Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

УЗД при вагітності в Києві

УЗД при вагітності – золотий стандарт пренатальної діагностики. Процедура дає можливість отримати всю інформацію про внутрішньоутробний розвиток майбутньої дитини. Вона входить у програму обов'язкового скринінгу вагітних та проводиться у кожному триместрі. УЗД під час вагітності показує динаміку розвитку плода, зміни у структурі тканин матки та в організмі жінки загалом. Результати діагностики допомагають визначити анатомію ембріона, що розвивається, пуповини, плаценти та навколоплідних вод. УЗД при вагітності вважається найінформативнішим методом обстеження, завдяки якому стало можливим діагностувати всі аномалії та вади розвитку на ранніх стадіях, запобігати ризику мимовільного викидня й ускладнень, що загрожують здоров'ю матері та дитини. Оптимальна кількість обстежень – три (раз на триместр), додаткові обстеження призначає лікар за показаннями.

Ціни на УЗД при вагітності

Цервікометрія 300 ₴ записатися
УЗД при вагітності до 10 тижнів 600 ₴ записатися
УЗД плоду експертне (термін вагітності 11-13,6 тижнів) + доплер, 3-D та 4-D ехографія (PRISKA) 650 ₴ записатися
УЗД плоду експертне (термін вагітності 18 - 21 тижнів)+доплер, 3-D та 4-D ехографія (PRISKA) 750 ₴ записатися
Показати все Сховати

Термін проведення УЗД при вагітності

Рекомендується тричі робити УЗД під час вагітності. Терміни проведення обстеження – перший, другий та третій триместр. Така кількість діагностичних процедур - оптимальна для виявлення або виключення практично всіх можливих патологій розвитку дитини та повного відстеження перебігу вагітності.

Як підготуватися до УЗД під час вагітності?

Для виконання УЗД на сучасному обладнанні жодної спеціальної підготовки не потрібно. У нашій клініці діагностика виконується на апаратурі нового покоління. Єдине, що ми рекомендуємо пацієнткам – не вживати газоутворювальні продукти за добу до обстеження. Спеціально наповнювати сечовий міхур не потрібно!

УЗД у 1 триместрі вагітності (11–14 тиждень)

УЗД при вагітності на ранніх термінах необхідне для спостереження за формуванням ембріона. На цьому етапі потрібно виключити тяжкі генетичні патології, а також діагностувати багатоплідну вагітність – вона потребує пильнішого лікарського спостереження. Також лікар оцінює розміри плода та відповідність їх терміну вагітності, визначає товщину комірного простору та довжину носової кісточки (це необхідно, щоб виключити синдром Дауна).

На першому УЗД гінеколог визначає термін вагітності та орієнтовний день пологів, оцінює структуру плаценти та місце її прикріплення.

УЗД у 2 триместрі вагітності (18 – 21 тиждень)

Друге УЗД під час вагітності проводиться на тому терміні, коли вже сформовані органи дитини та є можливість визначити її стать. У цей час робиться біохімічний аналіз крові. Результати цих двох досліджень дають лікарю повну картину перебігу вагітності.

Скринінг у другому триместрі дозволяє діагностувати всі види хромосомних аномалій і вроджених вад, що їх супроводжують. Для цього лікар вимірює такі параметри:

 • Біпарієтальний розмір (ширину голови) – для виключення мікроцефалії, гідроцефалії або затримки розвитку.
 • Лобно-потиличний розмір - для розуміння, який метод пологової допомоги найбільш відповідний.
 • Розмір лицьових кісток - також необхідний для виключення хромосомних аномалій (синдром Патау, Едвардса тощо.)
 • Довжина хребта та кінцівок, коло живота та грудної клітки вимірюється для діагностики затримки внутрішньоутробного розвитку та оцінки ризику генетичних захворювань.
 • Вагу та зростання плоду.

Лікарі УЗД-діагностики

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

УЗД у 3 триместрі вагітності (30-34 тиждень)

Скринінг УЗД у третьому триместрі виконується для оцінки загального стану та готовності дитини з'явитися на світ.

Лікар оцінює розміри голови, становище плода, оглядає його на наявність обвивання пуповиною та вад, характерних для пізніх термінів вагітності. Також проводиться огляд структури плаценти та навколоплідних вод.

Анатомічна будова майбутнього малюка вже сформована повністю, а вага може досягати 1500 грам. У цей період він вже активно ворушиться всередині.

УЗД дослідження при вагітності безпечне?

Чимало майбутніх мам питають, чи не шкідливе УЗД при вагітності. Ультразвук, що передається по тканинах, може стати причиною нагрівання тканин на кілька градусів. Однак це відбувається при впливі не менше, ніж протягом години безперервно. Стандартний ультразвуковий скринінг вагітної пацієнтки триває не довше 15 хвилин, тому абсолютно безпечний як для мами, так і для малюка.

Види УЗД при вагітності:

 • Трансвагінальне дослідження використовується для того, щоб підтвердити вагітність – найчастіше це буває після 1-2 тижнів затримки менструації.
 • Трансабдомінальне УЗД при вагітності – стандартна діагностична процедура.
 • Доплерометрія – для діагностики кровообігу в матці, тонусу матки та оцінки якості кровопостачання в організмі матері та дитини. Може бути призначена для виключення або підтвердження гестозу, порушення функцій плаценти, фетоплацентарної недостатності.
 • Ультразвукова фетометрія необхідна для визначення терміну вагітності та виміру розмірів ембріона.
 • Кардіотокографія дозволяє досліджувати серцебиття плода, його частоту та синхронність зі скороченнями матки. Ця процедура проводиться у третьому триместрі.
 • 3D-УЗД - дослідження із застосуванням тривимірного зображення. Його також проводять у третьому триместрі. Процедура дозволяє розглянути обличчя та кінцівки малюка, а також діагностувати патології спинномозкового каналу.
 • 4D-УЗД - відеозапис плода у режимі реального часу, що дозволяє розглянути деталі зовнішності майбутньої дитини у кольоровому зображенні.

Записатися на УЗД під час вагітності в Омега-Київ

Записатися на УЗД під час вагітності у Києві ви можете у медичному центрі Омега-Київ за адресою вул. Володимирська 81-А (ст. м. "Пл. Льва Толстого") - у цій клініці також проводиться кардіотокографія вагітних.

Процедура проводиться у форматі 3D та 4D ехографії на сучасному високоточному обладнанні. У процесі обстеження майбутні батьки можуть побачити рух дитини, розглянути міміку та риси обличчя.

Для запису достатньо зв'язатися з нашими операторами у месенджерах або за телефоном. Також ви можете заповнити форму запису на нашому сайті, і вам одразу зателефонують.

УЗИ при беременности в Киеве
УЗИ при беременности в Киеве
УЗИ при беременности в Киеве
УЗИ при беременности в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Брєжнєв Ігор Феліксович

Лікар УЗД першої категорії

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати