Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

КТ грудної клітини в Києві

КТ (комп'ютерна томографія) грудної клітки - це неінвазивна діагностична процедура візуалізації, яка використовує комбінацію високочутливого сканера та комп'ютерної технології для відтворення горизонтального або осьового зображення органів грудної клітки.

Ціни на КТ грудної клітини

КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) 1300 ₴ записатися
КТ органів грудної порожнини (контраст) 2600 ₴ записатися

Діагностичний центр Омега-Київ оснащений новим сучасним апаратом Philips Brilliance. Цей 64-зрізовий сканер дозволяє отримати деталізовані зображення будь-якої частини грудної клітки, включаючи кістки, м'язи, жири і органи.

Можливі причини для проведення КТ грудної клітини

КТ (комп'ютерна томографія) може бути виконана для дослідження грудної клітини та її органів, пухлин та інших уражень, травм, внутрішньогрудинної кровотечі, інфекційних захворювань, при незрозумілих болях в грудях.

Також ви можете зробити КТ грудної клітки, щоб оцінити ефективність лікування пухлини. Регулярне проведення комп'ютерної томографії органів грудної порожнини дозволяє визначити чіткі межі пухлинного процесу і виявити метастази при первинному ураженні іншого органу.

Для моніторингу за ефективністю лікування, томографія проводиться регулярно і при відсутності позитивної динаміки є причиною для зміни тактики лікування. За допомогою даного виду обстеження забезпечується керування при біопсії і/або аспірації (вилученню) рідини з грудної клітини.

Лікарі-рентгенологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Протипоказання КТ грудної клітини

Комп'ютерна томографія в більшості випадків є нешкідливим методом діагностики, не викликаючи важких наслідків для організму. Томографія призначається лікарем, після ретельного обстеження пацієнта на можливі протипоказання.

 КТ грудної клітки протипоказана в наступних випадках:

  • якщо ви вагітні, незалежно від терміну;
  • при наявності цукрового діабету;
  • при підвищеному рівні креатиніну в крові;
  • ниркова недостатність;
  • гостра серцева недостатність;
  • тиреотоксикоз;
  • важкий стан хворого;
  • надлишкова маса тіла - для нашого апарату максимальна вага 170 кг.

Підготовка до КТ грудної клітки

Перед процедурою необхідно зняти всі предмети з метала, в тому числі ювелірні вироби. Як правило, якщо КТ грудної клітки проводитися без контрастної речовини, то спеціальна підготовка не потрібна.

Коли дослідження припускає введення барвника в кровоносну судину, вас попросять утриматися від прийому їжі і пиття протягом 4-6 годин до дослідження. На сеанс слід одягати такий одяг, який дозволить отримати доступ до потрібної області тіла, або яка легко знімається.

Наш лікар попросить вас зняти одяг, прикраси та інші предмети, які можуть перешкодити процедурі. Якщо вас просять зняти одяг, вам буде надано спеціальний халат. Залежно від необхідності, контрастну речовину буде введено внутрішньовенно.

Для введення контрастної речовини використовується німецький інжектор Ulrich, який може самостійно точно розраховувати дозу рідини, що вводиться. Ви будете лежати на столі комп'ютерного томографа з піднятими руками над головою. Щоб запобігти рухам під час процедури і як наслідок зміщенню зображення, можуть бути використані спеціальні ремені і подушки.

Лікар-радіолог буде знаходитися в іншій кімнаті, в якій розташовані елементи управління сканером. Проте, пацієнт завжди знаходиться в полі зору, так як між кімнатами є вікно. Вбудований у скан спікерфон дозволяє учасникам процесу безперервно спілкуватися. Якщо під час процедури у вас виникне якась проблема, ви зможете скористатися спеціальною кнопкою, яка подасть сигнал лікарю.

Як тільки сканер почне обертатися навколо вас, почнеться процес отримання зображень. Ви почуєте клацання, це нормально. Під час процедури вас кілька разів попросять затримати подих. Якщо під час процедури була застосована контрастна речовина, можливі деякі побічні відчуття, такі як солоний або металевий присмак у роті, короткостроковий головний біль, нудота. 

Це нормально і відчуття скоро минуть. Вас можуть попросити трохи почекати, поки радіолог розгляне відскановану інформацію, з метою переконатися, що всі зображення чіткі. У той час як сама процедура КТ не викликає болю, ви можете відчувати якийсь дискомфорт від перебування в одній позиції без руху, особливо в разі недавньої травми або операції.

Співробітники діагностичного центру Омега-Київ зроблять все можливе, щоб забезпечити вам максимальний комфорт і звести до мінімуму неприємні відчуття. Спіральна комп'ютерна томографія органів грудної порожнини дозволяє отримати максимально точні знімки в тривимірній проекції. Також цей метод ефективний при дослідженні кровоносних судин.

Що ви отримаєте в результаті

Якщо вам необхідно зробити КТ (комп'ютерна томографія) в Києві, звертайтеся в діагностичний центр Омега-Київ. Ви гарантовано отримаєте якісне обстеження в сучасній клініці, обладнаній за останнім словом техніки. Чекаємо вас за адресою м.Київ, вул. М.Максимовича,10. Запис за телефоном (044) 333-4-333 або через форму "запису на прийом" на сайті.

КТ грудной клетки в Киеве
КТ грудной клетки в Киеве
КТ грудной клетки в Киеве
КТ грудной клетки в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати