Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Лікування деформуючого спондилоартрозу грудного відділу хребта в Києві

Ціни на лікування деформуючого спондилоартрозу грудного відділу хребта

Код Назва послуги Ціна
2003 Прийом лікаря вертебролога 550 грн.
2004 Повторний прийом лікаря вертебролога 450 грн.
322 Масаж вакуумний терапевтичний (ЛОД) 150 грн.
2131 Електрофорез БТЛ 150 грн.
2200 Масаж м'язів спини (три відділи) 500 грн.
2211 Масаж м'язів спини (шийно-комірцева зона) (30 хв.) 400 грн.
3 Розпис схеми лікування ( консультація + схема лікування) 700 грн.
33 Магнітотерапія зовнішня 170 грн.
2130 Магнітотерапія БТЛ 150 грн.
2135 Ударно-хвильова терапія (одна зона) 400 грн.
Показати весь список послуг

Що таке спондилоартроз грудного відділу хребта?

Спондилоартроз грудного відділу хребта – це дегенеративне захворювання суглобів грудного відділу хребта. Надмірні фізичні навантаження, різкі рухи й неправильний спосіб життя приводять до змін у хрящовій тканині суглобів, її стоншенню, що спричиняє ураження також і кісткової тканини.

Лікарі-вертебрологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Часті питання про спондилоартроз грудного відділу хребта

Чи можна вилікувати спондилоартроз грудного відділу хребта?

Спондилоартроз грудного відділу хребта піддається лікуванню, успіх якого залежить від своєчасного звернення до лікаря-вертебролога. На жаль, більшість пацієнтів звертаються в  клініку на другий і третій стадіях розвитку недуги, що значно ускладнює процес лікування. Для усунення недуги застосовують такі методи лікування як: масаж, тракціонна терапія, медикаменти.

Як вчасно діагностувати спондилоартроз грудного відділу хребта?

Щоб вчасно діагностувати дану недугу, слід негайно звернутися до лікаря при появі таких симптомів: ниючий біль в області грудного відділу й шиї, проява болю рано вранці при прийнятті вертикального положення, а також при змінах статичного положення тіла.

Спондилоартроз грудного відділу хребта – це дегенеративне захворювання суглобів грудного відділу хребта. Надмірні фізичні навантаження, різкі рухи й неправильний спосіб життя приводять до змін у хрящовій тканині суглобів, її стоншенню, що спричиняє ураження також і кісткової тканини.

Ця недуга не має явно виражених симптомів, супроводжуюся ниючим болем у грудній області. Тому більшість людей, що страждають від грудного спондилоартрозу, звертається по допомогу до лікаря-вертебролога на запущених стадіях захворювання. Своєчасна діагностика цієї недуги дозволить надати ефективне лікування й позбавить від неприємних ниючих болів.

У клініці «Омега - Київ» огляд проводить фахівець вищої категорії, у розпорядженні якого є високоефективні сучасні інструментальні методи діагностики й лікування спондилоартрозу.

Причини спондилоартрозу грудного відділу хребта

Спондилоартроз грудного відділу хребта зустрічається набагато рідше, ніж шийного або поперекового відділів. Але все-таки від цієї недуги страждає майже 80% людей старшого віку, а за останні роки з'явилися часті випадки захворюваності людей після 25 років.

До основних причин спондилоартрозу відносять такі суміжні захворювання як остеоартроз, коли уражаються всі суглоби хребта, і остеохондроз. Також причиною спондилоартрозу можуть бути:

 • порушення обміну речовин;
 • травми хребетного стовпа;
 • порушення статики;
 • аномалії раннього розвитку;
 • надмірні статичні навантаження на хребет;
 • підйом важких предметів;
 • плоскостопість.

Симптоми спондилоартрозу грудного відділу хребта

Головним симптомом спондилоартрозу грудного відділу є ниючий біль у грудній області. Часто пацієнти спочатку не звертають увагу на цю ознаку, поступово звикаючи до болю й сприймаючи його за норму. Оскільки грудний спондилоартроз не відзначається різкими болючими відчуттями, то люди, що страждають від нього, звертаються до лікаря на пізніх стадіях розвитку. Це, у свою чергу, утруднює швидке лікування даної недуги.

Спондилоартроз грудного відділу проявляється ниючими болями, які виникають після різкої зміни положення тіла з горизонтального на вертикальне. Тому вранці люди, що страждають даною недугою, зазнають біль у грудній області. При постійнім знаходженні в статичній позі біль також дає про себе знати, змушуючи людину міняти позу.

По мірі прогресування недуги відбувається порушення ходи, обмеження рухливості, турбує неможливість нормально повернути тулуб. В результаті знижується якість життя  хворого спондилоартрозом, що вимагає негайного лікування.

Діагностика спондилоартрозу грудного відділу хребта

Спондилоартроз грудного відділу хребта нелегко діагностувати через його локалізацію. Тому для виявлення недуги необхідно обов'язково звернутися до досвідченого лікаря-вертебролога, який проведе огляд, уточнить характер і локалізацію болючих відчуттів.

Для подальшої більш детальної діагностики необхідні інструментальні методи дослідження, які дозволять просканувати проблемну область, визначити ступінь розвитку недуги й область ураження. Із цією метою в клініці «Омега Київ» застосовують такі високоточні методи діагностики як:

 1. комп'ютерна томографія, що дозволяє отримати тривимірний знімок області ураження на підставі рентгенівського випромінювання. При цьому доза опромінення при комп'ютерній томографії натільки мінімальна, що виключає будь-який вплив на здоров'я та самопочуття пацієнта.
 2. магнітно-резонансна томографія дозволяє отримати пошаровий знімок тканин ураженої області, даючи уявлення про стадію розвитку захворювання.
 3. ультразвукове дослідження може бути показано для діагностики стану судин і синдрому вертебральної артерії.
Лечение деформирующего спондилоартроза грудного отдела позвоночника в Киеве
Лечение деформирующего спондилоартроза грудного отдела позвоночника в Киеве
Лечение деформирующего спондилоартроза грудного отдела позвоночника в Киеве
Лечение деформирующего спондилоартроза грудного отдела позвоночника в Киеве
Лечение деформирующего спондилоартроза грудного отдела позвоночника в Киеве

Лікування спондилоартрозу грудного відділу хребта

Лікування спондилоартрозу грудного відділу хребта передбачає прийом медикаментозних препаратів, а також застосування інструментальних методів лікування.

Медикаменти, які за призначенням лікаря може приймати хворий, можна віднести до таких груп:

 • препарати для зняття м'язових спазмів;
 • блокади з кортикостероїдами й анальгетиками;
 • болезаспокійливі засоби.

Для лікування спондилоартрозу також застосовують такі методи:

 • фізіолікування;
 • масаж;
 • лікувальна фізкультура.

Профілактика спондилоартрозу грудного відділу хребта

Щоб убезпечити себе від такого захворювання як спондилоартроз грудного відділу хребта, рекомендовано дотримувати простих правил:

 • вести здоровий спосіб життя;
 • стежити за харчуванням і нормальною вагою тіла;
 • уникати статичних незручних поз;
 • не піднімати тяжкості;
 • більше плавати.

У клініці «Омега Київ» представлені високоякісні сучасні методи діагностики, лікування й профілактики спондилоартрозу. Якщо Ви відчуваєте дискомфорт в області хребта, то рекомендуємо записатися на прийом до фахівця вищої категорії нашої клініки.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати