Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

Лікування вегето-судинної дистонії в Києві

Вегето-судинна дистонія – це різноманітні клінічні прояви симптомів, які зачіпають різні органи і системи організму і з'являються в результаті порушень в структурі і функції центральної і / або периферичної вегетативної нервової системи. Тобто це стосується тих нервів, які не можна контролювати.

Ціни відділення неврології

Прийом лікаря невролога (консультація, огляд) 550 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря невролога (консультація, огляд) 450 ₴ записатися
Електрокардіограма з розшифровкою (12 каналів) 200 ₴ записатися
Електрокардіограма (автовисновок) 150 ₴ записатися
Показати все Сховати

Вегето-судинна дистонія – це різноманітні клінічні прояви симптомів, які зачіпають різні органи і системи організму і з'являються в результаті порушень в структурі і функції центральної і / або периферичної вегетативної нервової системи. Тобто це стосується тих нервів, які не можна контролювати. Дане захворювання зустрічається досить часто, до нього схильні близько половини всіх дорослих, і близько однієї п'ятої всіх дітей. При цьому третина випадків вимагає медичного втручання.

Основні причини вегето-судинної дистонії

Вегето-судинна дистонія є порушенням функціонування організму. Дані патологічні зміни в органах не можуть бути знайдені навіть при ретельному обстеженні. Ці порушення мають функціональний, а не органічний характер.

Доведено, що поява вегето-судинної дистонії залежить від психологічних факторів. Дане порушення відноситься до групи психічних розладів.

До основних причин виникнення можна віднести:

 • ослаблення організму через інфекції і захворювання ;
 • генетична схильність;
 • вплив зовнішніх подій в житті, раптово сталася трагедія;
 • тривалі психологічні напруги, перевантаження, перевтоми і т. д.

До основних симптомів вегето-судинної дистонії відносять:

 • психічні симптоми: нервозність, збудження, дратівливість;
 • головні болі, запаморочення, мігрені, судоми у кровоносних судинах;
 • безсоння; озноб;
 • симптоми менопаузи;
 • роздратування сечового міхура, проблеми сечовипускання;
 • гіпервентиляція, задишка, утруднене дихання, поверхневе дихання;
 • стрибки артеріального тиску;
 • м'язові судоми, судоми литкових м'язів, пальців, тремор, посмикування м'язів;
 • проблеми з серцем (болі в серці, прискорене серцебиття, часто змінюється тиск, тиск і біль у грудях);
 • порушення функцій шлунка, кишечника і сечового міхура, запори, здуття живота, втрата лібідо.

Іноді пацієнти описують свій стан як незрозумілий страх, тривогу. Фізичні симптоми і суб'єктивні відчуття спостерігаються одночасно.

 

Лікарі-неврологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

З усього цього можна зробити висновок, що якщо ви раптово бліднете чи червонієте, часто відчуваєте головний біль, запаморочення, надмірну пітливість, у вас уповільнюється або пришвидшується пульс, виникають труднощі з диханням, порушенням сну, ваші кінцівки стають холодними і німіють і ви швидко втомлюєтеся і відчуваєте себе "як вичавлений лимон" - немає жодних сумнівів що у вас вегето-судинна дистонія.

Лікування та діагностика вегето-судинної дистонії

Якщо симптоми не такі виражені, ви можете спробувати себе заспокоїти і розслабиться. У цьому випадку вам можуть допомогти тривалі прогулянки на свіжому повітрі, і регулярні аутогенні тренування.

Якщо симптоми посилюються, перш за все, слід звернутися за медичною допомогою до фахівців, яких ви знайдете в діагностичному центрі Омега-Київ. У нас працюють найкращі лікарі в даній області, які оперативно діагностують захворювання, і призначать ефективне лікування. Насамперед, пацієнта слід оглянути із застосуванням необхідних в конкретно взятому випадку видів обстеження, щоб виключити наявність органічного захворювання. Коли симптоми виражені, для тимчасового ефекту пацієнту можуть бути запропоновані різні седативні і судинні препарати. Тим не менш, місія лікування вегето-судинної дистонії - відновити психологічну рівновагу. Для цього пацієнту допоможе психотерапевт.

Вегето-судинна дистонія у кожного пацієнта проявляється по-різному. Зазвичай симптоми виникають, коли людина часто піддається емоційному стресу і втомі. ВСД часто проявляється при зміні гормонального балансу в організмі, наприклад при статевому дозріванні, вагітності або менопаузі.

Лікарі неврологічного відділення клініки Омега-Київ при діагностуванні захворювань використовують наступні методи обстеження:

Профілактика вегето-судинної дистонії

Щоб уникнути вегето-судинної дистонії, важливо уникати стресів і перевтоми. Слід утримуватися від алкоголю і нікотину, так як вони посилюють симптоми. Це захворювання найчастіше викликана надмірними вимогами на роботі, тривалим перенапруженням і різними соціальними проблемами.

Лечение вегето-сосудистой дистонии в Киеве
Лечение вегето-сосудистой дистонии в Киеве
Лечение вегето-сосудистой дистонии в Киеве
Лечение вегето-сосудистой дистонии в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Міненко Тетяна Вікторівна

Лікар-невропатолог

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати