Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

КТ пошук метастазів в Києві

Автор статті:

Павлюк Олена Вадимівна

Лікар-рентгенолог

Шановні пацієнти МЦ Омега-Київ!
З 21.03.2022 ви можете записатися на КТ-дослідження зі знижкою 10%. Прийом проводиться за адресою: вул. М. Максимовича  10, вул. А. Малишка 39.

Ціни на пошук метастазів

Шукаєте, де виконати процедуру КТ і пошук метастазів в Києві? Вартість процедури вказана в прайс-листі. Подробиці ви можете уточнити в нашому колл-центрі за телефоном або в будь-якому зручному для вас месенджері.

Код Назва послуги Ціна
1168 КТ пошук метастазів у кістках 1700 грн.
1190 Додаткове введення контрастного препарату (вага від 120 кг більше) 800 грн.
1194 Додаткове введення контрастного препарату (вага від 90 кг до 120 кг) 400 грн.
1195 Додаткове введення контрасту (вага від 70 кг до 90 кг) 250 грн.
1700 Консультація анестезіолога 300 грн.

Що таке пошук метастазів?

Метастази - це утворення з пухлинних клітин, відокремлених від осередкової пухлини. Ракові клітини переносяться в організмі кровоносними та лімфатичними судинами і дають нові "паростки". Онкологічні захворювання небезпечні для життя, проте сучасні методи лікування дають шанс одужати навіть хворим із запущеною стадією хвороби, коли пухлина вже дала метастази. Для того, щоб перемогти хворобу, потрібно виявити абсолютно всі утворення та знищити їх - як саме, вирішує лікар в кожному конкретному випадку. Пошук метастазів виконується за допомогою КТ - цей метод дозволяє побачити м'які тканини в максимальному наближенні та виявити навіть найдрібніші, але потенційно небезпечні частки.

Безпека пацієнта понад усе!
Ознайомтеся з актуальними правилами відвідування клініки, у звʼязку з поширенням COVID-19, та з нашими рекомендаціями.
Пройдіть діагностику на COVID-19
Ми проводимо дослідження за допомогою плр-тесту, плр-тесту з виїздом та антиген-тесту. Також доступна послуга забору аналізів вдома. Додатково можна провести моніторинг здоров`я під час/після коронавірусу - тест на антитіла, кт легень при коронавірусі

Лікарі-рентгенологи

У медичному центрі Омега-Київ працюють кваліфіковані та досвідчені радіологи. Вам зроблять високоточну діагностику, не пропустивши жодного злоякісного утворення, і ви зможете передати всю цю інформацію лікарю для розпису схеми лікування.

Підготовка до проведення КТ для пошуку метастазів

Перед проведенням КТ необхідно зібрати всю інформацію з історії хвороби. Крім цього, лікар повинен знати, чи немає у пацієнта алергії на контрастну йодовмісну речовину.

У нашому діагностичному центрі проводиться КТ з контрастом і без нього. Контраст потрібен для дослідження м'яких тканин - так краще візуалізуються всі новоутворення на знімках.

Безпосередньо перед процедурою потрібно зняти з себе всі металеві предмети - прикраси, ремені, шпильки - і переодягнутися в зручний одяг.

Пошук метастазів методом КТ проводиться в таких областях:

 • в кістках;
 • в легенях;
 • у лімфатичних вузлах;
 • у грудному відділі хребта;
 • у поперековому відділі хребта;
 • в тазових кістках.

Показання до проведення пошуку

Загальна слабкість, хронічна втома, і особливо різка втрата ваги та болі неясного походження - показання до термінового обстеження і пошуку метастазів. На те, що життя пацієнта знаходиться в небезпеці, можуть також вказувати такі симптоми:

Блювання, сухість у роті, болі в кістках, слабкість в м'язах, обмежена рухливість і загальмованість - симптоми метастазів в кістках і / або хребті;

Болі в грудях, рецидиви пневмонії, кривавий кашель, задишка і висока температура можуть вказувати на метастази в легенях;

Різке схуднення та збільшення лімфовузлів можуть бути симптомами ураження їх метастазами.

При найменшій підозрі на наявність метастазів потрібно негайно звертатися до лікаря: чим раніше буде розпочато лікування, тим більше буде шансів добитися стійкої ремісії.

Процедура проведення КТ (пошук метастазів)

В діагностичному центрі "Омега-Київ" проводиться пошук метастазів на високошвидкісному обладнанні Philips Brilliance 64. Це надточний сканер, здатний робити сотні тонких зрізів в різних проекціях. Завдяки цьому всі метастази будуть негайно виявлені, а інформація надана лікарю.

Процедура проводиться максимально швидко, що дозволяє знизити променеве навантаження на пацієнта.

Протипоказання до проведення

Комп'ютерна томографія (пошук метастазів в тому числі) протипоказана в таких випадках:

 • вагітність і лактація;
 • вага понад 170 кг (згідно з технічними характеристиками томографа);
 • алергія на йод - це стосується КТ з контрастом;
 • ниркова недостатність;
 • підвищений креатинін;
 • цукровий діабет;
 • гіпертиреоз;
 • гостра серцева недостатність.

Після процедури КТ потрібно пити якомога більше води - для більш швидкого виведення барвника з організму.

Як записатися на КТ (пошук метастазів)?

Записатися на пошук метастазів (Київ та область) просто: достатньо звернутися за телефонами 044 333 4 333 або 0 800 753 357, написати в будь-який із зазначених на сайті месенджерів, а також заповнити форму записи на сайті - в такому випадку з вами зв'яжуться для уточнення часу запису.

КТ і пошук метастазів проводиться в відділенні за адресою: вул. Максимовича, 10 (ст.м. Васильківська, ст.м. Виставковий центр).

КТ поиск метастазов в Киеве
КТ поиск метастазов в Киеве
КТ поиск метастазов в Киеве
КТ поиск метастазов в Киеве
КТ поиск метастазов в Киеве
КТ поиск метастазов в Киеве

Автор статті:

Автор статті:

Павлюк Олена Вадимівна

Лікар-рентгенолог

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати