Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

Проктологія в Києві

Що таке проктологія? Проктологія - це розділ гастроентерології, що вивчає діагностику, профілактику та лікування захворювань товстого кишківника (сліпа, сигмовидна та пряма кишка). Найпоширеніші хвороби у цій галузі - геморой, коліт, пухлини товстого кишківника, нориці та анальні тріщини. Специфіка цих захворювань полягає в їхній нечіткій симптоматиці (деякі взагалі протікають безсимптомно), а також у тому, що пацієнти відкладають візит до лікаря через помилкове почуття сорому, і приходять на огляд тільки у тому випадку, якщо неприємні симптоми вже стають нестерпними. Ризик розвитку проктологічних захворювань підвищують сидячий спосіб життя або, навпаки, важка фізична робота, а також незбалансоване харчування, що впливає на випорожнення, вагітність, зловживання антибіотиками та недостатній питний режим.

Ціни проктологічного відділення

Консультація проктолога 700 ₴ записатися
PDH степлерна гемороідопексія 25000 ₴ записатися
HAL-RAR (ультрозвукова перев'язка внутрішніх гемороїдальних вузлів) 25000 ₴ записатися
Естетична анопластика (висічення бахромок) 8000 ₴ записатися
Показати все Сховати

Послуги проктології Омега-Київ

У відділенні проктології, у МЦ “Омега-Київ” практикуються новітні методи видалення гемороїдальних вузлів та поліпів прямої кишки, а також консервативне лікування патологій товстого кишківника.

Консультація та огляд

На первинній консультації у проктології лікар збирає анамнез пацієнта – перенесені раніше проктологічні захворювання, а також аналогічні патології у родичів (у тому числі онкологічні), та вислуховує скарги. В обов'язковому порядку лікар-проктолог цікавиться способом життя пацієнта, оскільки він пов'язаний із багатьма факторами ризику розвитку проктологічних захворювань.

Далі пацієнт лягає на кушетку для оцінки стану параректальної зони, перевірки на наявність або відсутність гемороїдальних вузлів.

Якщо цього вимагає його стан, лікар може провести такі діагностичні процедури:

 • аноскопію - огляд дистальної частини прямої кишки та внутрішньої слизової оболонки;
 • ректороманоскопію – глибший огляд для діагностики поліпів або злоякісних новоутворень.

Також на розсуд лікаря можуть бути проведена колоноскопія, іригографія, УЗД або біопсія тканин.

Перед оглядом пацієнту слід очистити кишківник за допомогою клізми, а за день до візиту до лікаря-проктолога відмовитися від продуктів, що можуть спричинити метеоризм або розлад стільця. Не слід вживати молочні та кисломолочні продукти, зелені овочі та хліб.

Методи лікування у проктології

У відділенні проктології медичного центру "Омега-Київ" практикують комплексне лікування. Наше обладнання дозволяє використовувати у лікуванні сучасні методики із мінімальним терміном реабілітації після втручання.

 • Лігування гемороїдальних вузлів – безпечна, нетравматична та практично безболісна процедура. Застосовується для усунення невеликих гемороїдальних вузлів, розташованих всередині прямої кишки. Невеликим латексним кільцем перетискають гемороїдальний вузол біля основи, що блокує кровообіг. За кілька днів вузол відпадає разом із кільцем.
 • Геморой на початковій стадії також лікується інфрачервоною коагуляцією та склеротерапією. Це запобігає утворенню гемороїдальних вузлів.
 • Більш виражені гемороїдальні вузли, що не вправляються, видаляються такою процедурою, як гемороїдектомія.
 • Лазерне лікування практикується для позбавлення від анальних тріщин, параректальних нориць.
 • Методи лікування патологічних запорів залежать від причини, що їх викликала.
 • Антигемороїдальні свічки, мазі, креми використовуються як основний або допоміжний засіб залежно від стадії захворювання.

Лікарі-проктологи

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

У нашому відділенні проктології у Києві проводяться малоінвазивні хірургічні втручання та безопераційні процедури для лікування захворювань цієї галузі.

Захворювання, які лікує проктолог

Консультація лікаря-проктолога обов'язкова за наявності таких симптомів:

 • відчуття стороннього тіла у прямій кишці;
 • біль та дискомфорт при дефекації;
 • кров на туалетному папері;
 • шишки у ділянці заднього проходу;
 • випадання гемороїдальних вузлів;
 • кров'яні чи слизові виділення;
 • нориці у параректальній ділянці;
 • відчуття неповного спорожнення.

У відділенні проктології (Київ) нашого медичного центру проводиться лікування таких захворювань:

 • геморой;
 • поліпи прямої кишки;
 • гострий та хронічний парапроктит;
 • хронічний коліт;
 • неспецифічний виразковий коліт;
 • патологічні запори;
 • хвороба Крона.

Центр проктології у Києві: де приймають проктологи?

Відділення проктології (Київ) медичного центру "Омега-Київ" знаходиться за адресою вул. Максимовича, 10 (ст.м. Васильківська, ст.м. Виставковий центр). Дістатися до нас швидко та легко будь-яким транспортом.

Запис на консультацію до спеціаліста - за телефонами 044 333 4 333 та 0 800 753 357. Ви також можете записатися до лікаря, зв'язавшись з нашими операторами у будь-якому зручному для вас месенджері або заповнивши форму запису на сайті (у такому випадку оператор зв'яжеться з вами уточнення інформації).

Поширені питання

Хто такий лікар-проктолог?

Проктолог – вузькопрофільний фахівець, який займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань товстої кишки, анального отвору, періанальної області та промежини.

Яка різниця між проктологом та колопроктологом?

Проктолог спеціалізується на захворюваннях прямої кишки, а колопроктолог – ще й патологіями ободової кишки.

Які патології лікує проктолог?

Анальні тріщини (гострі та хронічні), геморой, поліпи анального каналу та прямої кишки, новоутворення у прямій кишці, виразкові та хронічні коліти, анальні тріщини, нориці, травми, сторонні тіла у прямій кишці.

З якими скаргами слід звернутися до проктолога?

Дискомфорт, свербіж, печіння, неприємні відчуття у зоні заднього проходу. Якщо є болючі відчуття в анальному каналі, кров, слиз або гній, відчуття об'ємного утворення або помилкові позиви на дефекацію.

Як підготуватися до прийому проктолога?

Напередодні прийому слід зробити розвантажувальний день – виключити важку газоутворювальну їжу. У день прийому – легкий сніданок та пиття. Напередодні зробити очисну клізму.

Як відбувається огляд у проктолога?

Збір симптомів, скарг та анамнезу. Проведення проктологічного огляду, при якому лікар оглядає періанальну зону та проводить пальцеве дослідження. Також використовується аноскоп – інструмент, який дозволяє оглянути пряму кишку та анальний канал.

Причини виникнення проктологічних захворювань

Основні фактори: малорухливість, часті запори, вагітність та пологи, вроджені аномалії розвитку, травми, неправильне харчування та незбалансований раціон, надмірне вживання алкоголю.

Як часто потрібно відвідувати проктолога?

З профілактичною метою варто ходити до фахівця щороку. Пацієнтам старше 50 років і тим, у кого в анамнезі є родичі, які страждають на онкологічні захворювання прямої кишки, необхідно відвідувати проктолога мінімум 2 рази на рік.

Діагностика проктологічних захворювань

Найпростіший метод – пальцеве дослідження. Ендоскопічні методи: ректороманоскопія, ректосигмоїдоскопія, колоноскопія. Рентгенологічні дослідження. Лабораторні методики. КТ та віртуальна колоноскопія.

Профілактика проктологічних патологій

Помірні фізичні навантаження, збалансований раціон з мінімумом смаженої, жирної та гострої їжі, мінімум алкоголю, натуральна білизна.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Шепетько-Домбровський Олексій Георгійович

Лікар-хірург вищої категорії, проктолог, кандидат медичних наук, PhD

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все

Відгуки про нашу клініку

Залишити відгук
Ваше повідомлення надіслано!
При відправці повідомлення сталася помилка. Продублюйте його, будь ласка, на пошту адміністратора mc.omegakyiv@gmail.com
capcha
Для того, щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами