Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Пластика передньої хрестоподібної зв'язки в Києві

Пластика (ПХЗ) передньої хрестоподібної зв'язки виконується артроскопічно. Спочатку виконується класична артроскопія коліна. Операція проводиться після підготовки пацієнта.

Ціни відділення оперативної ортопедії та травматології

Прийом лікаря ортопеда-травматолога - провідного спеціаліста (лікар вищої категорії)(консультація, огляд) 1000 ₴ записатися
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 ₴ записатися
Артроскопічна пластика передньої хрестоподібної зв'язки 28000 ₴ записатися

Через анатомію і особливості кровопостачання внутрішнє пошкодження зв'язок колінного суглоба самостійно може не зростатися. Сьогодні, в усьому світі "стандартом" терапії при хронічній нестабільності колінного суглоба, тобто розриві зв'язок колінного суглоба - є пластика (ПКС), заміна пошкодженої тканини трансплантатом з тканин власного організму.

Хірурги медичного центру "Омега-Київ" багато років з успіхом проводять хірургічне лікування. Пластика передньої (GRC) і задньої хрестоподібної зв'язки (PRC) виконується за допомогою артроскопії. Дуже важливим етапом терапії, якщо був передній хрестоподібний розрив, є ведення пацієнта після операції і реабілітація. Правильно і повноцінно проведена реабілітація забезпечує можливість відновлення працездатності суглоба, і повне відновлення рухової та спортивної активності.

Період реабілітації, включає наступні особливості:

 1.  іммобілізація;
 2.  Перев'язки, зняття швів;
 3.  ЛФК, гімнастика.

У клініці "Омега-Київ" в будь-який час, навіть в ургентному порядку, готові провести пластику передньої хрестоподібної зв'язки. Ціна послуги доступна. Вартість операції визначається індивідуально, залежить від багатьох чинників. Ціна призначається за комплекс медичних послуг.

Лікарі-ортопеди та травматологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Пластика хрестоподібних зв'язок

Пластика (ПХЗ) передньої хрестоподібної зв'язки виконується артроскопічно. Спочатку виконується класична артроскопія коліна. Операція проводиться після підготовки пацієнта.

Після травми з пошкодженням передньої хрестоподібної зв'язки проводять такі заходи:

 1.  Прийом знеболюючих препаратів.
 2.  Холод і обмеження навантаження.
 3.  Пункція суглоба і видалення крові.
 4.  Знерухомлення суглоба на 3 тижні.
 5.  ЛФК після іммобілізації.

Після розробки рухів пацієнт і лікар оцінюють ступінь нестабільності суглоба і приймають рішення, чи потрібна пластика зв'язок. Пацієнти з пошкодженням передньої хрестоподібної зв'язки, пластика якої не виконувалася, можуть ходити і бігати, але при сильних навантаженнях і нестандартних рухах можливий вивих суглоба з пошкодженням менісків і інших зв'язок. У таких випадках вже потрібно пластика багатьох компонентів суглоба. Травма менісків, розриви передньої хрестоподібної зв'язки, хронічний вивих надколінника - одна з найчастіших причин, коли робиться пластика на коліні.

Профілактика ушкоджень колінних зв'язок

Всім відомо: щоб не лікувати серйозні травми, потрібно брати до уваги профілактику розривів зв'язок. У спорті розриви частіше діагностуються у жінок, але в звичайному житті вони зустрічаються і у представників обох статей.

Профілактика розривів в спорті включає:

 1. Обов'язкова розминка.
 2. Зміцнююче тапропріорецептивне тренування.
 3. Удосконалення техніки бігу, стрибків і ривкових рухів.

Пам'ятайте, основним стабілізатором суглоба є м'язи, а зв'язки дають додаткову стабілізацію.

Ефективна терапія зв'язок коліна

Як говорилося, зв'язка коліна спереду може розтягуватися (на 4-5% від своєї довжини). Якщо розтягнення буде більше, зв'язка надірветься, а якщо ще більше, то порветься частково, і, нарешті, якщо сила буде зростати, то тканина розірветься повністю.

Фахівці медичного центру "Омега-Київ" готові провести операцію будь-якого рівня складності. Пластика виконується хірургами багато років. Лікарі мають безцінний досвід і допомагають пацієнтам встати на ноги. Зателефонуйте і отримаєте безкоштовну консультацію. Записатися на прийом можна також на сайті. Пластика виконується за розумною вартістю з гарантованим результатом. Перев'язки, зняття швів і післяопераційні огляди входять у вартість послуги.

Пластика передней крестообразной связки в Киеве
Пластика передней крестообразной связки в Киеве
Пластика передней крестообразной связки в Киеве
Пластика передней крестообразной связки в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати