Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

КТ-колонографія в Києві

КТ (комп'ютерна томографія) - колонографія - це процедура, яка проводиться з метою діагностики товстої кишки або усього шлунково-кишкового тракту, із застосуванням нейтральної контрастної речовини і комп'ютерного томографа.

Ціни на КТ-колонографію

КТ колонографія (гідроколонографія) + фортранс 3700 ₴ записатися

Поперечні КТ-знімки, отримані при дослідженні, можна переформатувати в декількох площинах, з подальшим 3d-моделированием.

В результаті КТ-зображення можуть бути проглянуті на моніторі комп'ютера, роздруковані на плівці або перенесені на DVD R диск.

Діагностичний центр Омега-Київ пропонує зробити КТ-колонографію на новому Philips Brilliance.

Цей сучасний апарат може робити 64 зрізи (зображення) із заданим інтервалом і з різних ракурсів, що дозволяє усебічно обстежувати потрібну частину шлунково-кишкового тракту.

Крім того, в ньому присутня технологія Essence, яка дозволяє істотно збільшити швидкість обробки зображення і понизити час і інтенсивність опромінення.

Усе це дозволяє проводити якісні дослідження і зводити до мінімуму можливі ризики для здоров'я.

Головною причиною для проведення КТ-колонографії є виявлення поліпів або раку в товстій кишці.

Поліпи є патологічними розростаннями внутрішнього шару стінки товстої кишки, які виступають в просвіті кишки.

Вони, як правило, нешкідливі, але деякі поліпи можуть перерости в рак. Це дослідження дозволяє знайти поліпи на ранніх стадіях, і запобігти можливості розвитку раку.

Лікарі-рентгенологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Показання до проведення КТ-колонографії

Показаннями до проведення КТ-колонографії можуть бути:

 • запалення товстої кишки;
 • поліпи кишковика;
 • ракові пухлини товстої кишки;
 • виразковий коліт;
 • підозра на хворобу Крону;
 • сильна слабкість.

Також КТ-колонографія рекомендується при наступних симптомах:

 • різка втрата ваги;
 • виявлення крові у фекаліях.

Підготовка до проведення

Перед проведенням КТ-колонографії в діагностичному центрі "Омега-Київ" вам буде наданий спеціальний халат. Не забудьте зняти усі металеві предмети і ювелірні прикраси.

Для того, щоб стінки товстої кишки можно було добре продивитися, за 24 години до дослідження призначається безшлакова дієта з прийомом великої кількості рідини (до 2-3 літрів в добу). Вам також призначать препарат "Діагнол" для ефективного очищення кишковика і товстої кишки.

Перед проведенням дослідження повідомите лікаря, якщо вас турбує серце, печінка або є захворювання нирок, а також про усі недавні інфекції.

Обов'язково повідомите про усі лікарські препарати, харчові добавки і трави, які ви приймаєте. Якщо ви знаєте, що у вас є алергія на йод або молюсків повідомите про це нашого радіолога. Для зменшення алергічної реакції, можливо, вам доведеться прийняти спеціальний антиалергічний препарат.

Процедура проведення КТ- колонографии

КТ-колонографиія проводиться в амбулаторних умовах. Як правило, пацієнт лежить на спині, рідше на боці або на животі. Для того, щоб пацієнтові було зручно і він не рухався, можливе застосування ременів і подушок. Далі в товсту кишку вводиться дуже тонка і гнучка трубка, через яку акуратно закачується повітря, за допомогою спеціального насоса-груші. Під дією газу пряма кишка розпрямляється і усі патології, такі як, наприклад, поліпи, стають видні, тому наступним етапом йде сканування.

Стіл з пацієнтом рухається по рейках всередину сканера, який швидко робить знімки. Оскільки в діагностичному центрі Омега-Київ використовується найсучасніше устаткування, що дозволяє отримувати зображення високої якості, кілька разів потрібно затримати дихання і не рухатися. Лікар-радіолог даватиме пацієнтові інструкції по спікерфону, вбудованому в апарат. Пацієнт і лікар можуть бачити один одного через вікно між приміщеннями.

У томографі є спеціальна кнопка, за допомогою якої пацієнт може викликати лікаря у разі екстреної необхідності. Зазвичай тривалість процедури не перевищує 15 хвилин.

Протипоказання

КТ-колонографія протипоказана:

 • При вагітності, оскільки може нести шкоду плоду в утробі. Повідомте нашого лікаря, якщо у вас є підозра на вагітність.
 • При годуванні грудьми, жінкам не рекомендується годувати грудьми дитину впродовж однієї доби після процедури.
 • Якщо вага пацієнта перевищує максимально допустиму, яка для нашого томографа складає 170 кг
 • При алергічній реакції на контрастну речовину, у тому числі на її головні складові - йод і молюски.
 • При проблемах з нирками.
 • При важкій формі цукрового діабету.

Переваги

Переваги КТ-колонографії :

Найякісніше дослідження товстої кишки, без хірургічного втручання.

Процедура унеможливлює завдання шкоди кишковику через ушкодження його стінок.

Це дослідження підходить пацієнтам, яким протипоказана колоноскопія, з порушеннями здатності крові згущуватися, важкою серцевою або дихальною недостатністю.

Одночасно з товстою кишкою, проводиться дослідження органів, які знаходяться поруч, а саме тазу і черевної порожнини.

КТ-колонография добре переноситься, і практично повністю безпечна для здоров'я!

Якщо вам необхідно зробити КТ (комп'ютерну томографію) -колонографиію в Києві, ласкаво просимо в медичний центр "Омега-Київ".

У нас ви отримаєте якісне дослідження свого організму за допомогою нового сучасного устаткування, а висококваліфіковані працівники постараються зробити ваше перебування максимально комфортним.

Запис проводиться по телефону (044) 333-4-333 або через форму "запису на прийом" на сайті.

Ми чекаємо вас за адресою: м. Київ вул. Максимовича Михаила 10.

КТ-колонография в Киеве
КТ-колонография в Киеве
КТ-колонография в Киеве
КТ-колонография в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати