Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Шановні пацієнти МЦ Омега-Київ!
З 21.03.2022 ви можете записатися на КТ-дослідження зі знижкою 10%. Прийом проводиться за адресою: вул. М. Максимовича  10, вул. А. Малишка 39.

Ціни на КТ черевної порожнини

Код Назва послуги Ціна
1106 КТ черевної порожнини, позачеревного простору та таза 1300 грн.
1155 КТ органів черевної порожнини та органів таза 3600 грн.
1163 КТ органів черевної порожнини, органів таза і органів груд клітини 4100 грн.
1171 КТ м'яких тканин шиї + органів грудної порожнини + черевної порожнини + органів тазу 4500 грн.
1172 КТ головного мозку + м'яких тканин шиї + органів грудної порожнини + черевної порожнини + органів тазу 5100 грн.
1161 КТ ангіографія черевного відділу аорти 2600 грн.
Показати весь список послуг

КТ черевної порожнини - це безболісний, неінвазивний і практично нешкідливий метод діагностики, що водночас характеризується високим рівнем інформативності. За допомогою знімків комп'ютерного томографа можна детально оглянути тканини та органи, вивчити їхню будову на предмет норми чи відхилення, виявити новоутворення, запальний чи дегенеративний процес у тканинах, оцінити стан органу та його функціонування. КТ черевної порожнини допомагає діагностувати багато захворювань органів шлунково-кишкового тракту, нирок, надниркових залоз, а також наслідки травм.

Лікарі-рентгенологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Показання до КТ черевної порожнини

КТ черевної порожнини рекомендується при появі будь-яких симптомів, які вказують на захворювання, що починається в цій галузі (кісти, пухлини, метастази, порушення кровообігу або ураження тканин печінки, селезінки, нирок). Томограф дає докладну картину всіх цих захворювань, а разом з нею – і можливість для лікаря призначити відповідну терапевтичну схему.

Діагностика за допомогою КТ черевної порожнини рекомендується у таких випадках:

 • грижі;
 • біль в животі;
 • захворювання підшлункової залози;
 • жовчокам'яна хвороба;
 • холецистит;
 • необхідність діагностики печінки при токсичному ураженні;
 • гепатит в анамнезі чи виражений.

Підготовка до процедури КТ черевної порожнини

Якщо під час КТ черевної порожнини не використовується контраст, ніяка попередня підготовка не потрібна. Єдине, що рекомендується – зняти всі металеві прикраси, аксесуари та медичні прилади (наприклад, слуховий апарат).

КТ черевної порожнини з контрастом проводиться після 3-4 годин перерви в їжі та воді, а також консультації з пацієнтом щодо непереносимості контрастної речовини та стану нирок. Після процедури рекомендується багато пити.

Що можна побачити за допомогою КТ черевної порожнини?

Сучасні методи дослідження дозволяють вивчити структуру досліджуваної області у найдрібніших подробицях. За допомогою КТ черевної порожнини виявляють такі патології:

 • внутрішні крововиливи;
 • грижі;
 • новоутворення;
 • кісти;
 • метастази;
 • камені в нирках, жовчному міхурі, жовчних та сечовивідних протоках;
 • структурні аномалії тканин органів;
 • патології лімфатичної системи;
 • атеросклероз та інші судинні патології.

КТ черевної порожнини – детальна, точна та наочна діагностика, за допомогою якої ефективність лікування всіх цих патологій значно підвищується. КТ черевної порожнини виявляє злоякісні новоутворення на ранній стадії, коли шанс на успішне лікування майже 100%.

Процедура проведення КТ черевної порожнини

Пацієнта кладуть на висувний стіл, який засувається у тунель томографа. Під час процедури працює сканер. Отримані з нього тривимірні знімки дозволяють візуалізувати область, що досліджується, з деталізацією, достатньою для розгляду дрібних новоутворень, атеросклеротичних бляшок і т.д.

Процедура КТ черевної порожнини не завдає пацієнту болю чи дискомфорту. Єдине, що від нього вимагається – нерухомо лежати: будь-який рух погіршує чіткість знімка. Під час дослідження лікар підтримує зв'язок із пацієнтом через переговорний пристрій.

Після процедури КТ черевної порожнини лікар-діагност складає висновок та віддає його пацієнту разом із записом на диску та знімками.

КТ органів черевної порожнини та тазу з контрастом

Найчастіше КТ черевної порожнини проводиться з контрастною речовиною для виявлення патології кишечника або новоутворень у черевній порожнині, заочеревинного простору та малого тазу. У цьому випадку рекомендується утриматися від їжі та води на 3-4 години. Перед процедурою необхідна консультація лікаря, особливо у разі алергії на йод, патології нирок і серця, цукрового діабету та деяких інших патологій. У цьому випадку можуть бути потрібні додаткові діагностичні процедури, щоб підтвердити або виключити протипоказання.

Контрастна речовина для КТ черевної порожнини вводиться через катетер, однак у деяких випадках допускається пероральний прийом.

Ризики та протипоказання до проведення КТ черевної порожнини

Підвищені ризики при КТ черевної порожнини пов'язані з такими захворюваннями, як цукровий діабет, серцева та печінкова недостатність. У цьому випадку необхідно провести додаткову діагностику – ЕКГ, аналізи на цукор та печінкові проби.

КТ черевної порожнини з контрастом протипоказана в разі тяжкої ниркової недостатності. При інших захворюваннях нирок під час обстеження обов'язково потрібно здати аналіз на рівень креатиніну.

Йодомістка контрастна речовина протипоказана при гіпертиреозі, алергії на йод і морепродукти, а також під час вагітності.

Переваги КТ черевної порожнини у МЦ "Омега-Київ"

У нашому медичному центрі використовується комп'ютерний томограф Philips Briliance 64. Інноваційна технологія Essence, вбудована в апарат, дає можливість використовувати низькоінтенсивне випромінювання та робити велику кількість знімків за короткий проміжок часу. Це скорочує час дослідження та мінімізує можливий ризик для здоров'я.

Записатися на процедуру КТ черевної порожнини в Омега-Київ ви можете за такими адресами:

 • вул. М. Максимовича, 10 (ст. м. Васильківська);
 • вул. А. Малишка, 39 (ст. м. Чернігівська).

Звертайтесь до нас за телефоном, через месенджери або форму запису на сайті!

КТ брюшной полости в Киеве
КТ брюшной полости в Киеве
КТ брюшной полости в Киеве
КТ брюшной полости в Киеве
КТ брюшной полости в Киеве
КТ брюшной полости в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати