Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Що отримують в результаті КТ черевної порожнини?

В результаті процедури можна отримати двох і тривимірні зображення організму. Вони можуть бути проглянуті на моніторі, роздруковані на папері, перенесені на цифровий носій або відправлені по email.

Лікарі-рентгенологи

Ціни на КТ черевної порожнини

Код Назва послуги Ціна Де роблять
1106
КТ черевної порожнини, позачеревного простору та таза

КТ черевної порожнини, позачеревного простору та таза(пошук конкрементів)

1300 грн.
вул. М. Максимовича 10
вул. А. Малишка 39
1155
КТ органів черевної порожнини та органів таза

КТ органів черевної порожнини та органів тазу  (печінка, селезінка, шлунок, підшлункова залоза, кишковик)

3600 грн.
вул. М. Максимовича 10
вул. А. Малишка 39
1163
КТ органів черевної порожнини, органів таза і органів груд клітини

КТ органів черевної порожнини, органів тазу та органів грудної клітини

4100 грн.
вул. М. Максимовича 10
вул. А. Малишка 39
1171
КТ м'яких тканин шиї + органів грудної порожнини + черевної порожнини + органів тазу

КТ м'яких тканин шиї  + органів грудної порожнини + черевної порожнини + органів  тазу

4500 грн.
вул. М. Максимовича 10
вул. А. Малишка 39
1172
КТ головного мозку + м'яких тканин шиї + органів грудної порожнини + черевної порожнини + органів тазу

КТ головного мозку + м'яких тканин шиї  + органів грудної порожнини + черевної порожнини + органів тазу 

5100 грн.
вул. М. Максимовича 10
вул. А. Малишка 39
Показати весь список послуг

КТ (комп'ютерна томографія) черевної порожнини, зачеревного простору, тазу - це безболісний і неінвазивний метод дослідження організму, який проводиться в амбулаторних умовах і включає : Комп'ютерна томографія черевної порожнини, тазу і заочеревинного простору передбачає пошарове сканування організму для максимально точної візуалізації патологічних змін в органах.

Метод є безболісним і безпечним для пацієнтів, адже при скануванні використовується мінімальна променеве навантаження, що не шкодить організму.

У діагностичному центрі "Омега-Київ" використовується новий сучасний сканер Philips Briliance. Він може робити 64 "зрізи" (шару із зображеннями на заданій відстані один від одного) під різними кутами. В деяких випадках можливе застосування спеціального барвника (контрастної речовини).

При КТ ангіографії черевної порожнини в клініці Омега-Київ, контрастна речовина вводиться внутрішньовенно. Це дозволяє сканеру більш детально відстежувати переміщення речовини по судинах. У місцях з патологічними змінами судин розчин починає накопичуватися, що чітко видно на знімках.

При використанні контрастної речовини, в нашій клініці використовується німецький інжектор Ulrich, здатний оптимально розраховувати дозу, що вводиться. Він повністю контролює процес введення рідини і виключає варіант введення занадто маленької або занадто великої кількості.

Показання до проведення КТ органів черевної порожнини та заочеревинного простору

Показаннями до проведення КТ черевної порожнини, зачеревного простору, таза можуть бути різноманітні захворювання і підозри на захворювання вищеперелічених органів і пов'язаних з ними систем. Т

Також КТ може застосовуватися в якості підготовчої процедури перед хірургічною операцією, для уточнення діагнозу, який був отриманий іншим способом і не є досить переконливим.

Метод комп'ютерної томографії органів черевної порожнини може використовуватися для підтвердження або виключення розвитку злоякісних пухлин. Перевага методу полягає в чіткій деталізації процесу - сканер здатний відображати вузли мінімального розміру в початковій стадії пухлинного процесу.

Підготовка до процедури КТ черевної порожнини, зачеревного простору, тазу

Якщо контрастування не застосовується, підготовка до процедури обмежується наступним:

 • слід переодягнутися в медичний халат;
 • зняти з себе усі металеві предмети (ювелірні прикраси, годинник, слуховий апарат, зубні протези і так далі);

КТ черевної порожнини з контрастуванням передбачає більш серйозні методи підготовки. Сама речовина містить йод, на присутність якого в організмі може виникнути алергічна реакція. Якщо пацієнт знає про можливу непереносиміст компоненту, слід заздалегідь попередити про це лікаря.

У разі використання барвника, перед дослідженням також необхідно:

 • повідомити лікаря про усі ліки, які ви приймаєте (а також про харчові добавки і ліки, куплені без рецепту);
 • якщо ви знаєте про наявність алергії на молюсків або йод (інгредієнти контрасту), вам також слід повідомити нашого лікаря. Можливо з метою мінімізації алергічної реакції, вам буде введений спеціальний препарат;
 • дієта перед КТ черевної порожнини (при використанні контрастної речовини, пацієнту необхідно відмовитися від прийому їжі і рідини за кілька годин до процедури, точний час може вказати лікуючий лікар.)

Контрастна речовина самостійно виходить з організму природним шляхом, але медики рекомендують приймати якомога більше рідини.

 

КТ брюшной полости в Киеве
КТ брюшной полости в Киеве
КТ брюшной полости в Киеве
КТ брюшной полости в Киеве
КТ брюшной полости в Киеве
КТ брюшной полости в Киеве

Процедура проведення КТ черевної порожнини, зачеревного простору, тазу

Після підготовчої процедури ви будете зафіксовані на рухливому столі комп'ютерного томографа (зазвичай на спині з піднятими вгору руками, в деяких випадках на боці або на животі). Якщо контраст використовується, у вену буде введений катетер, через який він поступатиме в кровоносну систему. Тоді як сканер залишається нерухомим, стіл в'їжджає в його центр. Далі сканер швидко обертатиметься і робитиме знімки.

Вам потрібно наслідувати інструкції лікаря-радіолога, який буде вам їх давати через переговорний пристрій, який вбудований в апарат. Зв'язок двосторонній, так що лікар теж зможе вас чути. Він управляє процедурою за допомогою дистанційного пульта з суміжної кімнати, проте ви зможете бачити один одного через вікно. Крім того, у вашому розпорядженні увесь час знаходитиметься кнопка екстреного виклику лікаря. У моменти знімків, лікар попросить вас не рухатися і затримати дихання.

Результати процедури будуть проаналізовані лікарем-радіологом вищої категорії діагностичного центру "Омега-Київ". Якщо використовувався барвник, після дослідження слід пити максимально можливу кількість рідини, щоб вивести його з організму швидше. Як правило, процедура за часом займає до однієї години.

Ризики і протипоказання

У томографі Philips Briliance 64 є присутньою інноваційна технологія Essence. Вона дозволяє використати низькоінтенсивне випромінювання і значно знижує час сканування, що дуже сприяє мінімізації потенційної шкоди для здоров'я. КТ (комп'ютерна томографія) протипоказана у ряді випадків, а саме:

 • при вагітності, підозрі на вагітність і годуванні грудьми;
 • при цукровому діабеті (2 ступеня);
 • при підвищеному рівні креатиніну в крові;
 • при териотоксикозі;

Крім того, КТ може нести певні ризики для людей у яких є присутніми:

 • проблеми із здатністю крові згущуватися;
 • індивідуальна непереносимість інгредієнтів контрасту;
 • проблеми з нирками.

Що в результаті

КТ (комп'ютерна томографія) черевної порожнини, зачеревного простору, тазу зроблена в діагностичному центрі "Омега-Київ" несе в собі мінімальні ризики для здоров'я, при максимальній якості дослідження, оскільки у нас використовується тільки нове, сучасне устаткування і тільки висококваліфіковані фахівці. Процедура вимагає запису по телефону (044) 333-4-333 або через форму "запису на прийом" на сайті.