Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Лікування варикозу в Києві

Ціни на консультацію та лікування варикозу

У відділенні оперативної флебології вас проконсультують та порекомендують діагностику, а також оптимальну процедуру лікування варикозу. На сторінці представлений прайс-лист на всі діагностичні процедури, безопераційну терапію та хірургічне втручання. До кожного пацієнта практикується індивідуальний підхід.

Код Назва послуги Ціна
1721 Консультація флеболога 400 грн.
295 УЗД периферичних вен верхніх кінцівок (дуплексне сканування) 550 грн.
550 УЗД периферичних артерій та вен верхніх кінцівок (дуплексне сканування) 800 грн.
298 УЗД периферичних вен нижніх кінцівок (дуплексне сканування) 600 грн.
299 УЗД периферичних артерій та вен нижніх кінцівок 800 грн.
3 Розпис схеми лікування ( консультація + схема лікування) 700 грн.
1713 Мікросклеротерапія (1 зона) 800 грн.
1755 Ендовенозная лазерна абляція однієї кінцівки в поєднанні зі склеротерапией I категорії складності 12000 грн.
1756 Ендовенозная лазерна абляція однієї кінцівки в поєднанні зі склеротерапией II категорії складності 14000 грн.
1757 Ендовенозная лазерна абляція однієї кінцівки в поєднанні зі склеротерапией III категорії складності 16000 грн.
Показати весь список послуг

Варикозне розширення вен розвивається внаслідок дисфункції венозних клапанів, що спрямовують кров до серця. Коли вони перестають нормально працювати, у венах накопичується надмірна кількість крові, через що венозні стінки розтягуються і втрачають еластичність. Патологічні зміни відбуваються як у поверхневих, так і в глибоких венах, і якщо вчасно не вжити заходів для лікування варикозу, наслідки можуть бути небезпечними для життя. Найчастіше варикоз зустрічається на ногах - саме в них частіше за все застоюється кров, особливо при роботі, що доводиться робити на ногах. Перші тривожні симптоми – біль та набряклість у ногах наприкінці дня. Якщо ви ведете малорухливий спосіб життя (стояча або сидяча робота), у жодному разі не ігноруйте цей симптом – вживайте заходів!

Лікарі-флебологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Лікування варикозу

Для лікування варикозу потрібен комплекс профілактичних і терапевтичних заходів, у найзапущеніших випадках - оперативне втручання. Вибір методу залежить від стадії та форми захворювання. Сучасна медицина пропонує широкий вибір ефективних та нетравматичних процедур лікування варикозу. Однак для їх успішного виконання потрібна висока кваліфікація лікаря.

Консервативне лікування саме по собі не усуває варикозне розширення вен, але може допомогти уникнути ускладнень та подальшого розвитку хвороби, якщо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря. Консервативна терапія пов'язана насамперед зі способом життя та звичками:

 • щоденна зарядка, розтяжка, тренування у спортзалі, плавання в басейні, а також будь-яка посильна фізична активність (піші прогулянки та велопрогулянки, домашні справи, активні ігри з дітьми або домашніми тваринами). Все це сприяє підтримці тонусу вен, особливо на ногах;
 • відпочинок у позі, в якій ноги перебувають у положенні вище тіла, покращує венозний відтік та запобігає розтягуванню стінок вен. Для людей, що працюють на ногах, ця практика життєво важлива;
 • компресійна терапія - носіння спеціальних панчіх та колготок. Це необхідно в умовах підвищеного ризику розвитку варикозу: вагітність, робота на ногах, велика надмірна вага;
 • спеціальна дієта потрібна для усунення запорів, що також підвищують ризик розвитку варикозного розширення вен;
 • флеботропні препарати, або флебопротектори. Їхній прийом регулює лікар-флеболог.

Сучасний безопераційний метод лікування варикозу – склеротерапія. З її допомогою позбавляються судинних "зірочок" і "сіточок", а також варикозу підшкірних вен. У пошкоджену судину вводиться препарат, що перекриває його, і згодом уражена вена повністю зникає, а разом із нею – болі, набряки та судоми.

Склеротерапія – недорогий та нетравматичний метод, що дає відмінний лікувальний та косметичний ефект. Однак її застосування обмежене – при запущеному варикозі однієї склеротерапії для вираженого ефекту недостатньо. Тому частіше склеротерапія застосовується у поєднанні з щадними хірургічними методами лікування варикозу – з лазерною абляцією або мініфлебектомією. Після процедури рекомендується постійно носити компресійні панчохи, щоб уникнути рецидиву.

Причини варикозу

Варикозне розширення вен розвивається через недостатню роботу венозних клапанів, під тиском яких кров повертається до серця. Під дією сили тяжіння кров залишається внизу і стінки вен поступово розтягуються. На першій стадії розширення вен ще оборотне, тому вжиті при перших симптомах варикозу заходи можуть запобігти подальшому розвитку хвороби.

Порушення функції венозних клапанів розвивається під впливом таких факторів:

 • спадковість – варикоз в анамнезі у близьких родичів підвищує ризик його розвитку на 25%;
 • вагітність – збільшення об'єму крові та здавлювання судин малого таза – серйозне випробування для вен, особливо на ногах. Розширенню стінок вен сприяє і підвищений рівень прогестерону. Профілактичні заходи - носіння компресійних панчіх та відпочинок у позі догори ногами хоча б по 15-20 хвилин на день;
 • ожиріння – велика кількість жирової тканини здавлює вени, особливо на ногах;
 • малорухливий спосіб життя, робота у нерухомому положенні сидячи або стоячи - це погіршує роботу м'язово-венозної помпи;
 • підвищений внутрішньочеревний тиск унаслідок запорів або хронічного кашлю;
 • носіння тісної білизни, зловживання корсетами та граціями;
 • плоскостопість, вальгусна деформація та інші статичні порушення стопи;
 • тромбоз глибоких вен - це підвищує тиск у них.

Симптоми варикозу

На виражений варикоз вказують такі симптоми:

 • відчуття розпирання та тяжкості в ногах, особливо наприкінці дня;
 • набряки ніг вечорами;
 • жар і пульсівний біль;
 • свербіж та судоми вночі;
 • темні плями на шкірі;
 • погано гояться ранки на ногах (потенційно небезпечні розвитком трофічної виразки);
 • вени, що виступають над поверхнею шкіри;
 • судинні зірочки.

Лікування варикозу, як і інших захворювань, тим простіше, що раніше починається. Тому затягувати із діагностикою не варто.

Профілактика варикозу

При надмірній вазі або малорухливій роботі венам потрібно “допомагати” – хоча б регулярними прогулянками, тренуваннями чи походами до басейну. Щоденний самомасаж, розминання ніг та відпочинок – необхідні запобіжні заходи.

Крім цього, запобігти розвитку варикозу допомагають:

 • регулярні заняття спортом – бігом, плаванням, танцями;
 • контроль ваги;
 • чергування навантажень;
 • контрастні ванни для ніг, обливання холодною водою.

Для профілактики варикозу варто уникати:

 • занадто гарячих ванн;
 • зловживання сауною та лазнею;
 • носіння тісних штанів, панчіх та шкарпеток з тугими гумками;
 • сидіння "нога на ногу";
 • носіння тісного взуття, туфель і чобіт на високих підборах.

Переваги лікування варикозу в Омега-Київ

У медичному центрі “Омега-Київ” є повний спектр сучасних методів лікування варикозу - як медикаментозних, так і хірургічних. Крім цього, наше діагностичне обладнання дозволяє робити докладну діагностику стану вен – а це важливо для вибору методів лікування варикозу, яких найчастіше буває кілька: для сталого ефекту потрібний комплексний підхід.

Після консультації флеболога проводиться УЗД судин із дуплексним скануванням. Це дозволяє оцінити стан периферичних вен та призначити відповідну схему лікування.

Записатися на консультацію флеболога ви можете, зв'язавшись з нами через телефон, онлайн-месенджер або заповнивши форму запису на сайт.

Лечение варикоза в Киеве
Лечение варикоза в Киеве
Лечение варикоза в Киеве
Лечение варикоза в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати