Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

УЗД лімфатичних вузлів в Києві

УЗД лімфатичних вузлів – ефективна непроменева методика діагностики стану органів лімфатичної системи, найважливішої складової імунітету. Лімфатична система бере участь у виявленні та нейтралізації хвороботворних мікроорганізмів (вірусів, бактерій, грибів), токсинів, алергенів. Імунна реакція на патологічне втручання ззовні проявляється зміною розмірів, форми та структури лімфовузлів. УЗД лімфатичних вузлів, допомагає виявити інфекційні процеси, захворювання та порушення у роботі органів та систем.

Ціни на УЗД лімфатичних вузлів

УЗД лімфатичних вузлів однієї анатомічної зони+доплер 400 ₴ записатися

Показання для проведення УЗД лімфатичних вузлів

Лімфатична система охоплює весь організм. Залежно від осередку патологічного процесу, лімфаденіт (запалення лімфовузлів) може проявитися на різних ділянках тіла (одній або кількох). Локалізація збільшеного та болючого лімфовузла відіграє важливу роль у діагностиці, тому що зазвичай це сигналізує про захворювання прилеглих органів.

Показання до УЗД лімфатичних вузлів за анатомічними зонами:

 • лімфовузли шиї спереду та ззаду: інфекційні респіраторні хвороби (фарингіт, ларингіт, тонзиліт, краснуха, кір, ангіна, дифтерія);
 • нижньощелепні лімфовузли – будь-які захворювання ротової порожнини (стоматит, карієс);
 • вушні – отит, фурункул у слуховому проході;
 • пахвові – закорковування та запалення потових залоз та волосяних фолікулів, нариви, гнійні рани у пахвовій западині, патології молочних залоз (мастопатія, мастит), онкологічні захворювання грудей;
 • пахові – при запаленні органів малого таза, хворобах, що передаються статевим шляхом;
 • заочеревинні – підозра на новоутворення, метастази у цій галузі;
 • підколінні – прогресування артриту, травми, пухлини.

Симптоми, що потребують УЗД лімфатичних вузлів

У нормі лімфовузли практично не промацуються, не відчуваються і не завдають дискомфорту. Наявність проблем із лімфатичною системою сигналізується певними ознаками. Характерні симптоми, при яких варто пройти обстеження та зробити УЗД лімфатичних вузлів:

 • Збільшення, ущільнення та болючість одного або декількох лімфовузлів, зміна їх форми, асиметрія (значне збільшення у розмірі одного з парних лімфовузлів).
 • Припухлість, гіперемія шкіри у місці запалення.
 • Збереження збільшених розмірів та болючості лімфатичних вузлів більш ніж через 2 тижні після лікування від основного захворювання.
 • Підвищення температури тіла неясної етіології протягом тривалого часу.
 • Додатково можуть з'явитися такі ознаки: підвищена пітливість, зниження ваги без явних причин, патологічне збільшення печінки або селезінки, часта схильність до респіраторних захворювань.

Відчувши ці або інші неприємні симптоми, зверніться за медичною консультацією, зробіть УЗД лімфатичних вузлів. Своєчасна діагностика дозволить уникнути ускладнень, небезпечних для здоров'я.

Лікарі УЗД-діагностики

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Підготовка до УЗД лімфовузлів

Особливих підготовчих заходів до УЗД лімфатичних вузлів не потрібно, що є однією з переваг цього методу діагностики. Як виняток можна назвати лише УЗД лімфовузлів черевної порожнини. У разі обстеження цієї зони рекомендують:

 • дотримуватися раціону, що виключає продукти-провокатори метеоризму: чорний хліб, газовані напої, бобові, фрукти та овочі у сирому вигляді, молоко, алкоголь;
 • при схильності до підвищеного газоутворення додатково може бути призначений один із вітрогонних препаратів (Еспумізан, екстракт плодів фенхелю);
 • при необхідності, напередодні сканування зробити очисну мікроклізму;
 • приходити на обстеження натщесерце або не раніше, ніж через 7-8 годин після останнього приймання їжі.
 • Тривалість процедури УЗД лімфатичних вузлів – 15-20 хвилин.

Переваги проведення УЗД лімфатичних вузлів у МЦ Омега-Київ

Багатопрофільна клініка Омега-Київ пропонує послуги УЗД лімфатичних вузлів. Прийом ведуть кваліфіковані УЗД-фахівці із великим стажем роботи. Діагностичну процедуру УЗД лімфатичних вузлів можна пройти на правому та лівому березі Києва. Адреси філій: вул. Володимирська, 81-А (ст. метро «Площа Льва Толстого»), вул. М.Максимовича, 10 (ст. метро «Васильківська»), вул. А. Малишка, 39 (ст. метро «Чернігівська», «Дарниця»). Записуйтесь на УЗД лімфатичних вузлів за тел. (044) 333-4-333, 0800753357 (безкоштовно з мобільного), через форму на сайті Омега-Київ або за допомогою зручного месенджера.

Обладнання

УЗД лімфатичних вузлів ведеться на високоякісному сучасному устаткуванні від виробників лідерів галузі:

 • VOLUSON 730 Pro (General Electric) – цифровий ультразвуковий сканер з об'ємною візуалізацією та режимом спектрального доплера. Застосовується для діагностики патологій у різних галузях медицини: абдомінальні дослідження, акушерство та гінекологія, урологія, сканування судин, онкологія та інші.
 • LOGIQ (General Electric) – ультразвукова система, призначена для рутинних обстежень. Відрізняється високою точністю та якістю картинки.
 • Philips ClearVue 650 – універсальна система УЗ. Забезпечує відмінну якість 2D, 3D та 4D знімків з високим рівнем деталізації завдяки технології Active Array.
 • Toshiba Aplio XG – УЗ-апарат широкого профілю premium класу. Застосовується для сканування різних органів та систем, надаючи максимально точну діагностичну інформацію.

Фотографії діагностичного центра

УЗИ лимфатических узлов в Киеве
УЗИ лимфатических узлов в Киеве
УЗИ лимфатических узлов в Киеве
УЗИ лимфатических узлов в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Бабенко Ганна Михайлівна

Лікар УЗД, лікар функціональної діагностики, лікар загальної практики - сімейної медицини

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати