Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Гістероскопія в Києві

Ціни на проведення гістероскопії

На сайті представлений прайс-лист - у ньому ви можете ознайомитись із вартістю всіх видів гістероскопії. Вартість процедури залежить від її типу та складності (якщо це хірургічне втручання).

Також у прайсі вказана вартість перебування у стаціонарі, консультації гінеколога та анестезіолога.

Код Назва послуги Ціна
1503 Офісна гістероскопія 4000 грн.
1504 Діагностична гістероскопія 5000 грн.
1505 Гістероскопія І категорії складності 6000 грн.
1506 Гістероскопія ІІ категорія складності, видалення фіброміоми 6500 грн.
1507 Гістероскопія IІІ категорії складності 8500 грн.
1540 Консультація акушера-гінеколога, що оперує 800 грн.
1524 Гістероскопія IV категорії складності 13000 грн.
351 Місцева анестезія 400 грн.
2319 Гістологічне дослідження матеріалу 1 категорії 420 грн.
2320 Гістологічне дослідження матеріалу 2 категорії 495 грн.
Показати весь список послуг

Що таке гістероскопія?

Гістероскопія – це універсальний малоінвазивний метод дослідження матки, за допомогою якого виконуються як діагностичні процедури, так і хірургічні втручання. Гістероскопом можна не лише проводити діагностику внутрішніх статевих органів, а й виконувати нескладні операції - висічення спайок, видалення поліпів, вишкрібання ендометрію. За цим принципом поділяють діагностичну та хірургічну гістероскопію. Діагностична (офісна) гістероскопія проводиться для виявлення внутрішньоматкових патологій – ендометріозу, міом, поліпів, спайок. Крихітна камера, вбудована у гістероскоп, передає збільшене у 20 разів зображення порожнини матки на екран, дозволяючи докладно розглянути її стан. У процесі лікар може оглянути всю порожнину матки та визначити місце патологічного процесу. Хірургічна гістероскопія дозволяє видаляти поліпи матки та інші новоутворення точковим методом без травмування здорової тканини. Така операція не лишає рубців та шрамів і не потребує тривалої реабілітації. Також за допомогою гістероскопа проводять резекцію ендометрію. На відміну від звичайного вишкрібання, пошкодження порожнини матки повністю виключено, тому відновлювальний період після гістероскопії набагато коротший.

Лікарі-гінекологи

У відділенні оперативної гінекології медичного центру "Омега-Київ" працює команда висококласних спеціалістів:

 • Пономаренко Олександра Василівна – акушер-гінеколог;
 • Смирнова Олена Валентинівна – лікар-анестезіолог вищої категорії.

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Показання до гістероскопії

І діагностична, і хірургічна гістероскопія можуть бути рекомендовані для виявлення та лікування різних захворювань порожнини матки. Ці процедури не залишають шрамів та рубців, не ушкоджують здорову тканину.

Гістероскопія може бути рекомендована лікарем у разі таких захворювань:

 • міома матки;
 • гіперплазія ендометрію;
 • аденоміоз;
 • поліпи матки;
 • внутрішньоматкові спайки;
 • маткові кровотечі;
 • доброякісні та злоякісні пухлини;
 • безпліддя;
 • травми матки після аборту чи невдалого вишкрібання;
 • порушення менструального циклу;
 • рецидив невиношування вагітності.

Протипоказання до гістероскопії

Попри те, що це малоінвазивна процедура, яка виконується практично без пошкодження здорової тканини матки, при деяких станах проводити гістероскопію не можна - вона може їх посилити.

Процедура категорично не рекомендується у таких випадках:

 • запальне захворювання внутрішніх статевих органів;
 • сильна маткова кровотеча;
 • вагітність;
 • рак шийки матки;
 • стеноз цервікального каналу;
 • інфекційні захворювання у гострій стадії.

Як проводиться процедура?

Через цервікальний канал у порожнину вводиться оптичний прилад із маленькою камерою. З його допомогою можна дослідити матку та гирла маткових труб.

Гінеколог вводить знеболювальне у ділянку шийки матки - це полегшує її розкриття та позбавляє від неприємних відчуттів після операції. Після цього у порожнину матки вводиться невелика кількість розчину глюкози та гістероскоп, оснащений камерою та освітлювачем.

Найкращий час для проведення процедури - 7-10 день менструального циклу - відразу після закінчення менструації, коли ендометрій невеликої товщини.

Гістероскопія (як роблять у сучасній клініці) триває до 15 хвилин. За кілька годин після операції пацієнтка вже може вирушати додому. Однак у деяких випадках потрібно спостереження лікаря ще деякий час - у цьому випадку необхідно провести кілька днів у стаціонарі.

Можливі ускладнення та відновлення після гістероскопії

Попри те, що гістероскопія малотравматична, після неї все ж таки можуть виникнути ускладнення. Тому необхідно дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, а у відновлювальний період ставитися до себе уважно та дбайливо.

Перші 10 днів після обстеження порожнини матки гістероскопом можуть спостерігатися незначні кров'янисті виділення і незначний біль, що тягне внизу живота. Цих симптомів лякатися не потрібно – вони швидко минають. Але якщо біль і кровотеча сильні, і якщо підвищується температура, до лікаря потрібно звернутися негайно.

Протягом двох тижнів не рекомендується приймати ванну, купатися у водоймах, відвідувати лазню та сауну, вести статеве життя та підіймати тяжкості. Загалом, слід дотримуватися запобіжних заходів, які лікарі радять кожній жінці ще й у період менструації. Через 2 тижні після процедури потрібно повторно звернутися до гінеколога.

Переваги проведення гістероскопії у МЦ Омега-Київ

Гістероскопія у нашому медичному центрі проводиться на сучасному надточному обладнанні. Діагностику та хірургічні операції виконують висококласні лікарі.

Після оперативного втручання ви можете проконсультуватися із лікарем щодо необхідності реабілітації у стаціонарі. У цьому випадку вам нададуть комфортну палату і постійне спостереження кваліфікованого медичного персоналу.

Як записатися на гістероскопію у Києві?

Перед записом слід обстежитись на можливі інфекції, а також виключити онкологічні захворювання. Оскільки це порожнинна операція, хоч і малоінвазивна, за кілька днів до гістероскопії слід відмовитися від газоутворювальних продуктів, напередодні ввечері нічого не їсти та зробити на ніч клізму.

Гістероскопія у Києві у МЦ “Омега-Київ” проводиться згідно з сучасними медичними протоколами на високому рівні. Ми використовуємо сучасне обладнання - ультратонкий оптичний канал, що гарантує нетравматичну діагностику, а у разі проведення хірургічного втручання - реабілітацію у найкоротший термін.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами через телефон або у будь-якому зручному для вас месенджері, щоб записатись на діагностику, консультацію гінеколога або операцію. Також для цього можна скористатися формою запису на сайті.

Фотографії хірургічного центра

Гистероскопия в Киеве
Гистероскопия в Киеве
Гистероскопия в Киеве
Гистероскопия в Киеве
Гистероскопия в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Стрижаков Станислав Александрович

Автор статті:

Стрижаков Станіслав Олександрович

Завідуючий відділенням оперативних втручань, акушер-гінеколог вищої категорії, лікар УЗД, онкогінеколог

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати