Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Лікування сколіозу першого ступеня в Києві

Ціни на лікування сколіозу першого ступеня

Код Назва послуги Ціна
2003 Прийом лікаря вертебролога 450 грн.
2004 Повторний прийом лікаря вертебролога 350 грн.

Що таке сколіоз першого ступеня?

Сколіоз першого ступеня – це бічне викривлення хребта під кутом не більш 10 градусів.

Безпека пацієнта понад усе!
Ознайомтеся з актуальними правилами відвідування клініки, у звʼязку з поширенням COVID-19, та з нашими рекомендаціями.
Пройдіть діагностику на COVID-19
Ми проводимо дослідження за допомогою плр-тесту, плр-тесту з виїздом та антиген-тесту. Також доступна послуга забору аналізів вдома. Додатково можна провести моніторинг здоров`я під час/після коронавірусу - тест на антитіла, кт легень при коронавірусі

Лікарі-вертебрологи

Питання, що часто задаються про сколіоз першого ступеня

Як виправити сколіоз першого ступеня?

Щоб виправити це захворювання на початковій стадії його розвитку, необхідно зайнятися зміцненням м'язів і встановленням правильноі постави. Ранкова зарядка, плавання й гімнастика – кращі помічники на цій стадії.

Чи можна вилікувати сколіоз першого ступеня?

Сколіоз першого ступеня успішно лікується за допомогою правильно підібраних комплексів вправ і фізіотерапевтичних процедур.

Сколіоз першого ступеня – це бічне викривлення хребта під кутом не більш 10 градусів. Причини виникнення сколіозу найчастіше мають ідіопатичний характер, тобто не піддаються однозначному визначенню. Найбільш поширеним періодом сколіотичних проявів є фаза активного росту та формування організму. Однак на першій стадії розвитку це захворювання не має явно виражених симптомів і ознак, що значно ускладнює діагностику недуги.

У клініці «Омега - Киів» представлений широкий спектр сучасних апаратних можливостей для обстеження порушень розвитку кістково-м'язової системи організму людини. Досвідчений лікар-вертебролог вищої категорії проведе огляд, визначить необхідність подальших обстежень і підбере для Вас найбільш ефективний курс лікування або ж профілактики захворювання.

Симптоми сколіозу першого ступеня

На початковому етапі розвитку сколіоз не має явно виражених ознак і симптомів. Однак на огляді лікар може діагностувати:

 • незначну асиметрію плечей;
 • порушення правильної постави;
 • прогресуючий лордоз;
 • надмірну сутулість.

Результати поверхневого огляду є лише показанням до подальшої діагностики, що дозволяє точно встановити ступінь розвитку захворювання.

Причини сколіозу першого ступеня

Оскільки сколіоз у більшості клінічних випадків є ідіопатичним захворюванням, виявити його однозначні причини не завжди представляється можливим. Сколіотична хвороба на ранній стадії найчастіше з'являється в період активного росту й формування організму – у підлітковому віці. Проте, до факторів, що сприяють розвитку й прогресуванню недуги, належать:

 • синдром гіпермобільності суглобів;
 • вроджена деформація хребців;
 • різна довжина ніг;
 • порушення обміну речовин у кістках;
 • рахіт.

 

До таких факторів також можна віднести низьку рухливість у дітей, поганий м'язовий розвиток і наявність вродженого сколіозу у батьків. Всі ці фактори можуть сприяти подальшому розвитку недуги – більшому куту деформації хребта й переходу її у другий ступінь.

Види сколіозу першого ступеня

Бічне викривлення хребта під кутом до 10 градусів може набувати різної локалізації і форми. У залежності від області прояву патології розрізняють наступні види сколіозу першого ступеня:

 • шийногрудний;
 • грудопоперековий;
 • сколіоз поперекового відділу.

Залежно від форми скривлення розрізняють:

 • З-подібний сколіоз з однієї дугою викривлення;
 • S- подібний сколіоз із двома дугами викривлення;
 • Z- подібний сколіоз із трьома дугами викривлення.

Діагностика сколіозу першого ступеня

Діагностика сколіозу першого ступеня починається з відвідин досвідченого лікаря, який проведе медичний огляд і визначить показання до подальшого детального обстеження. У більшості випадків сколіоз на початковому етапі розвитку не має явно виражених ознак, що значно ускладнює його діагностику.

Лечение сколиоза первой степени в Киеве
Лечение сколиоза первой степени в Киеве
Лечение сколиоза первой степени в Киеве
Лечение сколиоза первой степени в Киеве
Лечение сколиоза первой степени в Киеве

Для одержання більш детальних даних, лікарі вдаються до рентгенографії як одного з основних методів виявлення і обстеження сколіозу. У клініці «Омега Київ» дослідження сколіотичної хвороби  проводять із застосуванням високоякісних сучасних методів діагностики, які дозволяють отримати точні дані з мінімальною дозою рентгенівського опромінення, або ж зовсім без неї.

У медичному центрі «Омега - Київ» використовують такі апаратні методи діагностики як:

 1. комп'ютерна томографія – рентгенологічний метод дослідження, що дозволяє просканувати проблемну область і отримати її тривимірний знімок. В нашій клініці  використовують найбільш сучасну модель томографа – Philipsbrilliance.
 2. магнітно-резонансна томографія – ще один метод діагностики, що дозволяє отримати пошарове зображення тканин проблемної області. Даний метод застосовують при необхідності уточнення і більшої деталізації актуальних результатів рентгенографії. Для обстеження в нашому медичному центрі використовується потужний новітній апарат Philipsachievat 16ch.

 

Лікування й профілактика сколіозу першого ступеня

На ранній стадії розвитку захворювання застосовують тільки щадні методи лікування сколіозу першого ступеня, які передбачають:

 • лікувальну фізкультуру;
 • курс масажу;
 • методики підтримки правильної постави.

Радикальні методи лікування сколіозу на ранній стадії розвитку недуги виключені. Однак слід пам'ятати, що завжди є ризик подальшого прогресування захворювання. Тому на першій стадії сколіозу показані регулярні відвідування лікаря, спостереження за станом здоров'я і регулярна фізична активність.

У клініці «Омега - Київ» вас очікує команда професійних лікарів, сучасні апаратні методи діагностики та широкий спектр профілактичних і лікувальних процедур для попередження і подолання сколіозу.

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати