Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

МРТ кульшових суглобів в Києві

Основні патології тазостегнових (кульшових) суглобів пов'язані з травмами та хворобами інфекційної етіології. МРТ тазостегнового суглоба – інформативний та доступний метод оцінки стану кісткової, м'язової, сполучної та хрящової тканин, діагностики захворювань у цій галузі. МР-томограф робить серію 3D зображень (зрізів), які потім ретельно розшифровуються. В результаті одержують чітку діагностичну картину, на основі якої призначається лікування.

Ціни на діагностику МРТ кульшових суглобів

МРТ обох кульшових суглобів - час виконання 20 хв. 1700 ₴ записатися
МРТ обох кульшових суглобів з контрастом - час виконання 30 хв. 2700 ₴ записатися

Показання до МРТ кульшового суглоба

Проблеми із суглобами стегна виявляються такими симптомами:

 • біль, набряклість у ділянці тазостегнового зчленування (у верхній частині стегна);
 • зниження рухливості суглоба;
 • оніміння, “мурашки”, поколювання під час руху та у положенні сидячи.
 • На підставі цих скарг, а також як уточнювальне доповнення до рентгенографії або УЗД, лікар-травматолог призначає МРТ кульшового суглоба.

Основні показання:

 • дегенеративні патології (остеоартроз);
 • захворювання ревматичного характеру (анкілозуючий спондиліт або хвороба Бехтерева, ураження суглобів при системному червоному вовчаку та ін.);
 • хвороби інфекційної етіології (септичний артрит, остеомієліт);
 • вроджений вивих стегна (дисплазія);
 • асептичний некроз головки стегнової кістки;
 • рак (у тому числі з метастазами в області стегнового зчленування);
 • тендосиновіт (запалення сухожилля);
 • генетичні патології (хвороба Кальве-Пертеса);
 • травми: пошкодження зв'язок і м'язів, переломи та тріщини кісток стегна, порушення цілісності суглобової капсули, вивих тазостегнового суглоба, утиск сухожиль або нервів.

МРТ тазостегнового суглоба – необхідне обстеження перед ендопротезуванням або іншим хірургічним втручанням та для післяопераційного контролю за процесом загоєння.

МРТ кульшового суглоба з контрастом

МР- томографія стегна проводиться як із запровадженням контрастного посилення, так і без його використання, залежно від показань. Контраст (нешкідливий, гіпоалергенний препарат на основі солей гадолінію) вводиться у вену через катетер. Кількість речовини та тривалість введення розраховується лікарем-рентгенологом. Надходячи в кровотік, контраст сприяє кращій візуалізації та діагностиці таких патологій:

 • доброякісні та злоякісні пухлини, метастази;
 • приховані гематоми;
 • запалення;
 • вроджені аномалії та порушення будови м'яких тканин.

Контрастний препарат виводиться з організму самостійно протягом доби.

Протипоказання

Магнітно-резонансна томографія – неінвазивна методика і не несе променевого навантаження, тому діагностика може проводитися багаторазово відповідно до показань.

Лікарі-рентгенологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

МРТ кульшового суглоба має мінімум протипоказань:

 • металеві включення, прилади та конструкції в тілі (інсулінова помпа, протез, кардіостимулятор, титанові кліпси в судинах);
 • захворювання психіки;
 • гіперкінез (неконтрольовані рухи);
 • клаустрофобія (у цьому випадку використовуються моделі апаратів відкритого типу або застосовується медикаментозний сон);
 • наявність на тілі татуювань, нанесених фарбою з металевими частками;
 • для процедури з контрастом: вагітність, лактація, проблеми з нирками та серцем, непереносність контрастного препарату.

Підготовка до проведення МРТ кульшового суглоба

На МР-томографію необхідно прийти в одязі без металевих деталей. Годинник, смартфон, ключі та інші металовмісні предмети та електроніку перед обстеженням потрібно прибрати. Якщо проводиться МРТ кульшового суглоба з контрастом, бажано утриматися від їжі протягом 2-3 годин перед процедурою. При підозрі на алергію на контрастну речовину необхідно попередньо зробити пробу.

Візьміть із собою направлення лікаря, витяг з амбулаторної картки та інші документи щодо досліджуваної області. При повторній процедурі МРТ кульшового суглоба потрібно взяти з собою попередні результати обстеження.

Результати обстеження

Після закінчення процедури МРТ тазостегнового суглоба лікар-рентгенолог проводить розшифровку результатів сканування. Аналіз вимагає високої кваліфікації спеціаліста та досвіду роботи. Лікар оцінює загальну будову суглоба та прилеглих тканин, патофізіологічні та фізико-хімічні процеси в них, виявляє патології.

Через кілька годин або на наступну добу пацієнт може отримати результати дослідження (детальні тривимірні знімки та відеозапис в електронному вигляді) та дізнатися попередній діагноз. Далі всі матеріали МРТ тазостегнового суглоба аналізує ваш лікар і призначає лікування.

Переваги проведення МРТ кульшового суглоба в МЦ Омега-Київ

МРТ тазостегнового суглоба можна пройти в діагностичному центрі мережі клінік Омега-Київ. Сучасний високоточний томограф PHILIPS ACHIEVA 1.5 Тесла дозволяє отримати якісну тривимірну візуалізацію потрібної області.

Прийом ведуть досвідчені лікарі-рентгенологи першої категорії. Адреси відділень Омега-Київ, де можна обстежитись: вул. М. Максимовича, 10 (м. "Васильківська"), вул. А. Малишка, 39 (м. "Чернігівська", "Дарниця"). Записуйтесь на МРТ тазостегнового суглоба за телефонами (044) 333-4-333 чи 0800753357, заповнюйте форму на сайті або зв'яжіться з адміністратором через зручний месенджер.

Фотографії діагностичного центра

МРТ тазобедренного сустава в Киеве
МРТ тазобедренного сустава в Киеве
МРТ тазобедренного сустава в Киеве
МРТ тазобедренного сустава в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати