Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

Оперативна ортопедія і травматологія

У медичному центрі «Омега-Київ» виконуються наступні види оперативних втручань: ендопротезування, артроскопія, остеосинтез.

Ціни відділення ортопедії і травматології

Прийом лікаря ортопеда-травматолога - провідного спеціаліста (лікар вищої категорії)(консультація, огляд) 1000 ₴ записатися
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 650 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 550 ₴ записатися
Артроскопія - резекція меніска 18000 ₴ записатися
Показати все Сховати

У клініці "Омега-Київ" проводять операції на опорно-руховому апараті. Кваліфіковані фахівці, завдяки сучасному обладнанню, проводять оперативне лікування деформуючого артрозу, блокування і нестабільності суглобів, переломів зі зміщенням, які неможливо вправити. Також проводять ефективне лікування переломів, що не зрослися (псевдоартрозу), звичних вивихів, асептичного некрозу та інших захворювань, які потребують оперативного втручання.

У медичному центрі «Омега-Київ» виконують наступні види оперативних втручань:

Не всі види патології вдається вилікувати консервативними методами. Наприклад, при непоправних переломах кісток хірург-травматолог виконує відкриту репозицію і остеосинтез. Остеосинтезом називається операція по фіксації уламків кісток за допомогою імплантатів. Також часто застосовується артроскопія, малоінвазивна хірургічна операція, яка проводиться з метою діагностування та/або відновлення пошкоджень всередині суглобу. Виконується із застосуванням артроскопа - підвид ендоскопа, який вводиться в суглоб через розріз діаметром 5 мм. Зв'язки, що не зрослися внаслідок іммобілізації, можна відновити за допомогою пластики, використовуючи трансплантацію тканин (пластика зв'язок і сухожиль). Якщо рухова і опорна функції суглобу повністю втрачено, лікарі клініки використовують ендопротезування, заміну суглобів на штучні.

Пам'ятайте, що лікування неправильно зрощених переломів, блокування суглобів, пошкодження сухожиль важливо проводити за принципом «чим раніше, тим краще», поки не виникли зміни у зв'язкового-капсульному апараті кінцівки. Якщо, наприклад, свіжий вивих плеча можна вправити без операції, то через кілька днів пацієнт потребує при вправлянні загальний наркоз, а через 3 тижні - оперативне втручання. Оперативне лікування можна проводити в амбулаторному або стаціонарному режимі, це залежить від ступеня інвазії, виду знеболювання і локалізації патології. Невеликі операції можна робити амбулаторно (без госпіталізації) з подальшим спостереженням і перев'язки під час візитів пацієнта.

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Сучасні методи та обладнання

Запорукою успішності оперативного втручання є обстеження і передопераційне планування. «Омега-Київ» - одна з не багатьох клінік в Україні, де в одній установі обладнані сучасна лабораторія, УЗД, КТ, МРТ. Також є стаціонар і операційна з інноваційною ендоскопічною установкою і 3D-рентген навігатором. Хірурги-ортопеди можуть дообстежити пацієнта як до, після, так і під час операції, прийняти оптимальне рішення і вибрати раціональний алгоритм дій. Лікарі клініки постійно навчаються і обмінюються досвідом, в тому числі і з іноземними колегами, накопичують світовий досвід сучасних методик і технологій. Оперативна ортопедія і травматологія в останні роки стрімко розвивається завдяки впровадженню комп'ютерних і цифрових технологій. Також сприяє розвитку винахід нових матеріалів і сплавів, які застосовують для імплантації або виготовлення інструментів. Анестезіологи клініки, крім загальної, застосовують нові, безпечні види провідникової та місцевої анестезії, таким чином роблячи операцію для пацієнта комфортною і безболісною. Завдяки методам малоінвазивних методик операції проводять з мінімальною травматизацією і крововтратою, в результаті чого скорочується період відновлення і післяопераційної реабілітації. Пацієнти клініки навіть після важких операцій, таких як ендопротезування, можуть на наступний день виписуватися і знаходитись під наглядом нашими фахівцями вдома. Центр «Омега-Київ» забезпечив лікарів найкращими технологіями оперативної травматології та ортопедії для досягнення головної мети клініки - здоров'я пацієнтів.

 

Оперативная ортопедия и травматология
Оперативная ортопедия и травматология
Оперативная ортопедия и травматология
Оперативная ортопедия и травматология

Поширені питання

Хто такий ортопед-травматолог, що оперує?

Фахівець, який працює із захворюваннями та травмами опорно-рухового апарату. Проводить діагностику, лікування та реабілітацію пацієнтів із переломами будь-якої складності, розтягуваннями, спортивними травмами, з патологіями зв'язок, суглобів, кісток. Проводить малоінвазивні, артроскопічні операції, ендопротезування.

Чим ортопед відрізняється від травматолога?

Травматолог допомагає вирішити питання із гострими травмами: вивих, перелом, розрив зв'язок. Ортопед займається питаннями вродженої властивості - плоскостопість, вроджені захворювання, лікує застарілі травми (переломи, що неправильно зрослися).

З якими захворюваннями звертаються до ортопеда-травматолога?

Деформуючий артроз, нестабільність суглоба, плоскостопість і порушення постави, переломи зі зміщенням, вивихи, асептичний некроз, пластика зв'язок і сухожилля, дисплазія тазостегнових суглобів, вроджені патології, доброякісні утворення на кісткових тканинах, біль і хрускіт у кістках та зв'язках.

Коли звернутися до ортопеда-травматолога з дитиною?

Своєчасний візит дозволить скоригувати навіть уроджені патології. Фахівець лікує виражену плоскостопість або клишоногість; неправильне становище стегна (вроджений вивих); голова постійно нахилена до одного плеча; виражену сутулість; скарги на часті болі в ликах, спині, шиї.

Як відбувається прийом у ортопеда-травматолога?

Збір анамнезу, скарг, симптомів; перевірка рефлексів, ходи, постави, оцінка ступеня вираженості больового синдрому, стадії, рухливості кісток та суглобів; вивчення документів пацієнта (архів попередніх обстежень, аналізи, висновки інших спеціалістів); попередній діагноз, призначення діагностики (МРТ, КТ, УЗД), аналізів – на розсуд лікаря; підбір методу лікування: консервативний, оперативний чи комбінований.

Як підготуватися до прийому ортопеда-травматолога?

Згадати, як і коли виявилося захворювання (симптоми, характер болю, періоди загострення). Які ліки використовувалися, чи є алергії? До яких фахівців ви зверталися та які були призначення? Підготуйте запитання лікаря; підготуйте результати попередніх досліджень, аналізів, призначення, рекомендації.

Що таке ендопротезування суглобів?

Впровадження в організм людини штучного компонента анатомічної форми, здатного замінити природний суглоб та виконувати його функції. Після операції людина знову може вести активний спосіб життя. Найчастіше замінюються колінні, ліктьові та тазостегнові суглоби.

Терміни реабілітації після ендопротезування суглобів?

Повне відновлення триває до 6 місяців. Тривалість залежить від віку, фізичної підготовки, складності втручання, наявності додаткових пошкоджень, наскільки неухильно пацієнт дотримується режиму та порад лікаря.

Що таке артроскопія?

Малоінвазивне втручання, яке виконується через кілька проколів шкіри. Артроскопію використовують для діагностики та лікування багатьох захворювань: розрив хряща; травми меніска; видалення кістково-хрящових тіл; ушивання обертової манжети плечового суглоба; відновлення ушкоджених зв'язок.

Що таке остеосинтез?

Методика, що дозволяє відновити анатомію кісток та зафіксувати фрагменти кістки до повного зрощування. Використовується в тих випадках, коли накладання гіпсу є безглуздим або неможливим. Кісткові фрагменти фіксуються спеціальними пристроями, у результаті навіть найскладніші переломи зростаються швидко з мінімумом дискомфорту.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Алок Бансал

Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, PhD, заслужений лікар України

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все

Відгуки про нашу клініку

Залишити відгук
Ваше повідомлення надіслано!
При відправці повідомлення сталася помилка. Продублюйте його, будь ласка, на пошту адміністратора mc.omegakyiv@gmail.com
capcha
Для того, щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами