Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Автор статті:

Дудник Ганна Євгеніївна

Лікар-кардіолог першої категорії, кандидат медичних наук

Ціни на послуги кардіолога

На сайті представлений прайс-лист на діагностичні процедури - ЕКГ, УЗД серця, холтерівське моніторування, а також на аналізи та консультацію кардіолога на підставі результатів діагностики.

Код Назва послуги Ціна
2007 Прийом лікаря кардіолога (консультація, огляд) 700 грн.
2008 Повторний прийом лікаря кардіолога 600 грн.
179 Електрокардіограма з розшифровкою (12 каналів) 150 грн.
257 Електрокардіограма (автовисновок) 100 грн.
2403 Добове спостереження за ЕКГ за Холтером та артеріальним тиском 1400 грн.
2402 Добове спостереження за артеріальним тиском 1000 грн.
2401 Добове спостереження ЕКГ за Холтером 900 грн.
67 УЗД сердця (ехокардіографія) 600 грн.
1145 КТ серця для підрахунку кальцію в коронарних судинах 1500 грн.
580 Комплекс «Кардіологічний» ⚠ термін виконання 1 день 600 грн.
Показати весь список послуг

Що таке кардіологія?

Кардіологія - це розділ медицини, що вивчає серцево-судинну систему, а також діагностику та лікування захворювань серця і судин. На сьогодні вони лідирують у статистиці загальної смертності. Підступність цих хвороб в тому, що вони починаються безсимптомно і виявляються очевидними ознаками тільки в запущеній стадії. Тому своєчасна консультація кардіолога - єдина ефективна профілактична міра.

Безпека пацієнта понад усе!
Ознайомтеся з актуальними правилами відвідування клініки, у звʼязку з поширенням COVID-19, та з нашими рекомендаціями.
Пройдіть діагностику на COVID-19
Ми проводимо дослідження за допомогою плр-тесту, плр-тесту з виїздом та антиген-тесту. Також доступна послуга забору аналізів вдома. Додатково можна провести моніторинг здоров`я під час/після коронавірусу - тест на антитіла, кт легень при коронавірусі

Лікарі-кардіологи

Шукаєте, де приймає кардіолог у Києві? У кардіології медичного центру Омега-Київ практикує лікар-кардіолог, кандидат медичних наук – Дудник Ганна Євгеніївна. 19 років практичного досвіду та величезний багаж знань дають можливість поставити точний діагноз навіть у складному випадку.

Коли потрібна консультація кардіолога?

На жаль, хвороби серця і судин значно "помолодшали" - багато в чому це пов'язано з малорухливим способом життя і постійним стресом. Але основна причина у тому, що чимало хворих не звертають уваги на задишку, слабкість, колоти в області серця, і навіть при очевидно поганому самопочутті відкладають візит до лікаря на потім.

Своєчасна консультація кардіолога рятує життя! Порушення функції судин рідко дають про себе знати на початку свого розвитку. Серцево-судинні захворювання не рідко дають про себе знати, і коли вони проявляються в повну силу, буває вже пізно - в кращому випадку хворому доводиться радикально переглядати свій спосіб життя. Запобігти передчасній інвалідизації та летальному результату можна тільки одним способом - регулярно обстежуватися в кардіології.

Ні в якому разі не відкладайте візит до лікаря, якщо вже помітили такі симптоми:

 • тяжкість в області серця або колоти, особливо під час фізичної активності;
 • високий артеріальний тиск;
 • почастішання або уповільнення пульсу;
 • набряки кінцівок та обличчя;
 • порушення серцевого ритму;
 • задишка;
 • оніміння пальців, рук, ніг, обличчя;
 • часті головні болі;
 • порушення координації;
 • сплутаність або втрата свідомості;
 • швидка стомлюваність.

Навіть якщо ваше самопочуття не викликає занепокоєння, як мінімум раз на рік потрібно обстежитися і робити ЕКГ. Особливо це стосується людей старше 35 років. У цьому віці щорічна консультація кардіолога обов'язкове!

Діагностика кардіологічних захворювань

Найпоширеніший метод дослідження роботи серця - електрокардіограма (ЕКГ).

Сама процедура являє собою графічний запис роботи серця на папері. Запис у вигляді кривої лінії - це зображення електричних потенціалів, що виникають під час роботи серця. Аналіз цього запису дозволяє побачити найменші відхилення у роботі серцевого м'яза - аритмію, порушення харчування тканин і т.д.

За допомогою кардіограми можна виявити практично будь-яку гостру або хронічну хворобу серця та оцінити її динаміку. При цьому протипоказань до ЕКГ немає.

Добовий моніторинг роботи серця по Холтеру - це різновид кардіограми, яку проводять протягом 24 або 48 годин для дослідження динаміки роботи серця, коливання артеріального тиску і т.д. Цю процедуру проводять, якщо "класична" кардіограма недостатньо інформативна. Холтерівський моніторинг дає можливість оцінити стан серця у різних станах - спокою і фізичної активності, сну і неспання. Після обробки добового запису ЕКГ у кардіології дають висновок про наявність пауз, аритмії, ішемічних змінах.

Такий же моніторинг може застосовувати для вимірювання коливань артеріального тиску. ДМАТ (добовий моніторинг артеріального тиску) передбачає вимір артеріального тиску щопівгодини протягом доби - як під час неспання, так і уві сні. Аналіз динаміки дозволяє уточнити діагноз і правильно підібрати препарати для зниження тиску.

У нашому кардіологічному центрі (Київ) також проводиться УЗД і КТ серця для постановки діагнозу.

ЕКГ у кардіології медичного центру Омега-Київ проводиться на обладнанні Heart Screen 80G-L Innomed Medical з 12-канальним підсилювачем і процесором сигналу. Таке обладнання дає докладний і наочний результат дослідження.

УЗД серця, або ехокардіоскопія, проводиться на апараті Toshiba Aplio XG. Це обладнання експертного класу, що дає максимально чітке високоточне зображення при дослідженні будь-якої області серця.

Лікування кардіологічних захворювань в Омега-Київ

Медичний центр Омега-Київ - це обладнана всім необхідним кардіологія Києва, де можна отримати консультацію, діагностику і повторний прийом з розписом схеми лікування в один день. Наше відділення успішно виявляє і лікує такі захворювання:

 • ішемічна хвороба серця;
 • придбана серцева вада;
 • артеріальна гіпертензія;
 • судинні кризи;
 • кардіоміопатія;
 • аритмія;
 • серцева недостатність.

Крім цього, наш кардіологічний центр в Києві також виконує діагностику вторинних патологій серця і судин, таких як:

 • метаболічний синдром;
 • тиреотоксичне серце;
 • гіпертонічне серце;
 • порушення роботи серця при гіпотиреозі;
 • перикардит;
 • кардіалгія і т.д.

Кардіологічний центр Омега-Київ: як записатися на прийом?

Вам потрібен досвідчений кардіолог в Києві? Ви перейшли за правильним посиланням: в медичному центрі Омега-Київ вам нададуть необхідну допомогу. Ви отримаєте консультацію і проведете всі необхідні діагностичні процедури для отримання інформації про свій стан.

Записатися на прийом ви можете за телефоном 044 333 4 333 або 0 800 753 357, а також через форму запису на сайті (у цьому випадку найближчим часом зателефонує оператор). Якщо ж ви віддаєте перевагу зв'язку через месенджери - обирайте будь-який зручний і пишіть нам!

Фотографії кардіологічного центра

Кардиологический центр в Киеве
Кардиологический центр в Киеве
Кардиологический центр в Киеве
Кардиологический центр в Киеве
Кардиологический центр в Киеве
Кардиологический центр в Киеве
Кардиологический центр в Киеве
Кардиологический центр в Киеве
Часто
задавані
питання

Дудник
Ганна Євгеніївна

19 років Досвіду

Лікар-кардіолог першої категорії, кандидат медичних наук

Що входить до компетенції кардіолога?

Фахівець займається діагностикою та лікуванням захворювань серцево-судинної системи людини. Вивчає причини появи патологій, підбирає ефективну терапію та профілактику. Веде пацієнтів після перенесеного інфаркту чи інсульту. При необхідності лікар призначає аналізи та додаткову діагностику.

Які захворювання лікує кардіолог?

Ішемічна хвороба серця; аритмія; тахікардія; вади серця; інсульт та наслідки; інфаркт міокарда; брадикардія; гіпертонія; міокардит; кардіоміопатія

Коли потрібно негайно йти до кардіолога?

Навіть один із цих симптомів може говорити про серйозну патологію серцево-судинної системи: "синюшність" губ і набряклість; болі та поколювання в ділянці грудей; прискорене серцебиття; уповільнений або дуже частий пульс; задишка; підвищений артеріальний тиск; головні болі; слабкість, непритомність.

Як відбувається прийом у кардіолога?

Збір анамнезу, фіксація скарг, симптомів. Вивчення раніше призначених знімань лікування, результатів лабораторних досліджень та діагностики. Вимірювання пульсу, тиску, проведення ЕКГ. Постановка діагнозу. За потреби лікар може призначити холтерівське моніторування, УЗД серця, МРТ, КТ, додаткову здачу аналізів та консультації суміжних фахівців.

Як підготуватися до прийому у кардіолога?

Щоб отримати максимум користі, надайте лікарю всю інформацію. Скарги; супутні хвороби; схеми лікування; перенесені захворювання, хронічні хвороби; наявність хірургічних втручань; алергії та ускладнення від ліків; хронічні хвороби, серцево-судинні захворювання у роді; особливості роботи, навантаження, шкідливі умови; шкідливі звички; результати проведеної діагностики (МРТ, КТ, УЗД, ЕЕГ, ЕКГ). Перед прийомом не рекомендується за добу палити, вживати алкоголь, кофеїновмісні напої.

Які методи діагностики використовує кардіолог?

МРТ, КТ, УЗД серця та судин, ЕКГ, холтерівське моніторування, лабораторна діагностика.

Як часто слід відвідувати кардіолога?

Якщо у вас немає скарг, проходити профілактичний огляд у кардіолога слід щороку. Пацієнтам, які входять до групи ризику (хронічні серцево-судинні захворювання у сім'ї, вік 50+, наявність хронічних захворювань серця), слід відвідувати кардіолога двічі на рік.

Причини виникнення серцево-судинних захворювань

Основні фактори ризику: незбалансоване харчування, малорухливість, зловживання алкоголем та тютюнопалінням, надмірна вага.

Профілактика виникнення серцево-судинних захворювань

Збалансоване харчування та правильний водний режим, регулярне фізичне навантаження, контроль ваги, контроль рівня артеріального тиску, боротьба зі стресом, контроль рівня цукру та холестерину в крові, регулярні профілактичні обстеження, відмова від шкідливих звичок.

З якого віку слід відвідувати кардіолога?

Моніторинг здоров'я серця починається з вагітності жінки. На цьому етапі кардіолог може побачити можливі вади серця та інші патології. Після народження робиться ЕКГ та ехокардіографія. Повторне обстеження проводиться перед тим як дитина йде до дитячого садка, а після цього – до школи. Згодом, якщо немає скарг, можна водити дитину на профілактичний огляд щорічно.

Автор статті:

Автор статті:

Дудник Ганна Євгеніївна

Лікар-кардіолог першої категорії, кандидат медичних наук

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати