Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

Кардіолог у Києві

Кардіологія – це розділ медицини, що вивчає будову та функції серцево-судинної системи, а також питання діагностики та лікування хвороб серця та судин. Кардіологічні патології займають сумну першість у статистиці загальної смертності. Підступність цих недуг – у безсимптомному перебігу на початковому етапі, очевидні ознаки з'являються лише на запущеній стадії. Тому своєчасна консультація лікаря кардіолога – найефективніший профілактичний захід.

Ціни на послуги кардіолога

Прийом лікаря кардіолога (консультація, огляд) 700 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря кардіолога 650 ₴ записатися
Електрокардіограма з розшифровкою (12 каналів) 250 ₴ записатися
Електрокардіограма (автовисновок) 200 ₴ записатися
Показати все Сховати

Коли потрібна консультація кардіолога

На жаль, хвороби серця та судин значно “помолодшали”. Багато в чому це пов'язано з малорухливим способом життя, нездоровим раціоном та постійними стресами. Але основна причина в тому, що багато хворих не звертають уваги на "тривожні дзвіночки" –  задишку, слабкість, поколювання в серці. І навіть за явно поганого самопочуття візит до лікаря відкладається на потім.

Але ж буває, що запис на прийом до кардіолога і проведена діагностика вчасно буквально рятує життя. Порушення функції серця та судин рідко дають про себе знати на початку свого розвитку. Коли вони проявляються на повну силу, буває вже пізно – у кращому разі хворому доводиться довічно приймати ліки та радикально переглядати свій спосіб життя. Запобігти передчасній інвалідизації та летальному результату можна лише одним способом – регулярно обстежуватися у лікаря кардіолога.

У жодному разі не відкладайте візит до лікаря, якщо вже відчули такі симптоми:

 • тяжкість, поколювання в серці, особливо під час фізичної активності;
 • високий артеріальний тиск;
 • почастішання (тахікардія) або уповільнення пульсу (брадикардія);
 • набряки кінцівок та обличчя;
 • порушення серцевого ритму;
 • задишка;
 • оніміння пальців, рук, ніг, обличчя;
 • часті головні болі;
 • порушення координації;
 • сплутаність чи втрата свідомості;
 • швидка стомлюваність.

Можливо, швидше та зручніше буде консультація приватного кардіолога у медичному центрі – так можна уникнути черг на запис до лікаря.

Навіть якщо ваше самопочуття не викликає занепокоєння, щонайменше раз на рік потрібно обстежитися, зробити ЕКГ. Особливо це стосується людей віком понад 35 років. У цьому віці щорічна консультація кардіолога є обов'язковою! Обов'язковий попередній запис до кардіолога. 

Лікарі-кардіологи

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

У кардіоцентрі Омега-Київ веде прийом лікар-кардіолог, кандидат медичних наук – Дудник Ганна Євгенівна. 19 років практичного досвіду та величезний багаж знань дають можливість поставити точний діагноз навіть у складних випадках.

Як проходить прийом лікаря кардіолога

На первинній консультації лікар кардіолог в Києві (у державній клініці або приватний) розпитує пацієнта про симптоми, уточнює його зріст, вагу, вивчає анамнез. Огляд включає:

Оцінка кольору шкірних покривів та інших зовнішніх ознак.

 • Вимірювання артеріального тиску, пульсу.
 • Прослуховування тонів серця та легень за допомогою стетоскопа.
 • ЕКГ: іноді безпосередньо на прийомі кардіолога роблять електрокардіограму.

За підсумками огляду лікар ставить попередній діагноз, і у разі потреби направляє на додаткове обстеження (аналізи, ЕКГ за Холтером, УЗД, КТ).

Діагностика кардіологічних захворювань

Для встановлення точного діагнозу сучасні центри кардіології в Києві застосовують неінвазивні інструментальні та лабораторні методи:

 • Електрокардіограма (ЕКГ) – найпоширеніший і найпростіший метод дослідження роботи серця. У ході процедури до тіла пацієнта кріпляться електроди, за їх допомогою вловлюються серцеві імпульси, які апарат реєструє та видає у графічному вигляді на папері. Аналіз кардіограми дозволяє лікареві кардіологу побачити найменші відхилення в роботі серцевого м'яза – аритмію, порушення живлення тканин і т.д. За допомогою ЕКГ можна виявити практично будь-яку гостру чи хронічну хворобу серця та оцінити її динаміку. При цьому протипоказань до ЕКГ немає.
 • Добовий моніторинг роботи серця за Холтером – різновид кардіограми, який проводять протягом 24 або 48 годин для дослідження динаміки роботи серцевого м'яза, коливання артеріального тиску тощо. Цю процедуру проводять, якщо “класична” кардіограма є недостатньо інформативною. Холтерівський моніторинг дає можливість оцінити роботу серця в різних станах – спокою та фізичної активності, сну та неспання. Після обробки добового запису ЕКГ у кардіології дають висновок про наявність пауз, аритмії, ішемічні зміни.
 • Добовий моніторинг артеріального тиску (ДМАТ) передбачає вимірювання артеріального тиску кожні півгодини протягом доби – як під час неспання, так і уві сні. Аналіз динаміки дозволяє кардіологу уточнити діагноз та правильно підібрати засоби для зниження тиску.
 • УЗД серця (ехокардіографія) – допомагає виявити вади серця та інші аномалії. Добре візуалізує товщину стінок, дозволяє оцінити стан міокарда та клапанів, швидкість кровотоку.
 • КТ-коронарографія серця (з контрастуванням та без) – метод застосовується для діагностики серцево-судинних патологій у тому числі на ранніх стадіях, рекомендований за наявності симптомів стенокардії та підозри на атеросклероз. В ході процедури вивчається стан міокарда, камер та перикарда, клапанів, висхідного відділу грудної аорти прилеглих відділів легень та середостіння.
 • Лабораторні дослідження: клінічний аналіз крові, коагулограма, глюкоза, сечовина, креатинін у крові, ліпідограма, тропонін (для діагностики інфаркту), калій, натрій, хлор (для перевірки балансу електролітів).

Лікування в кардіоцентрі Омега-Київ

Лікарі відділення кардіології медичного центру Омега-Київ успішно виявляють та проводять лікування таких захворювань:

 • ішемічна хвороба серця (ІХС);
 • набуті вади серця;
 • гіпертонія;
 • судинні кризи (порушення тонусу судин);
 • кардіоміопатія (ураження міокарда);
 • збої серцевого ритму (аритмія);
 • серцева недостатність.

Крім цього, наш кардіологічний центр у Києві виконує діагностику вторинних патологій серця та судин, таких як:

 • метаболічний синдром;
 • гіпертонічне серце;
 • порушення роботи серця через нестачу або надлишок гормонів щитоподібної залози;
 • перикардит;
 • кардіалгія і т.д.

Схему терапії лікар кардіолог розробляє для кожного пацієнта індивідуально відповідно до діагнозу. При проблемах із серцево-судинною системою призначається прийом медикаментів: нітрогліцерин, сечогінні препарати, інгібітори АПФ (від гіпертонії та серцевої недостатності), антикоагулянти, тромболітики та інші засоби від тромбозу. Якщо таке лікування є неефективним, хвороба занадто запущена, може знадобитися операція на серці (виконується судинними хірургами у центрах кардіології та кардіохірургії в Києві).

Фотографії кардіологічного центра

Консультация кардиолога
Кардиолог в Киеве
Кардиолог в Киеве
Кардиолог в Киеве

Крім того, на думку лікарів кардіологів, важливою складовою лікування та профілактики патологій серця є корекція способу життя:

 • Дотримання режиму дня: достатня кількість сну, мінімум стресів, помірне фізичне навантаження (навіть після інфаркту рекомендуються піші прогулянки, лікувальна фізкультура).
 • Здоровий, повноцінний раціон: виключити гостре, солоне, смажене, жирне.
 • Відмова від куріння та зловживання алкоголем.
 • Перевірити серце та судини в Києві можна недорого, консультація кардіолога, кардіоцентр Омега-Київ – від 700 грн.

Переваги клініки Омега-Київ

Сучасний кардіоцентр мережі клінік Омега-Київ має все необхідне високоякісне обладнання для діагностики захворювань серця та судин:

 • Апарат для ЕКГ Heart Screen 80G-L, виробник Innomed Medical, Угорщина: електрокардіограф із синхронним 12-канальним підсилювачем та процесором ЕКГ сигналу. Дає докладний та наочний результат дослідження.
 • Апарат Toshiba Aplio XG – для УЗД серця (ехокардіоскопія). Це обладнання експертного класу, що дає максимально чітке високоточне зображення для дослідження будь-якої області серця.
 • 64-зрізовий спіральний сканер Philips Brilliance 64 CT – для проведення КТ серця.

Консультацію, діагностику, повторний прийом та розписану схему лікування можна отримати в один день – це дуже ефективно. Ціни на послуги приватного лікаря  кардіолога та додаткове обстеження – середні по Києву.

Наш кардіоцентр у Києві має хороше розташування, сюда зручно дістатися як на власному автомобілі, так і на громадському транспорті. Адреса: вул. М. Максимовича, 10 (м. Виставковий центр, м. Васильківська), київський кардіологічний центр Омега-Київ.

Як записатися на прийом до кардіолога у Києві

Цікавлять послуги досвідченого лікаря кардіолога у Києві? Ви перейшли за правильним посиланням: у медичному центрі Омега-Київ вам нададуть необхідну допомогу. Кваліфікована консультація та всі необхідні діагностичні процедури дозволяють отримати вичерпну інформацію про стан серцево-судинної системи та вчасно вилікувати проблему.

Записатися на прийом лікаря кардіолога можна за телефоном 0443334333 або 0800753357, а також через форму запису на сайті (у цьому випадку найближчим часом передзвонить оператор). Якщо віддаєте перевагу зв'язку через месенджери – вибирайте будь-який зручний та пишіть нам!

Поширені питання

Що входить до компетенції кардіолога?

Фахівець займається діагностикою та лікуванням захворювань серцево-судинної системи людини. Вивчає причини появи патологій, підбирає ефективну терапію та профілактику. Веде пацієнтів після перенесеного інфаркту чи інсульту. При необхідності лікар призначає аналізи та додаткову діагностику.

Які захворювання лікує кардіолог?

Ішемічна хвороба серця; аритмія; тахікардія; вади серця; інсульт та наслідки; інфаркт міокарда; брадикардія; гіпертонія; міокардит; кардіоміопатія

Коли потрібно негайно йти до кардіолога?

Навіть один із цих симптомів може говорити про серйозну патологію серцево-судинної системи: "синюшність" губ і набряклість; болі та поколювання в ділянці грудей; прискорене серцебиття; уповільнений або дуже частий пульс; задишка; підвищений артеріальний тиск; головні болі; слабкість, непритомність.

Як відбувається прийом у кардіолога?

Збір анамнезу, фіксація скарг, симптомів. Вивчення раніше призначених схем лікування, результатів лабораторних досліджень та діагностики. Вимірювання пульсу, тиску, проведення ЕКГ. Постановка діагнозу. За потреби лікар може призначити холтерівське моніторування, УЗД серця, МРТ, КТ, додаткову здачу аналізів та консультації суміжних фахівців.

Як підготуватися до прийому у кардіолога?

Щоб отримати максимум користі, надайте лікарю всю інформацію. Скарги; супутні хвороби; схеми лікування; перенесені захворювання, хронічні хвороби; наявність хірургічних втручань; алергії та ускладнення від ліків; хронічні хвороби, серцево-судинні захворювання у роді; особливості роботи, навантаження, шкідливі умови; шкідливі звички; результати проведеної діагностики (МРТ, КТ, УЗД, ЕЕГ, ЕКГ). Перед прийомом не рекомендується за добу палити, вживати алкоголь, кофеїновмісні напої.

Які методи діагностики використовує кардіолог?

МРТ, КТ, УЗД серця та судин, ЕКГ, холтерівське моніторування, лабораторна діагностика.

Як часто слід відвідувати кардіолога?

Якщо у вас немає скарг, проходити профілактичний огляд у кардіолога слід щороку. Пацієнтам, які входять до групи ризику (хронічні серцево-судинні захворювання у сім'ї, вік 50+, наявність хронічних захворювань серця), слід відвідувати кардіолога двічі на рік.

Причини виникнення серцево-судинних захворювань

Основні фактори ризику: незбалансоване харчування, малорухливість, зловживання алкоголем та тютюнопалінням, надмірна вага.

Профілактика виникнення серцево-судинних захворювань

Збалансоване харчування та правильний водний режим, регулярне фізичне навантаження, контроль ваги, контроль рівня артеріального тиску, боротьба зі стресом, контроль рівня цукру та холестерину в крові, регулярні профілактичні обстеження, відмова від шкідливих звичок.

З якого віку слід відвідувати кардіолога?

Моніторинг здоров'я серця починається у період внутрішньоутробного розвитку. На цьому етапі кардіолог може побачити можливі вади серця та інші патології. Після народження робиться ЕКГ та ехокардіографія. Повторне обстеження проводиться перед тим як дитина йде до дитячого садка, а після цього – до школи. Згодом, якщо немає скарг, можна водити дитину на профілактичний огляд щорічно.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Дудник Анна Евгеньевна

Автор статті:

Дудник Ганна Євгеніївна

Лікар-кардіолог першої категорії, кандидат медичних наук

Список літератури

 1. КАРДІОЛОГІЯ – НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО КОМПЛЕКСНОГО ПРАКТИЧНО-ОРІЄНТОВАНОГО ДЕРЖАВНОГО ІСПИТУ З ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ, В. Д. Сиволап, Д. А. Лашкул
 2. Актуальні питання кардіології в практиці сімейного лікаря – Посібник підготували співробітники кафедри сімейної медицини і терапії Української медичної стоматологічної академії д.мед.н., професор Ждан В.М., д.фіз.-мат.н., професор Доценко В.І., к.мед.н., доцент Кітура Є.М., к.мед.н., доцент Бабаніна М.Ю., к.мед.н., доцент Кітура О.Є., к.мед.н., доцент Волченко Г.В., к.мед.н., доцент Ткаченко М.В.,к.мед.н., доцент Шилкіна Л.М. 
 3. Cardiology – Nadia Kilani 1, Christelle Haddad, Henri Lu, Fahime Ghanbari, Giulia Domenichini, Anna-Giulia Pavon, Georgios Tzimas, Stéphane Fournier, Roger Hullin, Patrizio Pascale, Eric Eeckhout, Juerg Schwitter, Etienne Pruvot, Judith Bouchardy, Pierre Monney, Olivier Muller, Tobias Rutz, 2021 Jan 27;17(723):172-180
 4. Advances in Clinical Cardiology 2020: A Summary of Key Clinical Trials – Aileen Kearney, Katie Linden, Patrick Savage, Ian B A Menown, 2021 May;38(5):2170-2200. doi: 10.1007/s12325-021-01711-z. Epub 2021 Apr 12.
 5. Essential Hypertension –Arshad Muhammad Iqbal, Syed F. Jamal. StatPearls Publishing; 2022 Jan. 2022 Jul 4

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все

Відгуки про нашу клініку

Залишити відгук
Ваше повідомлення надіслано!
При відправці повідомлення сталася помилка. Продублюйте його, будь ласка, на пошту адміністратора mc.omegakyiv@gmail.com
capcha
Для того, щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами