Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Лікування параметриту в Києві

Автор статті:

Чужа Микола Миколайович

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, головний лікар, кандидат медичних наук, PhD

Ціни на лікування параметриту

Код Назва послуги Ціна
2 Прийом гінеколога лікаря-провідного спеціаліста (к.м.н., лікар вищої категорії) 600 грн.
1 Прийом лікаря (лікар акушер-гінеколог) 450 грн.
120 Повторний прийом лікаря гінеколога 400 грн.
1540 Консультація акушера-гінеколога, що оперує 800 грн.
5 Огляд лікаря-гінеколога 200 грн.
7 Кольпоскопія розширена 350 грн.
10 Взяття біопсії шийки матки 1200 грн.
18 Взяття аспірату з порожнини матки 1200 грн.
199 Взяття зішкребу з цервікального каналу 1200 грн.
45 Обробка кондилом (без вартості розчину) 350 грн.
Показати весь список послуг

Що таке параметрит?

Параметрит - запалення околоматкової клітковини

Безпека пацієнта понад усе!
Ознайомтеся з актуальними правилами відвідування клініки, у звʼязку з поширенням COVID-19, та з нашими рекомендаціями.
Пройдіть діагностику на COVID-19
Ми проводимо дослідження за допомогою плр-тесту, плр-тесту з виїздом та антиген-тесту. Також доступна послуга забору аналізів вдома. Додатково можна провести моніторинг здоров`я під час/після коронавірусу - тест на антитіла, кт легень при коронавірусі

Лікарі-гінекологи

Параметрит - запалення околоматкової клітковини

Збудники - найчастіше золотистий стафілокок або ешерихії, нерідко сукупність мікроорганізмів. Інфекція з матки і придатків поширюється по лімфатичних шляхах. Особливо часто параметрити розвиваються при поєднанні запалення і травми різних відділів статевих органів (післяабортні розриви шийки матки, діатермокоагуляція і діатермоексцизія шийки матки, операційна рана матки або придатків). Запалення зазвичай захоплює певні області: від переднього відділу шийки інфільтрат поширюється по латеральним краям сечового міхура до передньої черевної стінки; від передньо відділу шийки - до пупартової зв'язки і бічних відділах живота; від задньобокових відділів шийки - до стінок тазу; від заднього відділу шийки - до прямої кишки. Запальний інфільтрат може розсмоктатися, нагноїтися або набути хронічного перебігу.

 Симптоми, протікання

Стійке підвищення температури, яка купірує при нагноєнні інтермітуючий характер. Загальний стан пацієнтки на початку захворювання змінено мало, але при поширенні процесу визначаються ознаки інтоксикації: блідість шкірних покривів, відсутність апетиту, адинамія, головний біль. З'являються тупий біль і важкість внизу живота, відчуття тиску на пряму кишку, іноді дизурія, хворобливість і утруднення акту дефекації. Показники крові до нагноєння, як правило, тільки стійке і тривале підвищення ШОЕ; при нагноєнні - в разі вираженого лейкоцитозу різкий зсув лейкоцитарної формули вліво. Ознаки подразнення очеревини відсутні. При поширенні інфільтрату до стінок таза його верхня межа може визначатися на рівні пупартових зв'язок, а по середній лінії - клиновидно у напрямку до пупка При перкусії остистих відростків клубових кісток тазу виявляється притуплення звуку, якщо інфільтрат досягає стінок таза (симптом Гентера). Цей прийом по різниці перкуторного тону допомагає виявити одностороннє чи двобічне ураження клітковини.

 

Характерні дані отримують при бімануальній пальпації, при якій визначаються вкорочення і згладжування вагінальних склепінь, більш виражені або за місцем ураження окремих шарів близько маткової клітковини (ззаду, спереду або з боків), або по всіх відділах склепінь при тотальному поширенні процесу. Матка повністю не контурується, оскільки цілком або частково включена в інфільтрат.

В діагностичному центрі «Омега-Київ» зроблять все необхідне:

  • точну діагностику
  • ефективне лікування
  • розроблять ефективні заходи профілактики

Обстеження та лікування в медичному центрі «Омега-Київ» Ви можете пройти в зручний для Вас час за попереднім записом. Для звернення до клініки вам не потрібні ніякі документи або направлення.

 

Дізнатися більше, записатися до лікаря або на процедури можна за номерами телефонів: 044 333 4 333, 0 800 753 357 (безкоштовно з мобільного), через форму "запис на сайті" або зручний месенджер. 

 

Лечение параметрита в Киеве
Лечение параметрита в Киеве
Лечение параметрита в Киеве
Лечение параметрита в Киеве
Лечение параметрита в Киеве
Лечение параметрита в Киеве

Автор статті:

Автор статті:

Чужа Микола Миколайович

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, головний лікар, кандидат медичних наук, PhD

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати