Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

УЗД дитині в Києві

Діагностика різноманітних дитячих захворювань часто стає справжньою проблемою з точки зору батьків. Труднощі з медичним оглядом виникають через те, що діти часто не вміють самостійно визначити і правильно пояснити, що саме її турбує, а більшість обстежень і діагностичних процедур дискомфортні для дитини, що може негативно вплинути на достовірність їх результати.

Ціни на УЗД для дітей

Комплекс "УЗД для жінок" (Щитоподібна залоза, органів малого тазу, молочні залози) 1300 ₴ записатися
УЗД молочних залоз і зон лімфовідтоку + доплерівське картування 500 ₴ записатися
УЗД щитоподібної залози + доплер 400 ₴ записатися
УЗД трансабдомінальне органів малого тазу у жінок + доплер 600 ₴ записатися
Показати все Сховати

Найбільш доступним і ефективним методом обстеження дітей є використання УЗД для дітей. Дана процедура дозволяє в режимі реального часу спостерігати за процесом функціонування досліджуваних органів. При цьому процедура безболісна і не вимагає повного знерухомлення маленького пацієнта - достатньо відволікти його іграшкою або книжкою.

Прийти в наш медичний центр на УЗД з дитиною можна на тих же умовах, що і при записі на діагностику дорослого пацієнта: за попереднім записом і згідно з направленням лікаря.

Показання до проведення УЗД дитини

Дітей направляють на УЗД як з профілактичною метою, так і для діагностики певного функціонального порушення – вродженого чи набутого. Прикладами показань можуть бути:

 • ехокардіографія дитині з підозрою на ваду серця;
 • дитяче УЗД органів черевної порожнини при підозрі на захворювання шлунково-кишкового тракту;
 • УЗД щитовидної залози, якщо в анамнезі батьків є порушення функцій цього органу - вони мають спадковий характер;
 • нейросонографія при підозрі на психоневрологічний або поведінковий розлад (СДУГ, РАС);
 • УЗД репродуктивних органів для оцінки їх розвитку тощо.

УЗД дитини також роблять з допплерографією, якщо необхідно оцінити кровотік і стан судин в досліджуваній області. Всі види УЗД, які роблять дорослим, доступні і дітям.

Лікарі УЗД-діагностики

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Протипоказання до проведення дитячого УЗД

УЗД для дітей безпечно, як і для дорослих, і практично не має протипоказань. Єдина перешкода для проведення процедури - якщо шкіра в досліджуваній області має рани, опіки або уражена будь-яким шкірним захворюванням - це створює механічну перешкоду для ультразвукового датчика.

Основні переваги використання методу УЗД для дітей

 • Повністю безболісна процедура

Обстеження за допомогою УЗД є неінвазивним методом, тобто не вимагає порушення природних бар'єрів організму (шкіри та слизових оболонок). Крім того, проведення даного дослідження не вимагає істотних обмежень рухової активності дитини, що робить процес його проходження максимально комфортним як для дитини, так і для її батьків.

 • Високий рівень інформативності

Застосування УЗД дозволяє детально оглянути і оцінити стан більшості внутрішніх органів маленької людини. Крім того, існує ряд захворювань, виявити які на ранніх стадіях можливо тільки при їх візуалізації за допомогою УЗД.

 • Безпека

Ультразвукові хвилі, на відміну від рентгенівських променів, не роблять негативного впливу на організм людини, а також ніяк не впливають на роботу внутрішніх органів і результати лабораторних досліджень.

 • Швидкість процедури

УЗД дітей для дослідження окремих внутрішніх органів, як правило, не займає більше 15 хвилин, а в багатьох випадках триває всього 3-4 хвилини. Окрім економії особистого часу батьків, така тривалість процедури мінімізує дискомфорт, який відчуває більшість дітей під час перебування в кабінеті лікаря. Крім того, більшість видів УЗД не вимагають спеціальної попередньої підготовки.

 • Доступність

У порівнянні з багатьма іншими методами, ультразвукова технологія широко поширена практично у всіх приватних і державних клініках. Залежно від місця проведення процедури існують серйозні відмінності в технологічності ультразвукових апаратів і рівні професійної кваліфікації лікарів, які проводять обстеження та консультації. Однак навіть у найкращих приватних клініках Києва ціна на цей вид дослідження, як правило, відносно невисока.

Види УЗД для дітей

Загалом дитяче УЗД мало чим відрізняється від процедури ультразвукового дослідження дорослих пацієнтів. За показаннями в медичному центрі «Омега-Київ» дітям проводяться наступні процедури УЗД:

 • ехокардіографія;
 • доплерографія судин головного мозку та шиї;
 • нейросонографія;
 • нейросонографія з транскраніальним дуплексним скануванням;
 • УЗД лімфовузлів;
 • УЗД внутрішніх органів;
 • УЗД суглобів тощо.

При цьому ціни на послуги УЗД для дітей такі ж, як і для дорослих. Діагностика для найменших пацієнтів проходить у спокійній та доброзичливій обстановці.

Фотографії діагностичного центра

УЗИ ребенку в Киеве
УЗИ ребенку в Киеве
УЗИ ребенку в Киеве
УЗИ ребенку в Киеве

Де в Києві зробити УЗД дітям?

У медичному центрі «Омега-Київ» дітям проводять всі ті ж види УЗД, що і дорослим. Зробити УЗД малюка можна за адресами: 

 • вул. М. Максимовича, 10 - для дітей старше 4 років;
 • вул. А. Малишка, 39 - для дітей старше 5 років;
 • вул. Володимирська, 81-А - для дітей старше 12 років.

Клініка Омега Київ пропонує найкращі ціни та умови на УЗД для дітей. Передові сучасні технології, а також найвищий рівень кваліфікації наших лікарів та медперсоналу дозволяють нам максимально ефективно та якісно діагностувати та лікувати різноманітні захворювання, а також забезпечити максимальний комфорт для дитини під час перебування у нас. клініка.

Записатися на прийом до наших УЗ-фахівців можна по телефону або через будь-який зручний для вас месенджер, а також через форму на сайті.

Поширені питання

Як УЗД впливає на дитину?

УЗД для дітей абсолютно безпечне - так само, як і для дорослих.

Як часто потрібно робити УЗД дитині?

Періодичність УЗД для дітей залежить тільки від медичних показань і рекомендацій лікаря.

Чи потрібно робити УЗД дітям?

Так, якщо необхідно поставити точний діагноз, лікуючий лікар порекомендує дитині УЗД.

Чи можна пити воду перед УЗД дитині?

Це залежить від області дослідження. Наприклад, під час УЗД органів черевної порожнини не можна пити воду, більше того - рекомендується повністю виключити їжу і пиття за кілька годин до діагностики. Якщо проводиться дослідження другої області, то рекомендації інші, тому всю інформацію слід отримати заздалегідь у лікуючого лікаря.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Бабенко Анна Михайловна

Автор статті:

Бабенко Ганна Михайлівна

Лікар УЗД, лікар функціональної діагностики, лікар загальної практики - сімейної медицини

Список літератури

 1. Спорные вопросы ультразвуковой диагностики при заболеваниях органов грудной клетки – Е.Ю. Дмитриева, А.В. Катилов, Е.С. Откаленко, Л.Н. Бровинская, городская больница «Центр матери и ребенка», Винницкий национальный медицинский университет им. Н.И. Пирогова.
 2. Ранняя диагностика эндокринной патологии у детей и подростков – автор: Е.В. Большова, к.м.н., руководитель отделения детской эндокринной патологии Института эндокринологии и обмена веществ им. В.П. Комиссаренко АМН Украины, г. Киев, 27.03.2015.
 3. Безопасно ли для ребенка проведение УЗИ в период беременности? – Щербак И. Б., Редакция «Украинского медицинского журнала».
 4. Детская гастроэнтерология: наука и практика – Колесник М., Издательство «МОРИОН».
 5. Инфекции мочевыводящих путей у детей: что нового? – Подготовила Илона Цюпа.

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все

Відгуки про нашу клініку

Залишити відгук
Ваше повідомлення надіслано!
При відправці повідомлення сталася помилка. Продублюйте його, будь ласка, на пошту адміністратора mc.omegakyiv@gmail.com
capcha
Для того, щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами