Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Кардіологія клімактеричного періоду в Києві

Клінічні прояви серцево-судинних захворювань у представниць жіночої статі виникають в середньому на 10 років пізніше, ніж у чоловіків. Багато жінок не знають, що більшість інфарктів можна запобігти. З огляду на ці дані, можна зробити висновки, що проведення профілактичних заходів для попередження кардіоваскулярної патології є важливим моментом. Профілактику необхідно починати не тоді, коли у пацієнтки вже є клінічні прояви захворювання через 10-15 років після настання менопаузи, а саме в клімактеричний період

Ціни на кардіологію клімактеричного періоду

Прийом лікаря кардіолога (консультація, огляд) 700 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря кардіолога 600 ₴ записатися
Електрокардіограма з розшифровкою (12 каналів) 200 ₴ записатися
Електрокардіограма (автовисновок) 150 ₴ записатися
Показати все Сховати

Всім відомо, що чоловічий організм кардинально відрізняється від жіночого, але крім цього існують певні відмінності окремих внутрішніх органів, які, здавалося б, повинні бути однаковими в усіх людей. Один з таких органів - це серце.

Жіноче серце влаштовано так само, як і чоловіче, але все ж і тут є свої відмінності: серце у жінок трохи менше за розміром, ніж у чоловіків, і це визначає більшу активність, і можливість виконувати близько 90 скорочень в хвилину, на відміну від 72 - у чоловіків.

Лікарі давно займаються вивченням особливостей як жіночого так і чоловічого серця, його функціонуванням, тому що навіть мінімальні відмінності між ними дуже сильно впливають на розвиток деяких захворювань серця. Жінки більше схильні до виникнення серцево-судинних захворювань у 45-65 років, так як саме в цьому віці у них істотно зменшується кількість естрогенів – жіночих статевих гормонів. Факторами, що підвищують ризики серцево-судинних захворювань у жінок, є: недостатня фізична активність, або занадто великі фізичні навантаження, стреси, ожиріння, а так само сильна схильність жіночого серця до різних стресів.

Клінічні прояви серцево-судинних захворювань у представниць жіночої статі виникають в середньому на 10 років пізніше, ніж у чоловіків. При цьому, багато жінок не знають, що більшості інфарктів можна запобігти.

Лікарі-кардіологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Враховуючи ці дані, можна зробити висновки, що проведення профілактичних заходів для попередження кардіоваскулярної патології є дуже важливим моментом. Причому профілактику необхідно починати не тоді, коли у пацієнтки вже є клінічні прояви захворювання через 10-15 років після настання менопаузи, а саме в клімактеричний період, коли збільшується маса тіла, змінюються пропорції тіла за чоловічим типом; формується вісцеральне ожиріння; розвивається артеріальна гіпертензія; виникають порушення ліпідного та вуглеводного обміну, що на тлі формування синдрому інсулінорезистентності може призвести до розвитку в подальшому цукрового діабету 2 типу.

Враховуючи всі ці особливості жіночого організму, дуже важливо підтримувати себе у відповідній формі протягом усього життя. Своєчасно звернувшись до фахівців медичного центру «Омега-Київ» ви не доведете своє здоров'я до критичного стану.

Наші лікарі - кардіологи займаються лікуванням, діагностуванням і профілактикою хвороб серцево-судинної системи. Їх завданням є надання допомоги в області кардіології пацієнтам за мінімальний час при цьому без втрати якості і точності лікування.

Фотографії кардіологічного центра

Кардиология климактерического периода в Киеве
Кардиология климактерического периода в Киеве
Кардиология климактерического периода в Киеве
Кардиология климактерического периода в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Дудник Ганна Євгеніївна

Лікар-кардіолог першої категорії, кандидат медичних наук

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати