Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Лікування деформуючого спондилоартрозу поперекового відділу хребта в Києві

Ціни на лікування деформуючого спондилоартрозу поперекового відділу хребта

Код Назва послуги Ціна
2003 Прийом лікаря вертебролога 450 грн.
2004 Повторний прийом лікаря вертебролога 350 грн.
2109 Апаратне витягування хребта (тракомп'ютер) 300 грн.
3 Розпис схеми лікування ( консультація + схема лікування) 700 грн.
33 Магнітотерапія зовнішня 170 грн.
2130 Магнітотерапія БТЛ 150 грн.
2135 Ударно-хвильова терапія (одна зона) 400 грн.
2136 Ударно-хвильова терапія однієї критичної точки 200 грн.
2134 Фізіотерапія (один сеанс) 150 грн.
1033 МРТ попереково-крижового відділу хребта 1300 грн.
Показати весь список послуг

Що таке спондилоартроз поперекового відділу?

Спондилоартроз поперекового відділу – це дегенеративне захворювання суглобів хребта попереково-крижового відділу, яке носить хронічний характер.

Безпека пацієнта понад усе!
Ознайомтеся з актуальними правилами відвідування клініки, у звʼязку з поширенням COVID-19, та з нашими рекомендаціями.
Пройдіть діагностику на COVID-19
Ми проводимо дослідження за допомогою плр-тесту, плр-тесту з виїздом та антиген-тесту. Також доступна послуга забору аналізів вдома. Додатково можна провести моніторинг здоров`я під час/після коронавірусу - тест на антитіла, кт легень при коронавірусі

Лікарі-вертебрологи

Часті питання по спондилоартрозу поперекового відділу хребта

Чи можна вилікувати спондилоартроз поперекового відділу хребта?

Методи сучасної медицини розташовують лікуванням, яке призводить до успішної ремісії недуги. Однак повністю вилікувати спондилоартроз поперекового відділу виявляється проблематичним.

Як виявити спондилоартроз поперекового відділу хребта?

Спондилоартроз поперекового відділу відрізняється мляво поточних характером, тобто хронічними болями в області попереку. Часто такі болі іррадіюють в сідничний область і область стегна, не опускаючись нижче коліна. Больовий синдром дає про себе знати вранці при зміні положення тіла, проте вже протягом години біль проходить. Якщо Вас турбують такі симптоми, слід звернутися до лікаря.

Спондилоартроз поперекового відділу – це дегенеративне захворювання суглобів хребта попереково-крижового відділу, яке носить хронічний характер. Дане захворювання викликане зміщенням міжхребцевих дисків, внаслідок чого значно зростає навантаження на фасеточні суглоби і гіаліновий хрящ. З часом хрящова тканина тоншає, втрачає пружність і функціональності, а на пізній стадії хвороби з'являються остеофіти.

При відсутності ефективного лікування недуга може призвести до запалення всього суглоба, що призведе до серйозних порушень його рухливості. У клініці «Омега-Київ» представлені широкі можливості діагностики та лікування спондилоартрозу, яке грунтується на застосуванні інструментальних методик.

Причини спондилоартрозу поперекового відділу

Спондилоартроз поперекового відділу є досить рідкісною формою спондилоартрозу, оскільки найчастіше недуга вражає саме шийний відділ. За статистикою, від захворювання страждають люди похилого віку, однак сучасній медицині знайомі випадки захворюваності вже після 30 років.

Першою і основною причиною появи та розвитку спондилоартрозу є порушення обміну речовин. Ця причина є найбільш частою, особливо коли мова йде про людей похилого віку. Також зустрічаються випадки, коли спондилоартроз розвивається на тлі суміжних захворювань, наприклад, остеохондрозу.

До причин спондилоартрозу поперекового відділу також належать різні травми і мікротравми поперекового стовпа, а також надмірні фізичні навантаження, пов'язані, наприклад, з професійною діяльністю.

Малорухливий спосіб життя і порушення правильної постави також можуть послужити причиною спондилоартрозу поперекового відділу. У таких випадках м'язовий корсет розвинений слабо, організм не звик до фізичної праці й активності, тому будь-які навантаження сприймаються ним як своєрідний стрес.

Причиною захворювання можуть бути також аномалії розвитку хребетного стовпа.

Симптоми спондилоартрозу поперекового відділу

Першою причиною спондилоартрозу поперекового відділу є ниючий і постійний біль в ураженій області. Часто больові відчуття можуть віддавати в область сідниць, стегна, не опускаючись нижче коліна.

З часом, коли хвороба прогресує, з'являється наступний симптом – скутість рухів вранці. Це свідчить про появу остеофітів, які говорять про запущеній стадії хвороби. Такий симптом вже не можна ігнорувати, слід негайно звернутися до лікаря.

В деяких випадках в якості симптому може бути підвивих ураженого суглоба, що порушує нормальний тонус м'язів і призводить до порушень рухливості ураженої суглобової області.

При спондилоартрозі поперекового відділу біль найчастіше обумовлена наступними факторами:

 1. компресією нервових корінців;
 2. суглобовими поразками і запаленнями;
 3. біль у зв'язках і м'язах.

Діагностика спондилоартрозу поперекового відділу

Спондилоартроз є серйозним захворюванням, яке краще діагностувати на ранніх стадіях розвитку. Тому в клініці «Омега-Київ» спочатку проводить огляд пацієнта лікар-вертебролог вищої категорії, який проведе локалізацію болю, визначить її характер і призначить необхідне обстеження.

Для діагностики спондилоартрозу необхідні інструментальні методи дослідження, які дають точні результати і дозволяють представити повну картину недуги. З цією метою в клініці «Омега-Київ» застосовують такі сучасні методи дослідження:

 • комп'ютерна томографія – це рентгенологічний метод дослідження, який дає тривимірний знімок проблемної області.
 • магнітно-резонансна томографія – це метод діагностики, який дозволяє зробити пошарове знімок тканин ураженої області.
 • Комплексно дані методи дають повноцінне уявлення про картину захворювання, стадії його розвитку та дозволяють підібрати найбільш ефективне лікування.

 

Лечение деформирующего спондилоартроза поясничного отдела позвоночника в Киеве
Лечение деформирующего спондилоартроза поясничного отдела позвоночника в Киеве
Лечение деформирующего спондилоартроза поясничного отдела позвоночника в Киеве
Лечение деформирующего спондилоартроза поясничного отдела позвоночника в Киеве
Лечение деформирующего спондилоартроза поясничного отдела позвоночника в Киеве

Лікування спондилоартрозу поперекового відділу

Курс лікування спондилоартрозу поперекового відділу є комплексним заходом, який поєднує, як медичні препарати, так і немедикаментозні методи лікування.

До числа медикаментів, які застосовують при лікуванні спондильозу, можна віднести:

 • нестероїдні препарати, які знімають запалення;
 • хондропротектори, які відновлюють хрящову тканину.

Міорелаксанти можуть призначити у випадках, коли біль викликана м'язовими спазмами

До немедикаментозних методів лікування можна віднести:

 • Фізіотерапія;
 • Масаж;
 • Лікувальна фізкультура.

Профілактика спондилоартрозу поперекового відділу

Профілактика спондилоартрозу поперекового відділу передбачає комплекс заходів щодо попередження розвитку цієї недуги. Зазвичай для цього потрібно дотримуватися простих правил здорового способу життя, правильного харчування. Також можна:

 • займатися фізкультурою;
 • уникати травм хребетного стовпа і ударів;
 • займатися плаванням.

Дотримання цих простих заходів допоможе запобігти розвитку цієї недуги, однак при наявності дискомфорту в області спини або попереку бажано звернутися до лікаря. У клініці «Омега-Київ» огляд проводить справжній професіонал – спеціаліст вищої категорії – з застосуванням точних інструментальних методів діагностики.

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати