Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Протез синовіальної рідини в Києві

Протез синовіальної рідини – це ін'єкція гіалуроновою кислотою, яка забезпечує суглобовим поверхням відмінне ковзання без тертя між собою.

Ціни на протез синовіальної рідини

Прийом лікаря ортопеда-травматолога - провідного спеціаліста (лікар вищої категорії)(консультація, огляд) 1000 ₴ записатися
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 ₴ записатися
Накладення гіпсової пов'язки 300 ₴ записатися
Показати все Сховати

Останнім часом в ортопедії все частіше стали застосовуватися засоби, які носять назву протези синовіальної рідини. До складу кожного лікарського засобу цієї групи входить гіалуронова кислота.

Гіалуронова кислота - це рідина, яка забезпечує суглобовим поверхням відмінне ковзання без тертя між собою. Вона також бере участь в амортизації суглоба і допомагає запобігти різкім перепадам тиску всередині нього. Особливо важливо це для тих людей, які постійно відчувають навантаження на коліна, стегна та інші суглобові поверхні.

У медичному центрі «Омега-Київ» успішно застосовується один з найбільш ефективних і перспективних методів лікування артрозу і остеоартрозів суглобів - внутрішньосуглобові ін'єкції препаратів гіалуронової кислоти.

З 2003 року цей метод входить в список заходів, рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров'я для пацієнтів з легкими та помірними симптомами остеоартрозу. Препарати гіалуронової кислоти істотно і тривалий час (6-12 міс) зменшують больовий синдром, знімають набряк, збільшують обсяг рухів, допомагають відстрочити необхідність в операції із заміни суглоба.

Найчастіше, внутрішньосуглобова терапія препаратами гіалуронової кислоти застосовується при недостатній ефективності консервативних методів лікування: таблеток, мазей, звичайних уколів, і.т.д. Вона істотно зменшує залежність від анальгетиків і протизапальних препаратів, надає тривалий лікувальний ефект, сповільнює швидкість прогресування остеоартрозу і дозволяє надовго відстрочити операцію по заміні суглоба.

Показання для застосування протезів синовіальної рідини

 • деформуючий артрит
 • Первинний або вторинний артроз
 • Травматичні ураження.
 • Постравматіческій артрит
 • Тугорухливість.
 • Профілактика дегенеративних змін.
 • Остеоартроз.

Лікарі-ортопеди та травматологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Протипоказання для застосування протезів синовіальної рідини

 • вагітність
 • дитячий вік до 18 років
 • годуючі матері

В які суглоби можна вводити препарати гіалуронової кислоти?

Препарати гіалуронової кислоти можна вводити практично в будь-які суглоби людини, але найчастіше вони вводяться в колінні, тазостегнові і плечові суглоби.

Переваги внутрішньосуглобових ін'єкцій препаратів гіалуронової кислоти:

 • Зменшення болю і поліпшення рухливості суглобів
 • Зменшення потреби в знеболюючих і протизапальних препаратах
 • Збереження лікувального ефекту протягом року після повного курсу лікування
 • Стимуляція синтезу природної гіалуронової кислоти і відновлення пружності суглобового хряща
 • Уповільнення прогресування остеоартрозу і можливість уникнути радикальних хірургічних заходів із заміни ураженого суглоба на штучний.
 • Прекрасна переносимість та відсутність серйозних побічних явищ

Ін'єкції препаратів гіалуронової кислоти в медичному центрі «Омега-Київ».

Всі кошти на основі натрію гіалуронату потрібно вводити тільки в порожнину суглоба і зробити це може тільки досвідчений ортопед-травматолог.

У медичному центрі «Омега-Київ» внутрісуглобні введення препаратів гіалуронової кислоти проводяться строго під візуальним контролем УЗД, що гарантує точне попадання в порожнину суглоба і введення оптимальної дози лікарського препарату.

Внутрісуглобні введення виконуються висококваліфікованими ортопедами, з великим досвідом роботи, в стерильних умовах, з дотриманням всіх правил безпеки для пацієнта.

Рекомендований курс лікування - 1 раз на рік по 3 -5 внутрішньосуглобових ін'єкцій з інтервалами в один тиждень. При необхідності курс лікування повторюють через рік.

Який препарат гіалуронової кислоти найкращий?

Універсального препарату, який би підходив всім пацієнтам і був би найефективнішим, поки немає, тому лікарі ортопеди-травматологи нашого центру індивідуально консультують кожного пацієнта і в залежності від стадії та перебігу захворювання підбирають найбільш підходящий препарат.

Протез синовиальной жидкости в Киеве
Протез синовиальной жидкости в Киеве
Протез синовиальной жидкости в Киеве
Протез синовиальной жидкости в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати