Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

УЗД суглобів в Києві

УЗД суглобів – ефективний метод діагностики, що відрізняється високою інформативністю та відсутністю шкідливого променевого впливу на організм. За допомогою ультразвукового дослідження отримують точні дані про структуру суглоба та характер патологічних процесів. УЗ-скануванню підлягають різні зчленування нижніх (гомілковостопний, колінний, тазостегновий) і верхніх кінцівок (променево-зап'ястковий, ліктьовий, плечовий, суглоби кисті), скронево-нижньощелепний суглоб.

Ціни на УЗД суглобів

УЗД кульшових суглобів 400 ₴ записатися
УЗД одного суглобу (плечового, ліктьового, колінного, променево-зап’ясткового, гомілково-ступневого, нижньощелепного) 300 ₴ записатися
УЗД двох суглобів (плечового, ліктьового, колінного, променево-зап’ясткового, гомілково-ступневого, нижньощелепного) 400 ₴ записатися

Показання для проведення УЗД суглобів

Ультразвук дозволяє отримати детальну візуалізацію зчленування та прилеглих м'яких тканин (м'язів, сухожилля, судин), оцінити місце розташування суглоба, структуру хряща, виявити наявність рідини в синовіальній оболонці, відрізнити звичайне запалення від ревматоїдного ураження. Крім того, за допомогою УЗД суглобів можна проаналізувати якість роботи суглобових з'єднань у русі.

 • Травми, вивихи та підвивихи, гематоми, пошкодження зв'язок, сухожилля, навколосуглобових м'язів: найчастіше схильні до гомілковостопних, колінних, ліктьових суглобів.
 • Дегенеративно-дистрофічні захворювання (остеоартроз): пальці кистей, колінний, тазостегновий суглоби. Остеоартрозом часто страждають люди із зайвою вагою та надмірним навантаженням на суглоби (капсулу, синовіальну оболонку, хрящ, субхондральну кістку, зв'язки, навколосуглобові м'язи).
 • Ерозії суглобових поверхонь (остеоартрит): великі суглоби – колінні, стегнові.
 • Системні або аутоімунні захворювання (ревматоїдний артрит): можуть зачіпати практично будь-які зчленування, частіше – дрібні (пензлі, стопи).
 • Захворювання, спричинені порушеннями обміну речовин (артроз): частіше – колінний, кульшовий.
 • Запалення - суглобової сумки (бурсит), сухожилля (тендиніт), синовіальної оболонки (синовіт): плечові, променезап'ясткові, тазостегнові суглоби.
 • Кісти та новоутворення.
 • Вроджені патології: дисплазія кульшового суглоба, вроджений вивих коліна.
 • Підготовка до хірургічного лікування (ендоскопічні операції), біопсія суглобових тканин для подальшого дослідження.

Симптоми, що потребують УЗД суглобів

Обстежитись, пройти УЗД суглобів необхідно при появі патологічних симптомів:

 • Болі в ділянці суглобів, пов'язані з травмою або неясною етіологією.
 • Обмеження рухливості.
 • Припухлість, набряк, збільшення зчленування розміром, візуально помітна деформація.
 • Локальне почервоніння.
 • Хрускіт, клацання в суглобах (під час руху, згинання та розгинання).
 • М'язові болі.
 • Слабкість у руках.

Підготовка до УЗД суглобів

Серед переваг УЗД суглобів – відсутність потреби у підготовці до процедури. Перед ультразвуковим скануванням не потрібно дотримуватися дієти або обмежувати фізичну активність. Єдина рекомендація – за 4-5 днів до сеансу не проводити внутрішньосуглобові ін'єкції.

Лікарі УЗД-діагностики

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Результати УЗД суглобів

У нормі суглобові сумки візуалізуються як гіпоехогенні структури, сам суглоб без деформацій і кісткових розростань. Суглобові поверхні, покриті гіаліновим хрящем, повинні мати рівні та чіткі контури. Сама хрящова тканина – однорідна. УЗД-спеціаліст також дивиться характер харчування тканин, стан зв'язок і нервових пучків, товщину капсули, наявність випоту (скупчення рідини при запаленні) у порожнині суглоба, ревматоїдних змін, крововиливів та пухлин.

Розшифровку результатів УЗД суглобів із зазначенням усіх параметрів видають пацієнтові на руки через 10-15 хвилин після обстеження. За підсумками обстеження необхідно звернутися до лікаря (ортопеда, ревматолога, хірурга) для остаточної діагностики та подальшого лікування. При необхідності, крім УЗД суглобів, може знадобитися додаткове обстеження (аналіз синовіальної рідини, біопсія, КТ).

Переваги проведення УЗД суглобів у МЦ Омега-Київ

Клініка Омега Київ пропонує повний спектр послуг, пов'язаних з діагностикою та лікуванням проблем суглобів та різноманітних захворювань опорно-рухового апарату.

Пройти УЗД суглобів ви можете у нашому відділенні за адресою: вул. О. Малишка, 39 (М. Чернігівська, м. Дарниця). Запис за телефонами (044) 333-4-333, 0800753357 (безкоштовно з мобільного), через форму на сайті або зручний месенджер.

Обладнання

Діагностичні центри мережі Омега-Київ оснащені найсучаснішим обладнанням для ультразвукових досліджень. Лікарі клініки проводять УЗД суглобів на таких апаратах:

Toshiba Aplio XG (Японія) – цифровий УЗД сканер, що відповідає максимально високим вимогам до візуалізації. Знімки виходять ультрачіткі, об'ємні, у тривимірному вигляді або режимі реального часу (у русі – 4D), з високим рівнем деталізації навіть за глибокого проникнення. Апарат передбачає безліч програм у сфері ортопедії, кардіології, гінекології: УЗД суглобів, м'яких тканин, органів черевної порожнини, малого таза, доплерометрію.

Voluson 730 Expert від Дженерал Електрик (США) - УЗ-система з тривимірною візуалізацією. Технічні характеристики забезпечують ефективність досліджень у галузі ортопедії та травматології, акушерства та гінекології, урології, онкології та інших галузях медицини.

LOGIQ від General Electric – УЗ-обладнання з датчиками та програмним забезпеченням для скелетно-м'язової системи. Дозволяє визначати причину больового синдрому, контролювати перебіг лікування та спостерігати одужання пацієнта.

Philips ClearVue 650 – ультразвуковий апарат з широким спектром застосування, що забезпечує чіткі та детальні 2D та 3D зображення органів та структур.

Фотографії діагностичного центра

УЗИ суставов в Киеве
УЗИ суставов в Киеве
УЗИ суставов в Киеве
УЗИ суставов в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Рісо Шушковський Хосе Леонід

Лікар з ультразвукової діагностики

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати