Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Лікування параметриту в Києві

Параметрит - запалення околоматкової клітковини. Збудники - найчастіше золотистий стафілокок або ешерихії, нерідко сукупність мікроорганізмів. Інфекція з матки і придатків поширюється по лімфатичних шляхах. Особливо часто параметрити розвиваються при поєднанні запалення і травми різних відділів статевих органів (післяабортні розриви шийки матки, діатермокоагуляція і діатермоексцизія шийки матки, операційна рана матки або придатків). Запалення зазвичай захоплює певні області: від переднього відділу шийки інфільтрат поширюється по латеральним краям сечового міхура до передньої черевної стінки; від передньо відділу шийки - до пупартової зв'язки і бічних відділах живота; від задньобокових відділів шийки - до стінок тазу; від заднього відділу шийки - до прямої кишки. Запальний інфільтрат може розсмоктатися, нагноїтися або набути хронічного перебігу.

Ціни на лікування параметриту

Прийом лікаря-провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії) 700 ₴ записатися
Прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог) 600 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог) 500 ₴ записатися
Консультація акушера-гінеколога, що оперує 800 ₴ записатися
Показати все Сховати

Симптоми, протікання

Стійке підвищення температури, яка купірує при нагноєнні інтермітуючий характер. Загальний стан пацієнтки на початку захворювання змінено мало, але при поширенні процесу визначаються ознаки інтоксикації: блідість шкірних покривів, відсутність апетиту, адинамія, головний біль. З'являються тупий біль і важкість внизу живота, відчуття тиску на пряму кишку, іноді дизурія, хворобливість і утруднення акту дефекації. Показники крові до нагноєння, як правило, тільки стійке і тривале підвищення ШОЕ; при нагноєнні - в разі вираженого лейкоцитозу різкий зсув лейкоцитарної формули вліво. Ознаки подразнення очеревини відсутні. При поширенні інфільтрату до стінок таза його верхня межа може визначатися на рівні пупартових зв'язок, а по середній лінії - клиновидно у напрямку до пупка При перкусії остистих відростків клубових кісток тазу виявляється притуплення звуку, якщо інфільтрат досягає стінок таза (симптом Гентера). Цей прийом по різниці перкуторного тону допомагає виявити одностороннє чи двобічне ураження клітковини.

Лікарі-гінекологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Характерні дані отримують при бімануальній пальпації, при якій визначаються вкорочення і згладжування вагінальних склепінь, більш виражені або за місцем ураження окремих шарів близько маткової клітковини (ззаду, спереду або з боків), або по всіх відділах склепінь при тотальному поширенні процесу. Матка повністю не контурується, оскільки цілком або частково включена в інфільтрат.

В діагностичному центрі «Омега-Київ» зроблять все необхідне:

  • точну діагностику
  • ефективне лікування
  • розроблять ефективні заходи профілактики

Обстеження та лікування в медичному центрі «Омега-Київ» Ви можете пройти в зручний для Вас час за попереднім записом. Для звернення до клініки вам не потрібні ніякі документи або направлення.

Дізнатися більше, записатися до лікаря або на процедури можна за номерами телефонів: 044 333 4 333, 0 800 753 357 (безкоштовно з мобільного), через форму "запис на сайті" або зручний месенджер. 

 

Лечение параметрита в Киеве
Лечение параметрита в Киеве
Лечение параметрита в Киеве
Лечение параметрита в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Чужа Микола Миколайович

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, головний лікар, кандидат медичних наук, PhD

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати