Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo

Лікування варикоцеле в Києві

Що таке варикоцеле?

Варикоцеле - варикозне розширення вен сім'яного канатика і яєчка зліва, це захворювання розвивається при збоях в роботі клапанів в венах, що сприяє зворотному току крові.

Лікарі Оперативна урологія

Бугрименко Дмитрий Витальевич

Бугрименко
Дмитро Віталійович

Лікар-уролог, лікар-хірург першої категорії

Смирнова Елена Валентиновна

Смирнова
Олена Валентинівна

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Демьянчук Юлия Андреевна

Дем'янчук
Юлія Андріївна

Операційна медична сестра

Виноградова Наталья Викторовна

Виноградова
Наталія Вікторівна

Медична сестра-анестезист

Есип Иван Викторович

Єсіп
Іван Вікторович

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Лікарі Оперативная урология

Ціни на послуги

Код Назва послуги Ціна Де роблять
1611
Операція Варикоцеле (лапароскопічна)

Операція Варикоцеле (лапароскопічна)

У вартість оперативного втручання входить: консультація хірурга, оперативне втручання, медикаментозне забезпечення операції, гістологічне дослідження, УЗД органів малого тазу в післяопераційному періоді. 

10000 грн.
вул. М. Максимовича 10
11
Прийом лікаря-уролога провідного спеціаліста

Прийом лікаря-уролога провідного спеціаліста

500 грн.
вул. Володимирська 81-А
1720
Консультація хірурга

Консультація хірурга

400 грн.
вул. М. Максимовича 10
44
Повторний прийом лікаря уролога провідного спеціаліста

Повторний прийом лікаря уролога провідного спеціаліста

450 грн.
вул. Володимирська 81-А
30
Прийом лікаря (лікар уролог: консультація, огляд)

Прийом лікаря (лікар уролог: консультація, огляд)

450 грн.
вул. Володимирська 81-А
вул. М. Максимовича 10
Показати весь список послуг

Варикоцеле - варикозне розширення вен сім'яного канатика і яєчка зліва, це захворювання розвивається при збоях в роботі клапанів в венах, що сприяє зворотному току крові.

Саме по собі варикозне розширення вен сім'яного канатика великою проблемою не є і життю пацієнта не загрожує. Проблемою може бути основне ускладнення цього захворювання - чоловіче безпліддя.

 

В основі чоловічого безпліддя лежать три фактори: неповноцінність сперматозоїдів, різке зменшення їх числа, порушення їх просування і викиду назовні. Виникнення цих проблем може спровокувати варикоцеле - в результаті цієї патології в яєчках підвищується температура, порушуються їх функції, що призводить до пошкодження сперматозоїдів.

Симптоми варикоцеле

На початкових стадіях варикоцеле може протікати безсимптомно. Тільки біль в мошонці і яєчку, посилюючись у міру прогресування хвороби, може констатувати її появу. Як правило, хворі відчувають тягнучий біль в одному або обох яєчках, мошонці, в паховій зоні, спостерігається збільшення або опущення мошонки, з лівого боку.

Больові відчуття посилюються при фізичному навантаженні, ходьбі і під час статевого акту. Дане захворювання має хронічний перебіг. Найчастіше відхилення від норми у багатьох чоловіків виявляється випадковою знахідкою при огляді з приводу будь-якої іншої хвороби.

Лікування варикоцеле

Провідним методом лікування варикоцеле є лапароскопічна операція. Консервативного лікування не існує!

Переваги лапароскопічного методу хірургічного лікування варикоцеле у порівнянні з традиційною відкритою операцією:

  • можливість під великим збільшенням виділити і перев'язати необхідні вени, без нанесення травми артерії і лімфатичним судинам;
  • мінімальна травма передньої черевної стінки;
  • швидке відновлення пацієнта.
  • немає необхідності в жорсткому обмеженні фізичних навантажень після операції, як в разі виконання відкритих втручань
  • дуже хороший косметичний ефект

Більш того, дана методика дозволяє усунути повторне виникнення варикозного розширення вен сім'яного канатика після невдало виконаної раніше відкритої операції.

У медичному центрі «Омега-Київ» Вам можуть провести операцію з використанням ендоскопічного обладнання, і високоякісного шовного матеріалу. Всі операції, що виконуються в нашому центрі, малотравматичні, рани ушиваються косметичним швом.

Лечение варикоцеле в Киеве
Лечение варикоцеле в Киеве
Лечение варикоцеле в Киеве
Лечение варикоцеле в Киеве

Лапароскопічна операція варикоцеле в медичному центрі «Омега-Київ»:

  • Тривалість лапароскопічної операцій приблизно становить 35-40 хвилин.

Підготовка до лапароскопічної операції при варикоцеле вимагає проходження стандартного медичного обстеження. Крім того потрібна підготовка кишечника: ввечері напередодні операції і вранці перед лікуванням необхідно зробити очисні клізми. Це дозволить зменшити загазованість кишечника.

У нашому медичному центрі лапароскопічні втручання виконуються під загальним знеболенням і починаються з введення трьох лапароскопічних портів через проколи передньої черевної стінки: один десятиміліметровий встановлюють в області пупка (порт для відеокамери), п'ятиміліметровий в лівій здухвинній області і ще один десяти- або п'ятиміліметровий в правій здухвинній області. Така локалізація забезпечує хороший доступ до надпахових зон, зберігаючи при цьому принцип тріангуляції з центральним положенням оптики.

Сам лапароскоп являє собою спеціальну трубку, оснащену холодним джерелом світла і мініатюрних розмірів відеокамерою на кінці.

Весь хід оперативного втручання і всі свої маніпуляції наш лікар-хірург спостерігає в режимі реального часу на моніторі, встановленому в операційній. Використовуючи набір інструментів, лікар виділяє і оглядає практично на всьому протязі ліву яєчковую вену, що проходить під парієтальною очеревиною від внутрішнього пахового кільця по напряму вгору. Після чого на всі її гілки накладаються титанові дужки (спеціальні кліпси для перев'язки судин), і між ними судини перетинають. Операція закінчується витяганням троакаров і ушиванням ран.

Після операції пацієнт перебуває в комфортній палаті стаціонару відділення оперативних втручань під наглядом досвідчених медсестер.

На наступний ранок пацієнт вже може відправитися додому. Повне відновлення після лікування займає не більше 2 тижнів.

Лапароскопічна операція варикоцеле в медичному центрі «Омега-Київ» - це одна з найпрогресивніших методик, існуючих на сьогоднішній день. Вона найменш травматична, а завдяки тому, що дає можливість легко оглянути ліву яєчковую вену на всьому її протязі, забезпечує дуже низьку, в порівнянні з усіма іншими способами лікування, частоту рецидивів захворювання, яка в середньому не перевищує 2%.

Протипоказання до лапароскопічної операції варикоцеле:

  • активна фаза гострого, гнійного запалення будь-якої локалізації;
  • новоутворення черевної порожнини, малого тазу і / або заочеревинного простору;
  • неодноразові лапаротомії в минулому.

Записатися на консультацію до хірурга-уролога ви можете за телефонами: (044) 333-4-333 або 0 800 753 357 (безкоштовно з мобільного), через форму "запис на сайті" або зручний месенджер.

Лікування варикоцеле проводиться у відділенні за адресою: вул. М.Максимовича, 10

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю