Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Ціни відділення ортопедії та травматології

У прайс-листі зазначено вартість консультації лікаря-ортопеда та всіх видів лікувальних процедур ортопедії (Київ): вправлення вивихів, репозиція неускладнених переломів, накладення пов'язок та фіксаторів, видалення сторонніх тіл, фізіотерапії.

Код Назва послуги Ціна
2013 Прийом лікаря ортопеда-травматолога провідного спеціаліста 1000 грн.
2011 Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 грн.
2012 Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 грн.
2150 Накладення гіпсової пов'язки 300 грн.
2151 Зняття гіпсової пов'язки 250 грн.
2152 Накладення еластичної пов'язки 150 грн.
2153 Закрита репозиція фрагментів перелому кісток 950 грн.
2154 Вправлення вивиху плечової кістки, кісток передпліччя та ін. 900 грн.
2155 Видалення чужорідного тіла м'яких тканин 1500 грн.
2156 Пункція суглоба 550 грн.
Показати весь список послуг

Що таке сучасна ортопедія та травматологія?

Сучасна ортопедія та травматологія у Києві вивчає діагностику та лікування різноманітних травм та захворювань опорно-рухового апарату, а також методи реабілітації пацієнтів. Завдання ортопеда-травматолога - лікування та профілактика артритів, артрозів та інших захворювань суглобів та хребта, а також лікування та реабілітація після переломів, вивихів та забитих місць. Ортопедія і травматологія за своєю сутністю близька до фізики та механіки, тому що функції опорно-рухового апарату підпорядковуються тим самим законам. Механічні процеси, що відбуваються у живому організмі, вивчає така дисципліна, як біомеханіка, і вона є важливою складовою у вищеназваних медичних дисциплінах. Саме на ній базуються основні методики лікування травм та хвороб зв'язок, кісток та суглобів.

Лікарі-ортопеди та травматологи

Ортопед - це лікар, який займається діагностикою та лікуванням захворювань хребта, суглобів та навколишніх тканин, а також лікуванням травм та реабілітацією після них. Для цього проводиться як консервативне, так і хірургічне лікування у залежності від специфіки та стадії хвороби чи травми.

У відділенні ортопедії та травматології у Києві, в МЦ Омега-Київ приймає досвідчений та кваліфікований ортопед-травматолог Ківа Максим Ігорович.

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Коли потрібна консультація лікаря-ортопеда?

  • Травма будь-якого характеру, особливо, якщо вона супроводжується сильним непрохідним болем, набряками та аномальною рухливістю.
  • Ниючі або прострілюючі болі в спині та шиї.
  • Сильні набряки ніг увечері.
  • Хрускіт у суглобах при найменшому русі.
  • Скутість у суглобах.

Ортопедія передбачає комплексне лікування як травм (переломів, забитих місць, вивихів), так і дегенеративних або запальних захворювань суглобів.

Діагностика хвороб

Проблеми зі здоров'ям опорно-рухового апарату можуть виникнути у будь-якому віці. Від травм та викривлень хребта не застрахований ніхто, у тому числі маленькі діти. До того, через свою допитливість, рухливість та контактність малюки більше ризикують отримати забій, вивих або перелом. Ще одна проблема, з якою стикаються діти шкільного віку - сколіоз, що виникає через неправильну поставу і малорухливий спосіб життя (наприклад, при надто високому навантаженні в школі, малій кількості прогулянок та фізичної активності).

Дорослі люди, особливо при малорухливому способі життя та сидячій роботі, звертаються до відділення ортопедії зі скаргами на біль у спині - “провісники” остеохондрозу, гриж та протрузій. Для профілактики цих захворювань потрібно стежити за поставою та давати помірне фізичне навантаження для всього тіла.

У старшому віці, а також після травми може виникнути остеоартроз – захворювання суглоба, при якому хрящова тканина поступово зношується. Цей процес незворотній, але на ранніх стадіях прогресування хвороби ще можна сповільнити. У запущеній стадії лікування лише хірургічне – ендопротезування.

Лікування виробничих, побутових та спортивних травм - також завдання ортопедії та травматології.

Ортопедія та травматологія у Києві в медичному центрі Омега-Київ – це команда висококласних професіоналів, здатних точно поставити діагноз у найскладніших випадках. Завдяки сучасному високоточному обладнанню для МРТ, КТ та рентгенологічної діагностики, наші фахівці можуть виявити будь-яку патологію або травму опорно-рухового апарату. Крім того, в нашому медичному центрі доступна артроскопія – процедура, за допомогою якої можна діагностувати пошкодження м'яких тканин усередині суглоба.

Консервативне лікування

Специфіка ортопедії та травматології полягає в тому, що консервативне лікування займає не першорядну, хоч і важливу роль. Травма лікується насамперед спокоєм і часом, медикаменти можуть лише трохи прискорити процес регенерації.

Лікування важких травм – вивихів, переломів – вимагає знання основ біомеханіки. Насамперед це стосується репозиції перелому (повернення кісток у правильне положення), а також вправлення вивихнутих суглобів. Ортопед повинен розуміти механізм травми та вміти його компенсувати перед тим, як знерухомити зламану кістку для подальшого зрощення. Перелом, що неправильно зріс, надалі може призвести до тяжких порушень функції кінцівки та значно погіршити якість життя, а виправити цю помилку можна тільки одним шляхом - зламати кістку і зробити правильну репозицію.

Консервативне лікування травм та хвороб суглобів, кісток та зв'язок полягає в наступному:

  • Іммобілізація. Перелом фіксується жорсткою гіпсовою пов'язкою, розтягування та вивих після вправлення - за допомогою еластичного бинта.
  • Ін'єкційне лікування - блокади та пункції. Завдання і тих, і інших - зняття болю та запалення, відмінність тільки в тому, що блокада вводиться в м'які тканини, а пункція - безпосередньо у порожнину суглоба.
  • Плазмоліфтинг – ін'єкційне лікування нового покоління. Цей метод ґрунтується на введенні пацієнтові плазми його власної крові. Речовини, що містяться в ній, прискорюють процеси регенерації. Крім того, цей метод є безпечним для алергіків.
  • Лікувальна фізкультура, масаж, фізична терапія - "класика" консервативного лікування в ортопедії та травматології у Києві. Їхнє завдання - поступове відновлення функції травмованої частини тіла. Як правило, ці методи призначаються як реабілітаційний комплекс - наприклад, коли зламана кістка вже зросла і необхідно відновити тонус м'язів, а іноді й рухливість суглоба після тривалої іммобілізації.
  • Ударно-хвильова терапія - один із сучасних різновидів фізичної терапії, заснований на впливі звукових хвиль на травмовану ділянку. Як і інші фізіотерапевтичні методи, ударно-хвильова терапія застосовується для прискорення регенерації ушкоджених тканин.

Переваги лікування в Омега-Київ

Висококваліфіковані лікарі, сучасне багатофункціональне обладнання та широкий вибір методів лікування та реабілітації – це травматологія (Київ) у МЦ “Омега Київ”. Кваліфікація та практичний досвід наших фахівців дозволяють знайти підхід та правильний метод лікування навіть у занедбаних випадках.

Де приймають ортопеди?

У медичному центрі "Омега-Київ" ви можете записатися на прийом до ортопедії (Київ). Лікар ортопед-травматолог приймає на вул. Максимовича, 10 (ст.м. Васильківська, ст.м. Виставковий центр). Дістатися цією адресою легко і просто на будь-якому транспорті.

Запис на консультацію ортопеда здійснюється за телефоном, через будь-який зручний вам месенджер або форму запису на сайті (в останньому випадку слід дочекатися дзвінка оператора для уточнення та підтвердження запису).

Ортопедия и травматология в Киеве
Ортопедия и травматология в Киеве
Ортопедия и травматология в Киеве
Ортопедия и травматология в Киеве
Ортопедия и травматология в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Ківа Максим Ігорович

Лікар ортопед-травматолог

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати