Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

КТ передміхурової залози і сім'яних пухирців в Києві

КТ передміхурової залози і сім'яних пухирців практично не несе шкоду для здоров'я і повністю безболісна.

Ціни на КТ передміхурової залози і сім'яних пухирців

КТ органів черевної порожнини та органів таза 3700 ₴ записатися
КТ органів черевної порожнини, органів тазу, органів грудної клітини та головного мозку 4800 ₴ записатися

У медичному центрі "Омега-Київ" ви можете зробити КТ (комп'ютерну томографію) передміхурової залози і сім’яних бульбашок. 

У нас встановлений новий мультиспіральний комп'ютерний томограф Philips Briliance, який дозволяє робити 64 знімки досліджуваного органу як би в розрізі (із заданим інтервалом), з різних ракурсів.

Отримані двох і тривимірні зображення будуть проаналізовані висококваліфікованим лікарем і можуть бути перенесені на папір, DVD диск і відправлені по електронній пошті.

У деяких випадку можлива ін'єкція спеціальної контрастної речовини, яка дозволять сканеру візуалізувати його течію по кровотоку.

Даним метод застосовується не завжди. Крім того, наш сканер вигідно відрізняється від інших наявністю нової технології Essence. За допомогою її час сканування, а значить і доза опромінення значно знижується.

Також, завдяки ній можливе використання найменш шкідливого низкоинтенсивного випромінювання.

Показання до проведення

Головною причиною для проведення КТ цих органів є виявлення і спостереження за онкологічними захворюваннями. Також це дослідження використовується:

  • при біопсії;
  • дренуванні простати;
  • діагностиці безпліддя;
  • болях в області промежини або при еякуляції, гемоспермії.

 

Лікарі-рентгенологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Процедура КТ передміхурової залози і сім’яних бульбашок може бути проведена для підтвердження діагнозу, отриманого за допомогою іншого виду дослідження.

КТ при раку передміхурової залози проводиться також і для подальшого моніторингу за ефективністю лікування. Якщо сканування не відображає на знімках видимих змін, це є приводом для зміни схеми терапії.

Підготовка до процедури КТ передміхурової залози і сім’яних бульбашок

При застосуванні контрасту, перед процедурою потрібно пити велику кількість води, для того, щоб концентрація цієї речовини в організмі була мінімальною. За 4-6 годин слід припинити будь-яке вживання їжі і води. Якщо пацієнт знає про наявність алергії на які-небудь ліки, йод або молюсків, йому слід розповісти про це лікареві діагностичного центру Омега-Київ, щоб він зміг призначити відповідний антиалергічний препарат. При проведенні процедури без контрастування, якоїсь особливої підготовки перед процедурою немає.

Пацієнт буде переодягнутий в зручний халат і зніме усі предмети, що містять метал (ювелірні прикраси, зубні протези, слуховий апарат і так далі).

Процедура проведення КТ передміхурової залози і сім’яних бульбашок

Процедура розпочинається з того що, що пацієнт лягає на стіл апарату в певній позі (лікар-радіолог скаже в якій саме, зазвичай пацієнт лежить на спині, але іноді на боці або на животі). У разі застосуванні контрастування, в області ліктя або в паху буде вставлений катетер, інша сторона якого буде підключена до сучасного інжектора Ulrich. Далі стіл в'їде в сканер, який має форму пампушки. Процесом управляє лікар-радіолог з сусідньої кімнати.

Він контролюватиме процедуру за допомогою пульта дистанційного керування, і спостерігатиме за всім через вікно між приміщеннями. Пацієнт наслідуватиме інструкції, що поступають йому через вбудований в томограф спікерфон.

У разі виникнення екстреної необхідності, пацієнт може терміново викликати лікаря за допомогою спеціальної кнопки. Кілька разів пацієнтові потрібно буде затримати дихання.

Якщо контраст застосовувався, після процедури потрібно пити багато води, для того, щоб він швидше вийшов з організму.

Уся процедура займе не більше ніж одну годину вашого часу.

Що покаже КТ передміхурової залози

Детальне сканування дозволяє визначити анатомічні зміни в будові органу, виявити пухлини і вузли і максимально точно з'ясувати їх поширення. За допомогою методу рак передміхурової залози вдається виявити на ранній стадії, коли пухлина знаходиться в межах декількох міліметрів. Також за допомогою комп'ютерної томографії вдається виявити метастази в передміхуровій залозі при онкологічному ураженні іншого органу.

Ризики і протипоказання

КТ передміхурової залози і сім’яних бульбашок протипоказана при:

  • підвищеному рівні креатиніну в крові;
  • териотоксикозі;
  • цукровому діабеті (2 ступеня);
  • проблемах з нирками (у разі застосування контрасту);
  • проблемах із здатністю крові згущуватися (у разі застосування контрасту).

Основним ризиком є прояв алергії на деякі компоненти контрастної речовини (йод, молюсків) і індивідуальна непереносимість антиалергічних лікарських препаратів.

Що ви отримаєте, зробивши КТ передміхурової залози і сім’яних бульбашок в медичному центрі Омега-Київ

Нове сучасне устаткування і висококваліфікований персонал є запорукою того, що зробивши КТ в нашому медичному центрі, пацієнт отримає якісне обстеження. Записатися на процедурі можна по телефону (044) 333-4-333 або через форму "запису на прийом" на сайті.

КТ предстательной железы и семенных пузырьков в Киеве
КТ предстательной железы и семенных пузырьков в Киеве
КТ предстательной железы и семенных пузырьков в Киеве
КТ предстательной железы и семенных пузырьков в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати