Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Ендопротезування плечового суглоба в Києві

У жодному разі не потрібно терпіти біль у суглобі! Якщо випадок ще не дуже запущений, більшість захворювань та травм плечового суглоба лікуються медикаментозною та фізичною терапією. Однак при запущеному артрозі, коли суглоб вже практично зруйнований, або у разі серйозного внутрішньосуглобового перелому, єдиний спосіб повернути людині колишню свободу рухів – ендопротезування плечового суглоба.

Плечовий суглоб – найбільш рухливий у людському організмі. Невелика конструкція щодня відчуває серйозне навантаження під час рухів руки, підняття тяжкості й т.д. Це, а також велика амплітуда рухів робить його вразливим, особливо при хронічних захворюваннях, що вражають суглоби.

Ціни на ендопротезування плечового суглоба

Прийом лікаря ортопеда-травматолога - провідного спеціаліста (лікар вищої категорії)(консультація, огляд) 1000 ₴ записатися
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 ₴ записатися
Консультація хірурга 700 ₴ записатися
Показати все Сховати

Симптоми, що вказують на захворювання, при яких необхідне ендопротезування плечового суглоба:

 • обмежена рухливість;
 • хрускіт під час руху;
 • сильний біль у плечовому суглобі;
 • набряк суглоба;
 • деформація плеча.

Не чекайте, поки біль стане нестерпним, а скутість почне заважати вам рухатися та жити повноцінним життям! На жаль, вже зруйнований суглоб відновленню не підлягає. Його функція зводиться нанівець, та водночас позбавляє рухливості й руку, що вкрай негативно позначається як на якості життя, так і працездатності.

Чим раніше ви звернетеся до ортопеда-травматолога, тим більше шансів обійтися медикаментозним лікуванням або, як мінімум, однополюсним ендопротезуванням – менш травматичним, з коротшим відновлювальним періодом.

Показання до ендопротезування плечового суглоба

Заміна плечового суглоба рекомендується у таких випадках:

 • неправильно зрощений перелом;
 • дисплазія суглоба;
 • некроз головки плечового суглоба;
 • перелом суглобової западини;
 • хронічний поліартрит;
 • розрив остеоманжети;
 • хронічне усунення суглоба;
 • артроз III-IV стадії, що супроводжується постійним сильним болем.

Ендопротезування плечового суглоба усуває біль та обмежену рухливість, повертає працездатність руки. Операція буває єдиним виходом у разі внутрішньосуглобового перелому, якщо остеосинтез неможливий.

Діагностика та підготовка до ендопротезування плечового суглоба

Перед операцією ортопед-травматолог консультує пацієнта, збирає анамнез та проводить діагностику, щоб візуалізувати пошкоджений суглоб та підібрати відповідний ендопротез. Для цього можуть призначатися такі процедури:

 • УЗД плечового суглоба;
 • МРТ плечового суглоба;
 • КТ плечового суглоба;
 • рентгенівський знімок.

Лікарі ортопеди-травматологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Показання до ендопротезування остаточно з'ясовуються після діагностики хвороби або травми суглоба.

Щоб унеможливити захворювання, при яких ендопротезування плечового суглоба протипоказане, пацієнту також необхідно:

 • здати загальний аналіз сечі та крові;
 • пройти флюорографію не раніше, ніж за рік до операції;
 • пройти електрокардіографію;
 • отримати консультацію анестезіолога;
 • здати алергопроби.

Реабілітація після заміни плечового суглоба

Щоб штучний суглоб прижився в організмі, вже з другої доби можна і потрібно проявляти активність. У перші два тижні рекомендується виконувати статичні вправи (бажано під контролем лікаря-реабілітолога). Далі пацієнт може переходити до активних розминок, а з четвертого тижня – до легких навантажень. Лікувальна фізкультура потрібна доти, доки рухова амплітуда і функція суглоба не будуть відновлені повністю. Надмірних навантажень, носіння важких вантажів рекомендується уникати.

Можливими ускладненнями після ендопротезування можуть бути тромби або кісткові вирости, але ці випадки – лише 2% із загальної кількості таких операцій, і при своєчасному зверненні до лікаря піддаються лікуванню.

Де зробити ендопротезування плечового суглоба?

Шукаєте, де провести ендопротезування плечового суглоба у Києві? Будьте певні - саме вибір нашої клініки допоможе вам повернути колишню якість життя та здоров'я.

Відділення оперативної травматології та ортопедії клініки "Омега-Київ" - це сучасна операційна з високотехнологічним обладнанням, комфортні палати для стаціонару та найкращі хірурги. Операцію з ендопротезування у нашій клініці проводить Алок Бансал, заслужений лікар України, ортопед-травматолог вищої категорії.

Особливу увагу ми приділяємо всебічній діагностиці перед кожним хірургічним втручанням. Тільки за таких умов можна максимально знизити ризик ускладнень. До кожного пацієнта ендопротез підбирається індивідуально.

Оперативна ортопедія та травматологія нашого медичного центру знаходиться у клініці за адресою вул. М. Максимовича, 10 (ст. м. "Васильківська", ст. м. "Виставковий центр").

Запис за телефонами 044 333 4 333 або 0 800 753 357. Працює форма запису через сайт або скористайтесь одним із месенджерів.

Эндопротезирование плечевого сустава в Киеве
Эндопротезирование плечевого сустава в Киеве
Эндопротезирование плечевого сустава в Киеве
Эндопротезирование плечевого сустава в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Алок Бансал

Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, PhD, заслужений лікар України

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати