод, плаценти, ворсин хоріона, крові плода, взятої з пуповини. До інвазивних методів належать амніоцентез, біопсія хоріона, кордоцентез, плацентоцентез.

Неінвазивні методи діагностики здійснюються, минаючи порожнину матки. Дослідженню підлягає кров вагітної жінки (діагноз ставиться на підставі біохімічного скринінгу сироваткових факторів матері), мазки з піхви і ультразвукове сканування плаценти і оболонок плода.

Біопсія хоріона дозволяє встановити діагноз до 12-го тижня вагітності. Біопсію роблять під контролем УЗД. Через катетер, введений в канал шийки матки і просунутий до плодного яйця, засмоктують хоріональні ворсини, потім лабораторно досліджують їх. Матеріал також можна отримати при пункції передньої черевної стінки.

 

PRISCA - фотографії

omega
omega
omega
omega
omega
omega

Амніоцентез має на увазі забор для дослідження навколоплідної (або амніотичної рідини). Амніоцентез найчастіше роблять на 16-17 тижні вагітності.

Кордоцентез роблять після 20 тижня вагітності, а плацентоцентез — у другому триместрі вагітності, у першому випадку на дослідження беруть фрагмент плаценти, а в другому — досліджують кров плоду.

Результати аналізів готові на 3-4 день, з їх допомогою можна об'єктивно оцінювати стан здоров'я майбутньої дитини.

 

Неінвазивні дослідження можуть бути наступних видів:

  • Ультразвуковий скринінговий метод. Методика дозволяє визначити наявність аномалій за допомогою УЗД-діагностики.
  • Біохімічний скринінг. Метод використовує визначення біохімічних показників крові.
  • Комбінований скринінговий метод. Здійснюється завдяки наявності PRISCA — спеціальної комп'ютерної програми, що використовує результати біохімічного аналізу крові в поєднанні з ультразвуковим скринінгом.

Корисна інформація

Что делать, если плохие анализы мочи?

Що робити, якщо погані аналізи сечі?

Боли в спине и шее при сидячей работе

Біль у спині та шиї при сидячій роботі

Чего нужно избегать после лечения эрозии шейки матки?

Чого потрібно уникати після лікування ерозії шийки матки?

Боли в спине – показатель протрузии?

Біль у спині – ознака протрузії?

Чем опасен холецистит при беременности?

Чим небезпечний холецистит при вагітності?

Чем опасен токсоплазмоз?

Чим небезпечний токсоплазмоз?

Чем опасен трихомониаз?

Чим небезпечний трихомоніаз?

Чем опасна аденовирусная инфекция?

Чим небезпечна аденовірусна інфекція?

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю